خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 87
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

من یه نظام قدیمم با کلی درد

سلام بچه ها من کنکور98 سومین کنکورم بود خیلی حالم بده رتبم شده 7800 منطقه3
      اصلا باورم نمی شه این درصدام اینقدر بد رتبه دادن رسما امسال جنگ بوده کنکور انگار
      یکی از بزرگترین مشکلاتم عدم تمرکزه متاسفانه چون این سه سال عاشق دخترداییم بودم
      و تنها شرط پدرش اینه که یه رشته ی خوب قبول بشم اونم دندانپزشکی یا پزشکی یا داروسازی
      متاسفانه این استرس پدر منو دراورد این چند سال دایم میگفتم چجوری قبول بشم اگه قبول نشم چی
      خواهشا چیکار کنم بچه ها چطور از فکرش دربیام دارم دیوونه می شم مگه میشه از دستش بدم
      اگه یه سال بمونم باید دیگه بهش فکر نکنم راهکارتون چیه این یه سالو از فکرش در بیام
      نمی تونم از دستش بدم واقعا سخته
      انصافا مسخره نکنین دوستان فقط درد دلمو اینجا می تونم بنویسم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بمونی بدتر میشه . خیلی سخته واقعا با این شرایط تمرکز کردن . بازم تصمیم با خودته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Interstellar نمایش پست ها
      اصلا باورم نمی شه این درصدام اینقدر بد رتبه دادن رسما امسال جنگ بوده کنکور انگار
      و تنها شرط پدرش اینه که یه رشته ی خوب قبول بشم اونم دندانپزشکی یا پزشکی یا داروسازی
      متاسفانه این استرس پدر منو دراورد این چند سال دایم میگفتم چجوری قبول بشم اگه قبول نشم چی
      خواهشا چیکار کنم بچه ها چطور از فکرش دربیام دارم دیوونه می شم مگه میشه از دستش بدم
      اگه یه سال بمونم باید دیگه بهش فکر نکنم راهکارتون چیه این یه سالو از فکرش در بیام
      میتونم بپرسم ساعت مطالعه‌ات چقدر بوده؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرهود نمایش پست ها
      میتونم بپرسم ساعت مطالعه‌ات چقدر بوده؟

قبل عید 9تا10 ساعت
      بعد عید بالای12 ساعت
      منتها مشکلم عدم تمرکز وافکار منفی بود که ساعت مفیدو کم می کرد

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دختر داییت خودش چه رشته ای می خونه؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bhniya نمایش پست ها
      دختر داییت خودش چه رشته ای می خونه؟؟
      سال دیگه کنکور داره ولی از لحاظ مالی سطحشون بالاس میخواد دخترش سختی نکشه تو زندگیش

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قبل عید 9تا10 ساعت
      بعد عید بالای12 ساعت
      منتها مشکلم عدم تمرکز وافکار منفی بود که ساعت مفیدو کم می کرد
      پس مشکل ساعت مطالعه پایین نیست،در مورد تمرکز که میگی، تمرکز چیزی نیست که چند روزه بدست بیاد در واقع یه نوع عادت هست مثلاً وقتی میری سر درس ریاضی قشنگ همه چی اطرافت مرتبه و خودت هم خیالت راحت مشغول تست زدن میشی ولی فکر کنم همونطوری که خودتون گفتید حواستون روی درس نیست

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرهود نمایش پست ها
      پس مشکل ساعت مطالعه پایین نیست،در مورد تمرکز که میگی، تمرکز چیزی نیست که چند روزه بدست بیاد در واقع یه نوع عادت هست مثلاً وقتی میری سر درس ریاضی قشنگ همه چی اطرافت مرتبه و خودت هم خیالت راحت مشغول تست زدن میشی ولی فکر کنم همونطوری که خودتون گفتید حواستون روی درس نیست
      می دونی دیگه هیچ راهی ندارم باید قبول شم هر جور شده فقط این عاشق شدن خیلی سطح فکریمو اورده پایین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همین دختر داییت که اینده ات رو بخاطرش خراب کردی فردا میره با یکی پولدار تر ازدواج میکنه اونموقع میفهمی نباید تمرکزت رو بی خود از دست میدادی و باید تو وهله اول برای خودت درس میخوندی نه دختر داییت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یه سال دیگه ام پشت کنکور بمون هم یه چیز خوب قبول شی هم یه چیز خوب پیدا کنی چون فکر نمی کنم دختر داییت بهترین باشه تو ایران! بالاخره یه بهترشو پیدا می کنی یه روزم که سنت رفت بالاتر به گذشت میخندی والا... راستی اگه سنت زیاده خب بهت حق میدم ولی اگه هم سن سال ماهایی عاشق نشی بهتره چون اکثرمون تو این زیاد جو گیر میشم زود عاشق میشیم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سال دیگه کنکور داره ولی از لحاظ مالی سطحشون بالاس میخواد دخترش سختی نکشه تو زندگیش
      خوب پس ببین اون دختره پزشک یا دندون پزشک یا داروساز نیست که پدرش بگه تو هم بیا مثلا این 3 رشته رو قبول بشو تا در سطحش باشی..این از این!
      وقتی ه پدرش این حرف رو به تو می زنه تو باید بشینی با خودت فک کنی که چرا اینا اینقدر واسشون مهمه تو این 3 رشته رو قبول بشی! مگه با رشته های دیگه نمی شه ازدواج کرد و زندگی خوبی داشت؟؟؟
      این که فقط می خوان تو به موقعیت خوبی برسی و پولدار بشی بعدش اونا دخترشونو که اصلا در سطح تو نیست (حداقل همین الان نش ) این یه جور توهین و ظلمه...عین این می مونه بهت بگن ما تو رو به خاطر خودت نمی خوایم...ب خاطر پولت می خوایم هر وقت دندون پزشک یا داروساز شدی و پولدار شدی بهت دختر می دیم !!
      ب نظر من یه تجدید نظر جدی کن اگه فردا قبول هم شدی رفتی خواستگاری همزمان یه فوق تخصص که وضعش خیلی بهتر از تو هست اومد خواستگاریش دخترشونو به تو نمی دن ! می دن به اون.
      ارزششو نداره.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayandrama نمایش پست ها
      یه سال دیگه ام پشت کنکور بمون هم یه چیز خوب قبول شی هم یه چیز خوب پیدا کنی چون فکر نمی کنم دختر داییت بهترین باشه تو ایران! بالاخره یه بهترشو پیدا می کنی یه روزم که سنت رفت بالاتر به گذشت میخندی والا... راستی اگه سنت زیاده خب بهت حق میدم ولی اگه هم سن سال ماهایی عاشق نشی بهتره چون اکثرمون تو این زیاد جو گیر میشم زود عاشق میشیم
      بهترین دختر ایرانه بدون شک من مشکلم با پدرشه
      وگرنه اونم دوستم داره
      میگم پدرش بهانه نداشته باشه روز خواستگاری

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظرم در درجه اول واسه خودت بخون (حالا هر چی که میخونی) نه واسه کس دیگه ای و این که نگران نباش خوب تر از خوبم هست تو پیدا نکردی من خودم واست زن میگیرم این جوریم راحت تری نمیخواد بری منت دایی عمو.. اینا رو بکشی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وگرنه اونم دوستم داره
      ببین نه تنها الان بلکه در مقاطع دیگر زندگی‌ات هم باید بین چیز های مختلف فاصله بذاری مثلاً در مورد خودت باید یک دیوار بین عشق و درس خوندنت بکشی چون اگه قرار باشه این دو تا رو با هم قاطی کنی تو هیچ کدوم موفق نمی شی.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وگرنه اونم دوستم داره
      بهترین دختر ایران ها؟؟؟...داداش کور شدی بدجور.

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن