خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

Post بورسیه ورودی های ۹۸ در یکی از دانشگاه های دولتی تهران

سلام بر همه عزیزان خصوصا کسایی که نتایجشون اومده. امیدوارم هر چی صلاحتونه براتون پیش بیاد
      در ادامه متن خبر بورسیه دانشگاه علم و صنعت رو میذارم.
      (منبع خبر)
      اعطای بورس تحصیلی به رتبه های برتر گروه علوم ریاضی و فنی کنکور سراسری 98 در دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشجویان ممتاز ورودی 98 در مقطع کارشناسی

به همت بنیاد حامیان دانشگاه علم و صنعت ایران، به دانشجویان مقطع کارشناسی پذیرفته شده در دانشگاه علم و صنعت ایران که در گروه علوم ریاضی و فنی کنکور سراسری 98، رتبه های کشوری برتر را کسب نموده اند، بورس تحصیلی به شرح ذیل اختصاص می یابد.

- رتبه های زیر 100، به مدت 8 نیمسال تحصیلی، هر نیمسال 60 میلیون ریال (مجموعاً 480 میلیون ریال)
      رتبه های بین 100 تا 200، به مدت 4 نیمسال تحصیلی، هر نیمسال 30 میلیون ریال (مجموعاً 120 میلیون ریال)
      رتبه های بین 200 تا 300 در رشته مهندسی کامپیوتر و یا رتبه های 200 تا 500 سایر رشته ها، به مدت یکسال تحصیلی، 30 میلیون ریال

همچنین از بین دانشجویان کارشناسی ورودی 98 دانشگاه علم و صنعت ایران، در پایان هر سال تحصیلی، به نفرات اول تا سوم هر دانشکده، سالیانه 20 میلیون ریال کمک هزینه اهدا خواهد شد.
      (منظور از این بند اینه که معدلتون بین ورودی هاتون رتبه ۱ تا ۳ بشه در پایان هر سال تحصیلی)

در مورد دانشگاه اگه سوالی داشتین امیدوارم بتونم کمکتون کنم.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞
      ویرایش توسط Hans_Landa : 17 مرداد 1398 در ساعت 12:05

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نکته دوم اینکه صرفا اطلاع رسانی کردم و به شخصه اگه رتبه ام زیر ۱۰۰ میشد ، علم و صنعت نمی رفتم.
      لینک خبر رو هم توو پیام بالا گذاشتم. رو " منبع خبر " در پیام بالا کلیک کنید.
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن