خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 21303132 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 451 به 465 از 479
    1. Top | #451
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      یکی که میدونه سریع این دو تا سوالو جواب بده تا سامانه بازه بتونم ویرایش کنم
      اون رشته هایی که نوشته با احتساب مدت خدمت وظیفه عمومی دو سال به حداکثر سن اضاف میشه اگه کسی از سربازی معاف شده باشه و کارت پایان خدمت داشته باشه این دو سال به حداکثر سنش اضاف میشه یا نه؟

دانشگاه بندرعباس توی توضیحاتش نوشته عدم واگذاري خوابگاه به كليه رشته هاي مستقر در شهرستان بندرعباس من بومی بندر نیستم یعنی به کلیه رشته ها و کسایی که از شهرای دیگه میان خوابگاه نمیدن یا فقط کسایی که تو بندر هستن خوابگاه بهشون تعلق نمیگیره؟
      تا جایی که مطلعم حساب نمیشه چون شما سربازی نرفتی که دوسال به شرایط سنی اضافه کنن
      اینطوری مینویسن فردا خوابگاه ندادن نگی چرا؟

2. Top | #452
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخرش نفهمیدم چی به چیه
      با هر کی حرف میزنی از کارش راضی نیست و اتفاقا همیشه هم یک عده افرادی در اون شغل هستن دارن پول پارو میکنن! آدم هنگ میکنه

یک پرستار آخرش نفهمیدیم خوبه یا نه؟ من با خیلی از افراد صحبت کردم که 80% دانشجو بودن
      بیشترشون مینالن راضی نیستن اصلا
      یه عده کمی هستن 10 میلیون با لیسانس در میارن! یکی دو نفر

واقعا آدم میمونه، کشور ما هم که هیچی معلوم نیست

من خیلی دوست دارم استاد دانشگاه بشم، اگه برم دبیری میشه؟ هیچ پرسناری ندیدم دکتری گرفته باشا تو این 40 نفر یا 50 نفری که حرف زدم

یعنی دکتری گرفتن پرستاری معلومه کار خیلی سختیه ولی من نمیدونم یک حسی در اعماق وجودم میگه تو اگر بخوای میتونی یهترین در استان بشی و تا دکتری بخونی
      ولی عقل من میگه تو که اوضاعت خرابه همچین هیکل هم نداری شدی پوست استخون، این مملکت هم که رو هواست بیخیال توهم نزن با واقعیت برو حلو و آرمان های خودتو آتیش بزن اینجا با همه جا فرق داره
      خیلی حس غریبی هستش یه دل میگه برم برم...

3. Top | #453
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      آخرش نفهمیدم چی به چیه
      با هر کی حرف میزنی از کارش راضی نیست و اتفاقا همیشه هم یک عده افرادی در اون شغل هستن دارن پول پارو میکنن! آدم هنگ میکنه

یک پرستار آخرش نفهمیدیم خوبه یا نه؟ من با خیلی از افراد صحبت کردم که 80% دانشجو بودن
      بیشترشون مینالن راضی نیستن اصلا
      یه عده کمی هستن 10 میلیون با لیسانس در میارن! یکی دو نفر

واقعا آدم میمونه، کشور ما هم که هیچی معلوم نیست

من خیلی دوست دارم استاد دانشگاه بشم، اگه برم دبیری میشه؟ هیچ پرسناری ندیدم دکتری گرفته باشا تو این 40 نفر یا 50 نفری که حرف زدم

یعنی دکتری گرفتن پرستاری معلومه کار خیلی سختیه ولی من نمیدونم یک حسی در اعماق وجودم میگه تو اگر بخوای میتونی یهترین در استان بشی و تا دکتری بخونی
      ولی عقل من میگه تو که اوضاعت خرابه همچین هیکل هم نداری شدی پوست استخون، این مملکت هم که رو هواست بیخیال توهم نزن با واقعیت برو حلو و آرمان های خودتو آتیش بزن اینجا با همه جا فرق داره
      خیلی حس غریبی هستش یه دل میگه برم برم...
      آخه دانشجو که هنوز وارد بازار کار نشده حرفش سنده؟!
      یه چیز میگم که از حرفای دانشگاه رفته ها دستم اومده،‌‌‌‌‌‌‌‌‌اصولا کسایی که سر کار میرن و از حقوقشون تقریبا راضی ان(حتی اگه بنالن که کلا ایرانی ها یه سری در حال نالیدنن همیشه) خیلی کمتر رغبت می کنن برن پی فوق و دکترا.مگر اینکه کسی آرمان گرا باشه،یا واسه چشم و هم چشمی تو فامیل و البته همکارا بره دنبال ادامه تحصیل.اینکه شما می بینی پرستارا نمیرن دنبال این چیزا الزاما به معنای بیش از حد سخت بودن دکترای پرستاری نیس(کلا دکترای هر چیزی سختی های خودش رو داره به هر حال).
      آخه شما ببین طرف چیزی حدود ۵ الی ۶ داره با لیسانس پرستاری درمیاره،گاهاََ طرف ازدواج کرده مشغله های متفرقه داره دیگه نمیره سمت دانشگاه.از طرفی نگاه به درآمد پزشکا می کنه و اختلاف فاحش درآمد رو می بینه واسه همین شروع می کنه به نالیدن در صورتیکه واقعا حقوقش نسبت به خیلی از لیسانس ها بالاتره.
      اگه از ته قلبت به خودت ایمان داری و میخوای پشت یه کاری رو بگیری و انجامش بدی،فقط برو دنبالش.اصلا به اطرافیان توجه نکن.یه سری دائم فقط غر میزنن و کلا ناراضی از شکم مادر بیرون اومدن.راهی که میدونی حتما از پسش برمیای و قلبی علاقه بهش داری رو پیش بگیر.

4. Top | #454
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

آخه دانشجو که هنوز وارد بازار کار نشده حرفش سنده؟!
      یه چیز میگم که از حرفای دانشگاه رفته ها دستم اومده،‌‌‌‌‌‌‌‌‌اصولا کسایی که سر کار میرن و از حقوقشون تقریبا راضی ان(حتی اگه بنالن که کلا ایرانی ها یه سری در حال نالیدنن همیشه) خیلی کمتر رغبت می کنن برن پی فوق و دکترا.مگر اینکه کسی آرمان گرا باشه،یا واسه چشم و هم چشمی تو فامیل و البته همکارا بره دنبال ادامه تحصیل.اینکه شما می بینی پرستارا نمیرن دنبال این چیزا الزاما به معنای بیش از حد سخت بودن دکترای پرستاری نیس(کلا دکترای هر چیزی سختی های خودش رو داره به هر حال).
      آخه شما ببین طرف چیزی حدود ۵ الی ۶ داره با لیسانس پرستاری درمیاره،گاهاََ طرف ازدواج کرده مشغله های متفرقه داره دیگه نمیره سمت دانشگاه.از طرفی نگاه به درآمد پزشکا می کنه و اختلاف فاحش درآمد رو می بینه واسه همین شروع می کنه به نالیدن در صورتیکه واقعا حقوقش نسبت به خیلی از لیسانس ها بالاتره.
      اگه از ته قلبت به خودت ایمان داری و میخوای پشت یه کاری رو بگیری و انجامش بدی،فقط برو دنبالش.اصلا به اطرافیان توجه نکن.یه سری دائم فقط غر میزنن و کلا ناراضی از شکم مادر بیرون اومدن.راهی که میدونی حتما از پسش برمیای و قلبی علاقه بهش داری رو پیش بگیر.
      سلام
      من 50% افرادی که صحبت کردم سابقه کاری 5 تا 10 سال داشتن که این قشر دیگه اصلا حالشون خوب نبود باز خدا اموات جووون هارو بیامرزه یکم انگیزه داشتن

خودشون میگفتن روحیه زیادی میخواد و برای یک حقوق ‌‌‌6 تومنی بایددو جا کار کنی و این یعنی آسایش و خواب شب و اینا تعطیل!
      و اینکه مسولیتش زیاده هم بیمار هم پزشک بالاسر هم کمبود نیرو هم افزایش بیمار
      شاغلین میگفتن کار با لیسانس بهتره چون ارشد با سن پایین جذب نمیکنه بیمارستان باید سابقه کاری براشون بیاری نه دو سال طرح

دانشجو هایی که صحبت کردم هم سال 3 و 4 بودن میگفتن حین تحصیل میتونی تزریقاتی کار کنی یه پولی بگیری، این جوان ها انگیزه بیشتری داشتن ولی میگفتن سختی کار با درامد نمیخونه تو رشته ما

.
      در کل من هم دیدم عاشق خواب شب هستم یعنی راضیم ام کمتر بخورم کمتر بپوشم ولی شب مثل آدم بخوابم همین شد که اول زدم فرهنگیان
      بعد سابقه درس دادن هم داشتم کلا راضی ام از این که به یک جوان درس بدم و از من سوال کنه و مشکلش حل بشه و با محیطش مشکلی ندارم
      پرستاری اصلا مثل پزشک نیست، پزشک سختیش می ارزه نه برای پول برای اون موقعیت و علم و شخصیتش
      پرستار های عزیز کلا انسان های فداکاری هستن گرچه تو هر شغلی آدم دو دره باز هست.

5. Top | #455
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من ی وسواس عجیبی گرفتم وقتی کد ۱۵ رقمی و شماره پرونده و اطلاعات خودمو و الویتامو نشون میده یعنی انتخاب رشته ثبت شده؟هی میترسم ثبت نشده باشه

6. Top | #456
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فرهنگیان کی به مصاحبه دعوت میکنند ؟

7. Top | #457
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.B.C. نمایش پست ها
      سلام دوستان،من امشب نرسیدم لیست انتخاب رشتمو چک کنم که ببینم انتخابام پاک نشده یانه بنا به دلایلی،ساعت ۱ که دیدم لینکشو برداشتن حالا چجوری میتونم مطلع بشم؟؟؟اگه به سازمان سنجش زنگ بزنم بگم میتونن خودشون چک کنن و بگن انتخابام هست یانه؟
      سلام
      وقتی رسید دریافت کردید یعنی قطعی شده

8. Top | #458
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      فرهنگیان کی به مصاحبه دعوت میکنند ؟
      هفته بعد آماده باشید

9. Top | #459
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.B.C. نمایش پست ها
      نه منظورم اینکه مدارکم دست یکی دگ بوده میترسم خرابکاری کرده باشه خیلی نگرانم به سازمان سنجش زنگ بزنم میتونن از سیستم چک کنن؟ قبول میکنن؟
      زنگ خیلی وقتا جواب نمیدن از سیستم پاسخگویی پیگیری کن ببین

10. Top | #460
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اینجا واسه انتخاب رشته آزاد رفته پی کد پیگیری بسیج فعال؟
      تو شهر ما سر میدوونن . میگن هنوز نیومده!
      اگه کسی اطلاعی داره بگه لطفا

11. Top | #461
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AZRA نمایش پست ها
      کسی اینجا واسه انتخاب رشته آزاد رفته پی کد پیگیری بسیج فعال؟
      تو شهر ما سر میدوونن . میگن هنوز نیومده!
      اگه کسی اطلاعی داره بگه لطفا
      از اممسال سهمیه ی بسیج فعال حذف شده از دانشگاه ازاد

12. Top | #462
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کسی میدونه نتایج رشته های نیمیه متمرکز واسه دعوت به مصاحبه و...کی میاد؟

13. Top | #463
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      من آزاد انتخاب رشته کرده بودم، الان اومدم یکم ویرایش بدم انتخاب رشتمو
      دوباره میگه 44 تومن بریز به حساب
      چیکار کنم
      Responsible for the MEMEs of the association

14. Top | #464
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چقدر هم کند شده -_-

15. Top | #465
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اسیر شدیما
      یبار میگه واریز کن
      دوباره میری سایت میگه کد ملی اشتباهه
      یبار دیگه میزنی میره سایت ارور میده

صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 21303132 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن