خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question پزشکی پردیس ساری یا پزشکی مکان دور

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B8-%DB%B0%DB%B6-%DB%B1%DB%B8-%DB%B2%DB%B8-%DB%B5%DB%B2-1-1.png
      این کارنامه امسال منه و بومی مازندران (منطقه2,نظام قدیم) هستم، میخواستم ببینم با توجه به هزینه پردیس ارزشش رو داره که پردیس ساری رو انتخاب کنم یا که پزشکی یک جای دورتر رو انتخاب کنم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با این رتبه روزانه فقط داروسازی می شه ...پزشکی و دندون خیلی احتمالش کمه!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bhniya نمایش پست ها
      با این رتبه روزانه فقط داروسازی می شه ...پزشکی و دندون خیلی احتمالش کمه!
      یعنی پزشکی روزانه اصلاً نمیارم؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      1700 زیر گروه یک عالیه من جای شما باشم جای دور پزشکی میرم
      اهواز دزفول ایلام خرم اباد احتمال بسیار زیاد قبولی رتبت عالیه
      اگ همین الان بالا صد میلیون پول تو حساب بانکی مازاد دارین پردیس بزن اگه نداری بیخیال شو صد درصد دولتی میاری چرا بری پردیس
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا میخای الکی پول بدی برو دولتی بشین درستو بخون پول دانشگاه پردیسم بذار جیبت حالشو ببر. برات آرزو موفقیت دارم داداش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      پزشکی سبزوار برو داداش،اونقدر هم دور نیست حدود 500 کیلومتر فکر کنم با ساری فاصله داره
      اما اگه خیلی به شهر و استان و خانواده وابسته ای و وضع مالی خوبی دارید و نگران فشار آوردن به خانواده نیستی پردیس شهر خودتون
      ویرایش توسط :Abolfazl: : 17 مرداد 1398 در ساعت 16:08

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرهود نمایش پست ها
      یعنی پزشکی روزانه اصلاً نمیارم؟
      استاد تا 2400 همین مازندران پارسال روزانه اوردن خیالت راحت باشه
      ترمی 11 تومن هزیننه واحد و کلی پول کتاب اکه برات مشکلی نداره خب برو پردیس. البته راه دور و خوابگاه هم مزیت خودش رو داره ولی هیچ جا خونه ادم نمیشه.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همش تو خونه هستم کلاً عادت ندارم از خونه برم بیرون، به نظرتون چه معیاری مهم تره برای انتخاب دانشگاه دور؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید آدم سختی بکشه دیگه اشکال نداره حالا انتخاب رشته کن شاید ساری قبول شدی چرا انقد ناامیدی شانسه دیگه اگرم قبول نشدی برو شهر دیگه.من اگه رتبه تورو میاوردم بابام 50میلیون بهم هدیه میداد.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببینم دوستم شهر خودت اگه پردیس داره قطعا همین رو بزن دانشگاه راه دور اونم واسه 7 سال ممکنه آینده ات رو نابود کنه مخصوصا که می گی همش خونه هستم و احتمالا عادت به دوری از خانواده نداری. شرایط پردیس رو داری بزن همون شهر خودت ...
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۹-۰۸-۰۶-۱۸-۲۸-۵۲-1-1.png
مشاهده: 285
حجم: 164.6 کیلو بایت
      این کارنامه امسال منه و بومی مازندران (منطقه2,نظام قدیم) هستم، میخواستم ببینم با توجه به هزینه پردیس ارزشش رو داره که پردیس ساری رو انتخاب کنم یا که پزشکی یک جای دورتر رو انتخاب کنم؟
      روزانه قبولی جای دور. پردیسم جای خوب میاری. داداش نظر منو میخوای دارو بخون. من خودم رتبم پارسال 2300 بود. دارو قبول شدم. پایین ترش پردیس پزشکی زده بودم. مشکل مالیم نداشتم. اما اینجور انتخاب رشته کرده بودم انگار از اول خدا میخواست دارو قبول شم. اولش خیلی ناراحت بودم و میگفتم عاشق پزشکیم حتی تا 3 ماه اول خیلی ناراحت بودم. حتی درخواست تغییر رشته پزشکی پردیس به همون دانشگاهمم کردم. درخواستم قبول شد. فقط مونده بود ثبت نامم. اما با کلی تحقیق و مشورتی که کردم و تجربه محیط دانشگاه منصرف شدم.الان دارم دارو میخونم و عاشق رشتمم و خداروشکر میکنم تصمیم درست گرفتم.الان که میبینم به هیج وجه به پزشکی علاقه نداشتم و اون موقع به خاطر نااگاهی و جو کنکور فکر میکردم به پزشکی علاقه دارم
      داروسازی یه دنیاییه برای خودش. اگه چند ماه تجربش کنی عاشقش میشی. تو اگه تو داروسازی هیچ کاری نکنی و هیچ زحمت اضافه ای نکشی میشی داروخانه دار. داروسازی کلی حوزه کاری داره. من به شخصه به داروخانه فکر نمیکنم چون خودش به دست میاد. متاسفانه کنکوریا داروسازیو خوب نمیشناسن.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

سلام
      اگه دختر بودین جوابم یه چیز دیگه ای بود
      اما برای شما ؛ بنظر من دولتی شهرای دورتر از پردیس شهرای مجاور بهتره
      بازم به خودتون بستگی داره
      اگه با این وضعیت اقتصادی کشور از پس هزینه های پردیس براحتی بر میاین پردیس رو انتخاب کنین که نزدیک تره در غیر اینصورت همون حرف اولم
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud154 نمایش پست ها
      روزانه قبولی جای دور. پردیسم جای خوب میاری. داداش نظر منو میخوای دارو بخون. من خودم رتبم پارسال 2300 بود. دارو قبول شدم. پایین ترش پردیس پزشکی زده بودم. مشکل مالیم نداشتم. اما اینجور انتخاب رشته کرده بودم انگار از اول خدا میخواست دارو قبول شم. اولش خیلی ناراحت بودم و میگفتم عاشق پزشکیم حتی تا 3 ماه اول خیلی ناراحت بودم. حتی درخواست تغییر رشته پزشکی پردیس به همون دانشگاهمم کردم. درخواستم قبول شد. فقط مونده بود ثبت نامم. اما با کلی تحقیق و مشورتی که کردم و تجربه محیط دانشگاه منصرف شدم.الان دارم دارو میخونم و عاشق رشتمم و خداروشکر میکنم تصمیم درست گرفتم.الان که میبینم به هیج وجه به پزشکی علاقه نداشتم و اون موقع به خاطر نااگاهی و جو کنکور فکر میکردم به پزشکی علاقه دارم
      داروسازی یه دنیاییه برای خودش. اگه چند ماه تجربش کنی عاشقش میشی. تو اگه تو داروسازی هیچ کاری نکنی و هیچ زحمت اضافه ای نکشی میشی داروخانه دار. داروسازی کلی حوزه کاری داره. من به شخصه به داروخانه فکر نمیکنم چون خودش به دست میاد. متاسفانه کنکوریا داروسازیو خوب نمیشناسن.
      آخه شنیدم بدست اوردن امتیاز داروخانه به سختی بدست میاد.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب ملومه مکان دور

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hin نمایش پست ها
      ببینم دوستم شهر خودت اگه پردیس داره قطعا همین رو بزن دانشگاه راه دور اونم واسه 7 سال ممکنه آینده ات رو نابود کنه مخصوصا که می گی همش خونه هستم و احتمالا عادت به دوری از خانواده نداری. شرایط پردیس رو داری بزن همون شهر خودت ...
      نه من تو ساری زندگی نمی کنم و محل از زندگیم تا ساری 1 ساعت با ماشین راه هست

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن