خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ارشد پرستاری یا داروسازی و تخصص داروسازی یا دکتری پرستاری

سلام دوستان
      از راهنمایی هایی که بهم دیگه میکنید سپاسگذارم
      من امسال پرستاری رو قبول میشم ولی شدیدا به داروسازی علاقه دارم و امسال هم میخواستم بخونم ولی بخاطر یه عالم مشکلات نشد .
      بمونم مطمعنم که میتونم داروسازی قبول بشم سال دیگه و پرستاری هم برم ارشدش رو هم میخونم و این دو تا عین هم 6 سال میشه طول تحصیلش حالا اگه بمونم داروسازی میشه 7 سال با سال پشت کنکور و مطمعنم که واحدی هم نمی افتم که بیشتر بشه

حالا میشه لطفا درامد و شرایط کاری و یا حتی شرایط این دوتا رو با هم مقایسه کنید

یعنی داروسازی عمومی و ارشد پرستاری !
      اگه تخصص داروسازی و دکتری پرستاری باشه چی؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      راجب سوال اصلی تون تو انجمن مطالب زیادی گفته شده و حالا بقیه دوستان باز میگن ولی یه نکته ای رو خواستم بگم اونم اینه که اولا حتما فکر نکنین که واحدی رو نمی افتین علاوه بر اون یه آزمون ۱۸۰ واحدی رو باید بگذرونین و اینکه شما زمانی فارغ التحصیل میشین که پایان نامه تون آماده شده باشه و دفاع کرده باشین ازش. اونم زمان خواهد برد بین ۶ ماه تا حتی یک یا دو سال بعد از اتمام ترم هاتون. ( اابته زودتر و دیر تر هم داره ) در مورد داروسازی عرض کردم در مورد پرستاری اطلاعی ندارم.

چون دیدم خیلی راجبه زمان و اینا صحبت کردین خواستم بگم اینا رو

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین داروسازی دکتراست و پرستاری کارشناسی...ب طور کل داروسازی از پرستاری بهتره اما اگر ارشد پرستاری رو با دکترا عمومی داروسازی مقایسه کنیم که فقط مسیول فنی داروخونه هست ...تقریبا حقوقشون با هم برابره.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام
      راجب سوال اصلی تون تو انجمن مطالب زیادی گفته شده و حالا بقیه دوستان باز میگن ولی یه نکته ای رو خواستم بگم اونم اینه که اولا حتما فکر نکنین که واحدی رو نمی افتین علاوه بر اون یه آزمون ۱۸۰ واحدی رو باید بگذرونین و اینکه شما زمانی فارغ التحصیل میشین که پایان نامه تون آماده شده باشه و دفاع کرده باشین ازش. اونم زمان خواهد برد بین ۶ ماه تا حتی یک یا دو سال بعد از اتمام ترم هاتون. ( اابته زودتر و دیر تر هم داره ) در مورد داروسازی عرض کردم در مورد پرستاری اطلاعی ندارم.

زمان رو همینطوری کلی گفتم
      بیشتر در مورد شرایط کاری صحبت کنید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بنزو با پراید مقایسه میکنی.دارو کجا پرستاری کجا پسر.
      ?

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bhniya نمایش پست ها
      ببین داروسازی دکتراست و پرستاری کارشناسی...ب طور کل داروسازی از پرستاری بهتره اما اگر ارشد پرستاری رو با دکترا عمومی داروسازی مقایسه کنیم که فقط مسیول فنی داروخونه هست ...تقریبا حقوقشون با هم برابره.
      بیشتر توضیح بده لطفا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      حقوق و مزایای کاری یه ارشد پرستاری با یه داروساز مسئول فنی چقدر تفاوت داره؟کامل توضیح بده لطفا مثلا تعداد ساعت کاری و شیفت و اینا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا كه داروسازي بهتره،و اينكه شما زمانيكه ارشد پرستاري بگيري خيلي انچناني تغييري تو جايگاهت ايجاد نميشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی یک هزارم درصد هم شک نکنید
      برید داروسازی
      برای تمامی دوستان پرستاری ارزش قائلم خیلی هم کار سختی دارن ولی خود پرستاریا هم زیاد نمیرن سراغ دکتری چون به دنگ و فنگش نمیارزه.
      اگه منظور درامده شما با دو شیفت کار بیمارستانی و حالا هوم ویزیت اگه پیدا کنید خیلی درآمد داره دیگه نیازی هم به ارشد و دکتری نیست.
      این از من به شما نصیحت اگه دو سال دیگه هم پشت کنکور موندی،اگه کلی واحد افتادی و حتی مشروط هم شدی شک نکن داروسازی یه چیز دیگه‌س.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول ها نمیره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم دارو رو قبول میشید یا نه ولی الان پرستاری در دسترستونه
      ولی اگه بحث انتخاب بین این دوتا بود دارو رو انتخاب میکردم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      سلام دوستان
      از راهنمایی هایی که بهم دیگه میکنید سپاسگذارم
      من امسال پرستاری رو قبول میشم ولی شدیدا به داروسازی علاقه دارم و امسال هم میخواستم بخونم ولی بخاطر یه عالم مشکلات نشد .
      بمونم مطمعنم که میتونم داروسازی قبول بشم سال دیگه و پرستاری هم برم ارشدش رو هم میخونم و این دو تا عین هم 6 سال میشه طول تحصیلش حالا اگه بمونم داروسازی میشه 7 سال با سال پشت کنکور و مطمعنم که واحدی هم نمی افتم که بیشتر بشه

حالا میشه لطفا درامد و شرایط کاری و یا حتی شرایط این دوتا رو با هم مقایسه کنید

یعنی داروسازی عمومی و ارشد پرستاری !
      اگه تخصص داروسازی و دکتری پرستاری باشه چی؟
      منم خیلی این رشته دوست دارم و بمونم میتونم اصلا چقدر شبیه منی! ولی اوضاع خانواده نمیزاره

ببین دبیری برای برگشت مقتدرانه به دکتری بهتره، انقدر وقت ازاد داری راحت میتونی دور بزنی همه چیط رو و یک روزی برگردی یه دور مسابقات و کنکور سوراخ کنی خیلس پزشک ها اول معلم ورزش یودن!

ارشد پرستاری هم گرفتس دیگه علاقت بالا میره بتونی دکتر ok کنی هیئت علمی میشی پول تو هم جوره جوره
      البته ارشد پرستاری سخته چه برسه دکتری واقعا قبولیش سخته اماده هستی برو
      با دوتا عاقل تحصیل کرده هم صحبت کن کسی که درس تموم کرده داره کار میکنه نه من که هنوز طعم زندگی نچشیدم

اگر حمایت مالی هست راحت میشه تو دانشگاه ترکوند خیلی بهتر از کنکور و برتر شد

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Bhniya نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      نقل قول ها الان میاد دوستان لطفا به نقل قول های قبلی جواب بدین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن