خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 479
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عذر میخام ازدوستان

خودتون یا بین اطرافیان و دوستان اگه کسی داشتین که کنکور هنر داده و منابعشو نمیخاد
      یه سراینجابزنین
      http://forum.konkur.in/thread68877.html#post1522156

خیرببینیین

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان برای رضای خدا راهنمایی بفرمایید(البته اونایی که بلدن)
      من میخوام 99 کنکور شرکت کنم برای معافیت میخوام دانشگاه پیام نور شهرم زنجان ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم ولی تو دفترچه رشته محل ها تو زنجان فقط یه رشته تو پیام نور وجود داره اونم روانشناسیه خوب یعنی فقط این یه رشته رو انتخاب کنم؟! شاید خوب قبول نشم اخه!
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

3. Top | #168
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      165.jpg

سلام
      میشه بهم بگین فرق این دوتا کد رشته ها ((به جز محل تحصیل)) در چیه؟؟؟

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بین رشته های کاردرمانی؛شنوایی؛گفتاردرم انی کدوم درامد بهتری داره و اشباع نیست و تا ما فارغ بشیم اوضاعش خوبه؟میشه مستقل کار کرد؟
      بنظر شما این سه تا رشته به پرستاری اولویت داره؟از لحاظ درامد فقط!
      خواهش میشود نظر دهید حتی اگر نظر دادن سخته..نشه باز بریم توی یک تاپیک دیگه هم بپرسیم چون هچیکی تو انحمن باین بزرگی نظری نداره گویا

5. Top | #170
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط irani7878 نمایش پست ها
      من میخوام 99 کنکور شرکت کنم برای معافیت میخوام دانشگاه پیام نور شهرم زنجان ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم ولی تو دفترچه رشته محل ها تو زنجان فقط یه رشته تو پیام نور وجود داره اونم روانشناسیه خوب یعنی فقط این یه رشته رو انتخاب کنم؟! شاید خوب قبول نشم اخه!
      سلام علیکم
      خدمت شما عرض کنم توی شهر ما که کسی بخاد سربازی رو با دانشگاه دور بزنه اصن دنبال این کارا نمیره کافیه به یک دانشگاه غیر انتفاعی یا ازاد مراجعه بکنی اونا خودشون مشتاق تر از شمان که دانشجوشون بشی اسمو مینویسی و بعدشم که خودتون استادین دگ چجوری مرخصی بگیرید / فرق بین غیرانتفاعی و ازاد هم اینه که شهریه غیر انتفاعی یکمی کمتره / حالا تونستی حضوری برو صحبت کن اصن دفترچه نمیخاد با پیش دانشگاهی میری

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      دوستان بین رشته های کاردرمانی؛شنوایی؛گفتاردرم انی کدوم درامد بهتری داره و اشباع نیست و تا ما فارغ بشیم اوضاعش خوبه؟میشه مستقل کار کرد؟
      بنظر شما این سه تا رشته به پرستاری اولویت داره؟از لحاظ درامد فقط!
      خواهش میشود نظر دهید حتی اگر نظر دادن سخته..نشه باز بریم توی یک تاپیک دیگه هم بپرسیم چون هچیکی تو انحمن باین بزرگی نظری نداره گویا
      از بين اين ٣ رشته صد در صد شنوايي سنجي و گفتار درماني از هر لحاظ از پرستاري سر ترن ولي در مورد كاردرماني من خودم اطلاع چنداني ندارم ولي تا جايي ك شنيدم رشته ي بدي نيست و فكر ميكنم اين رشته هم انتخاب بهتري از پرستاري باشه
      از لحاظ بازار كار و درامد و... هم ميشه گفت شنوايي سنجي بين اين ٣ تا از بقيه بهتره بعد از اون هم گفتار درماني و بعدش كاردرماني

7. Top | #172
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام یه رشته که قطعا نیست دفترچه بدون آزمون رو چک کنید

8. Top | #173
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو صفحه انتخاب رشته معدل کل دیپلم رو زده 00-00 کارنامه رو از مدرسه نگرفتم فقط گفتن قبول شدی ..این 0 بمونه مشکل پیش میاد؟

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام یه رشته که قطعا نیست دفترچه بدون آزمون رو چک کنید
      ممنون از پاسختون...!
      بله تو با ازمون فقط همین یدونه هستش ولی تو بدون ازمون(با معدل) رشته های زیادی هستش!
      ولی من نمیدونم انتخاب رشته های بدون ازمون رو جدا باید انجام بدم یا تو همین جاست؟ واقعا گیج شدم
      بذار بقیه خوش بگذرونن وقتی داری سخت تلاش میکنی
      بذار بقیه بخوابن وقتی داری کار میکنی
      تفاوت ها بالاخره مشخص میشه

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کد نظام وظیفه!!!!

سلام

واسه ثبت نام و تقاضانامه صرفا باسوابق تحصیلی
      واسه کسی که بخواد پیام نور ثبت نام کنه و دوترم مرخصی بگیره باید کدوم کد رو وارد کنه ؟
      پیشاپیش ممنون از کسایی که میدونن و جواب میدن

11. Top | #176
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      با سلام خدمت کنکوریهای عزیز98 که قصدشون انتخاب رشته و ورود به دانشگاه از مهر امسالن

امسال نیز مثل هرسال بنده و سایر دانشجویان و کسایی که در این زمینه مهم و حساس آگاهی نسبتا کاملی دارند تایپک ویژه ای ایجاد کردیم تا بتونید سوالاتتونو بپرسید

قبل از پرسیدن هر سوالی حتما نکات زیر را رعایت کنید + تایپک انتخاب رشته سالهای96و97 رو نگا بندازید(در لینک زیر) :
      http://forum.konkur.in/thread62043.html

http://forum.konkur.in/thread54354.html

1.حتما بخش پیوستها+فصل اول و دوم دقیق مطالعه شود و اگر ابهامی وجود داشت در این تایپک پرسیده شود و سوالاتی که در دفترچه شماره یک و دو وجود دارد پاسخ نخواهیم داد

2.ترتیب علاقه مندی رشته و دانشگاه بستگی به شرایط خاص داوطلب بوده وبر اساس شرایط فرد که مطلع هست انجام می پذیرد و فقط ترتیب راهنمایی های ما
      صرفا یه پیشنهاد خواهد بود

3.بازار کار رشته های دانشگاهی رو حتما حتما خودتون از افراد متخصص این رشته ها تحقیق کنید..(لازم به اگاهی پیج اینستاگرام دانشگاه های صنعتی و علوم پزشکیا از چند روز قبل رشته های موجود دانشگاه خودشو داره معرفی میکنه و میتونید مستقیم با دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته ها صحبت کنید)

4.در ضمن اعضای عزیز انجمن بهتره بجای ایجاد تایپکهای جداگانه انتخاب رشته سوالات خودتونو همین تایپک بپرسید+از پرسیدن و سوالات اسپم و حواشی بپرهیزید(از جمله علت کاهش ظرفیت حق خوری و سهمیه ایثارگران و...)+سولات مربوط به اپلای و تحصیلات خارج از کشور رو از انجمن مربوطه اپلای بپرسید
      5.در ضمن تمامی سوالات با جزییات و غیر تکراری باشه مثلا رتبه(کشوری+منطقه یا سهمیه ایثارگران(5یا25درصد)+رتبه زیرگروه) کدوم شهر و گروه ازمایشی هستین..حتما گفته شه..کدوم دانشگااها مدنظره روزانه شبانه ظرفیت مازاد پیام نور و پردیس....دقیق بگید در غیر اینصورت از پاسخگویی به سوالاتتون معذوریم
      +
      اعضای زیر حتما در این تایپک به سوالات شما عزیزان پاسخ میدن(+دانشجویان مهندسی، پزشکی و علوم انسانی و زبان و هنر سالهای گذشته عضو شده در انجمن)

@dorsa20

@artim

@bbehzad
      @NESTA
      @mobina1376
      @-AMIN-
      @saeid_NRT
      @Last.Behi

و سایر دوستان مطلع و با تجربه

سلام به نظرتون با رتبه 14 هزار منطقه 3 رشته مهندسی کشاورزی خوبه؟؟؟آخه فقط میخوام شهر های اطراف خودمون قبول بشم
      هر سقوطی پایان کار نیست سقوط باران،قشنگ‌ترین آغاز است...

12. Top | #177
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون...!
      بله تو با ازمون فقط همین یدونه هستش ولی تو بدون ازمون(با معدل) رشته های زیادی هستش!
      ولی من نمیدونم انتخاب رشته های بدون ازمون رو جدا باید انجام بدم یا تو همین جاست؟ واقعا گیج شدم
      جداست
      سامانه پذيرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري مهر ماه سال 1398

13. Top | #178
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تودفترچه صرفا باسوابق ده تارشته پیام نور بزنی اوکی عه؟

14. Top | #179
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون...!
      screenshot_20190811-232327.jpg

15. Top | #180
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      معمولا همه قبول میشن پیام نور. ولی برای احتیاط جا های دیگه رو هم بزنید. شما که قرار نیست برید دانشگاه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

صفحه 12 از 32 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن