خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تغییر رشته از تجربی به ریاضی نظام قدیم

بچه ها میشه لطفا راهنماییم کنید، من فارغ التحصیل تجربی ام امسالم کنکور تجربی نظام قدیم دادم،اما من واقعا تجربی و پزشکی و اینارو دوست ندارم فقط برای ذهن پرکنی اومدم تجربی، الان میخوام برم ریاضی و کنکور ریاضی نظام قدیم سال بعد و بدم باید چیکار کنم؟چه امتحان تغییر رشته ای باید بدم؟و نمیخوام امتحان یا کنکور نظام جدید بدم، من با توجه به وضعیت الانم توانایی قبول شدن در شریف و امیرکبیر و دارم فقط موندم چطور کنکور ریاضی بدم چطور این اشتباه زندگیمو جبران کنم،ممنونم از جواباتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منی که دیپلم ریاضی بودم برای کنکور تجربی هیچ امنحانی ندادم شما هم فک نکنم نیاز باشه درسی رو امتحان بدین. فک کنم قبلا قانون بود که باید دیپلم ریاضی میگرفتین ولی الان چنین چیزی وجود نداره
      یه نکته برادرانه هم بگم فک نکنین دیرشده برای دنبال کردن علاقه مندی هاتون حرف اطرافیان هم روتون تاثیر نذاره مردم حرف زیاد میزنن. چیزی رو که دوست دارین ادامه بدین حتما پیشرفت میکنین توش.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موقع ثبت نام کنکور ، ریاضیو انتخاب کن همین.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sabzake نمایش پست ها
      منی که دیپلم ریاضی بودم برای کنکور تجربی هیچ امنحانی ندادم شما هم فک نکنم نیاز باشه درسی رو امتحان بدین. فک کنم قبلا قانون بود که باید دیپلم ریاضی میگرفتین ولی الان چنین چیزی وجود نداره
      یه نکته برادرانه هم بگم فک نکنین دیرشده برای دنبال کردن علاقه مندی هاتون حرف اطرافیان هم روتون تاثیر نذاره مردم حرف زیاد میزنن. چیزی رو که دوست دارین ادامه بدین حتما پیشرفت میکنین توش.
      یعنی برا ثبت نام مهم نیست که من کد سوابق تحصیلی پیش و سومم تجربی ولی میخوام کنکور ریاضی بدم؟شما از تجربی کنکور ریاضی داد برای ثبت دانشگاه دچار مشکل نمیشی؟ من دوسال از عمرم و برای پزشکی که واقعا دوستشم نداشتم هدر دادم،اگه بتونم کنکور ریاضی بدم حداقل شرمنده علاقم نمیشم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab7777777 نمایش پست ها
      یعنی برا ثبت نام مهم نیست که من کد سوابق تحصیلی پیش و سومم تجربی ولی میخوام کنکور ریاضی بدم؟شما از تجربی کنکور ریاضی داد برای ثبت دانشگاه دچار مشکل نمیشی؟ من دوسال از عمرم و برای پزشکی که واقعا دوستشم نداشتم هدر دادم،اگه بتونم کنکور ریاضی بدم حداقل شرمنده علاقم نمیشم
      نه مشکلی نیست خیالت راحت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab7777777 نمایش پست ها
      خخخخ فک کنم درست متوجه نشدین. من با لیسانس مهندسی وارد تجربی شدم ! و هیچ امتحانی هم ندادم. فقط تاثیر معدلتون 25 درصد نیست که چیز مهمی نیست. برای من امسال تاثیر معدل رو زده 18 درصد که همون هم فاقد تاثیر مثبت شده برام. شما فقط دو سال از عمرت رو گذاشتی در برابر من که چهار پنج سال درس خوندم و دو سال خدمت هم رفتم واقعا هیچی نیست. شما برو داستان زندکی ناصرخسرو رو بخون ببین تو چند سالگی اون زندگی نکبت بارش رو ول کرد یا همین الان هم خیلی از ادم های موفق بالای 30 سالگی تازه راه زندگیشون رو پیدا کردن. شما واقعا اگه علاقه داری برو حتما موفق میشی ولی شرطش اینه که حرف اطرافیان روحیت رو ضعیف نکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)