خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question راهنمایی و توصیه و تجربه هاتون رو برای پشت کنکور موندن لازم دارم

سلام بنده یک کنکوری ۹۸ نظام جدید بودم که دیروز بد ترین روز زندگیش بود.بعد یک سال تلاش با رتبه۷۰۰۰ منطقه۲مواجه شدم که شوکه ام کرد.از دوستانی که پشت کنکور موندن و موفق شدن و نشدن عاجزانه خواهش میکنم بگن که چه اتفاقایی قراره بیوفته و چرا سال دوم موفق شدن یا نشدن.و از خودم بگم که از تابستون سال قبل شروع کردم و کتابخونه میرفتم و میانگین ۷ ساعت مطالعه داشتم.و همینطور تا مدرسه. مدرسه به کل وقتمو میگرفت و انرژیم رو هدر میداد.عید هم با تمام توان خوندم و اردو هم شرکت کردم(مدرسه خالی)بعد عید هم تا شب کنکور ساعت مطالعه ام ۹ تا ۱۱ بوده.خودمم شوکه شدم چرا اینجوری شد.ولی جالب اینجاست که تقریبا تمام تلاشمو کردم(اگرچه در راه های خیلی حاشیه ای)ولی نتیجه نگرفتم.از طرفی هم کتابای درست حسابی هم توبازار نبود که استفاده کنم هر ۶ سال رو هم تو مدرسه سمپاد بودم که ارزش خاصی هم نداشت.از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن تا سال بعد این موقع بهترین روز خودمو رقم بزنم نظرات و پیشنهاداتشونو دریغ نکنن
      از نظر درسی هم ازمونای کانون میرفتم میانگین تراز ۶۵۰۰ دو سه آزمون بعد عید خیلی خوب خوندم و ۷۰۰۰ آوردم و میدونم که تواناییشو دارم.نقاط قوت خوبی هم دارم مثل دینی و زبان.یکی از دلایلی هم که میخام یه سال دیگه بمونم اینه که کتابای خوب تازه امسال میان و سال پیش کتاب خوب شیمی و زیست برای دوازدهم در نیومده بود.روش هام هم زیاد اصولی نبود. تحلیل آزمون هم ناقص بود. و اینکه حرف و فشار هیشکی برام مهم نیست و کاری که خودم میخام رو میکنم.چیکار کنم سال بعد سه رقمی بیارم؟در کنار تلاش زیاد و درست
      درصدا:ادبیات ۵۲ عربی ۵۷ دینی ۸۵ زبان ۷۰ زمین ۱۲ ریاضی ۴۰ زیست ۷۰ فیزیک ۶۵ شیمی ۵۷
      کسی در مورد نظام جدید و منابعش سوال داشت در خدمتم(به رتبم نگا نکنید بابا سال بعد یه ممیز میخوره
      )
      ویرایش توسط faraz9731 : 16 مرداد 1398 در ساعت 22:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگران نباش خیلی هم که میگن سخت نیست اگه به خودت سخت نگیری
      اعتقاد به خدایی دارم که زیباییش ورای زیبا ترین هاست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیز منبع زیست و فیزیکتون چی بوده؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها
      عزیز منبع زیست و فیزیکتون چی بوده؟
      برای زیست پایه میکرو ها عالین.برای دوازدهم هم که میکرو نیست یه ذره سخته میتونی از جزوه عمارلو استفاده کنی البته تست هم داده تازگیا (سایت فکریتو) آزمون های ماز هم عالین.برای فیزیک میکرو عالیه.خیلی سبز هم بد نیست.موج آزمون فیزیک محشره.حیف تو کنکور نتونستم خوب بزنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم از جواب کاملتون. درسنامه های میکرو اقای زارع زیاد نیستن؟ نظرتون راجب الگو زیست چیه؟ (فعلا فقط دهمشو خریدم) من تغیر نظام میدم ب جدید.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و نطرتون راجب فیلمای فیزیک کارزانیان آلا بگید؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سال آخر وقت نمیشه معمولا درسنامه زیست خوند. و لازم هم نیست خونده بشه . شما کنکور ۹۸ زیستشو کامل تحلیل کنی میبینی راحت با متن کتاب درسی حل میشدن و نیازی به اونهمه درسنامه نبود. درضمن تستای میکرو به حدی زیاده که به زور توی سه سال تمومش کردم. درسنامه که جای خود داره.زیست الگو رو ندیدم ولی به حتم از میکرو پایین تره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها
      و نطرتون راجب فیلمای فیزیک کارزانیان آلا بگید؟
      فقط یه چیزی در مورد فیلم بگم که خیلی کم رتبه برتریو دیدم که از فیلم استفاده کنه.دوست خودم امسال فیزیک نظام جدیدو با گاج و خیلی سبز تونست صد بزنه

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موج ازمون فیزیک رو چند ازمونشو زدی؟
      میگن خیلی سخته...میکرو تنها بخونی کافی نیست؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      موج ازمون فیزیک رو چند ازمونشو زدی؟
      میگن خیلی سخته...میکرو تنها بخونی کافی نیست؟
      یه کم سخته ولی قدرت تحلیلتو بالا میبره و از فیزیک خوندن لذت میبری.البته در الویت دوم و برای سرمایه گذاری.من همه آزمونا رو به جز جامعا زدم آزمون آخر سنجش هم ۲۲۰ کشور تو فیزیک آوردم ولی کنکور...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=faraz9731;1518633]سلام بنده یک کنکوری ۹۸ نظام جدید بودم که دیروز بد ترین روز زندگیش بود.بعد یک سال تلاش با رتبه۷۰۰۰ منطقه۲مواجه شدم که شوکه ام کرد.از دوستانی که پشت کنکور موندن و موفق شدن و نشدن عاجزانه خواهش میکنم بگن که چه اتفاقایی قراره بیوفته و چرا سال دوم موفق شدن یا نشدن.و از خودم بگم که از تابستون سال قبل شروع کردم و کتابخونه میرفتم و میانگین ۷ ساعت مطالعه داشتم.و همینطور تا مدرسه. مدرسه به کل وقتمو میگرفت و انرژیم رو هدر میداد.عید هم با تمام توان خوندم و اردو هم شرکت کردم(مدرسه خالی)بعد عید هم تا شب کنکور ساعت مطالعه ام ۹ تا ۱۱ بوده.خودمم شوکه شدم چرا اینجوری شد.ولی جالب اینجاست که تقریبا تمام تلاشمو کردم(اگرچه در راه های خیلی حاشیه ای)ولی نتیجه نگرفتم.از طرفی هم کتابای درست حسابی هم توبازار نبود که استفاده کنم هر ۶ سال رو هم تو مدرسه سمپاد بودم که ارزش خاصی هم نداشت.از دوستانی که میتونن بهم کمک کنن تا سال بعد این موقع بهترین روز خودمو رقم بزنم نظرات و پیشنهاداتشونو دریغ نکنن
      از نظر درسی هم ازمونای کانون میرفتم میانگین تراز ۶۵۰۰ دو سه آزمون بعد عید خیلی خوب خوندم و ۷۰۰۰ آوردم و میدونم که تواناییشو دارم.نقاط قوت خوبی هم دارم مثل دینی و زبان.یکی از دلایلی هم که میخام یه سال دیگه بمونم اینه که کتابای خوب تازه امسال میان و سال پیش کتاب خوب شیمی و زیست برای دوازدهم در نیومده بود.روش هام هم زیاد اصولی نبود. تحلیل آزمون هم ناقص بود. و اینکه حرف و فشار هیشکی برام مهم نیست و کاری که خودم میخام رو میکنم.چیکار کنم سال بعد سه رقمی بیارم؟در کنار تلاش زیاد و درست
      درصدا:ادبیات ۵۲ عربی ۵۷ دینی ۸۵ زبان ۷۰ زمین ۱۲ ریاضی ۴۰ زیست ۷۰ فیزیک ۶۵ شیمی ۵۷
      کسی در مورد نظام جدید و منابعش سوال داشت در خدمتم(به رتبم نگا نکنید بابا سال بعد یه ممیز میخوره
      )[/QUOTE
      هیشکی نیست سال دوم رتبش بهتر شده باشه یعنی؟ کمک کنید دیگه
      ویرایش توسط faraz9731 : 16 مرداد 1398 در ساعت 23:04

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست میکرو طلایی زدی یا میگرو طبقه بندی؟میکرو خب داره هر سه سال و میکرو طلاییم داره هر سه سال ک ی جلد تست ی جلد درسنامه//تو فیزیکم گفتی میکرو کدوم میکرو دقیق بگو
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      زیست میکرو طلایی زدی یا میگرو طبقه بندی؟میکرو خب داره هر سه سال و میکرو طلاییم داره هر سه سال ک ی جلد تست ی جلد درسنامه//تو فیزیکم گفتی میکرو کدوم میکرو دقیق بگو
      زیست میکرو طبقه بندی دهم یازدهم که زارع نوشته(دوازدهم فرق میکنه)میکرو طلایی هم خوب به نظر میاد چون ماز نوشته./فیزیک هر سه پایه میکروطبقه بندی
      ویرایش توسط faraz9731 : 16 مرداد 1398 در ساعت 23:18

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      دقیقا منم یا این همه اسمای مختلف و شبیه بهم انقدر گیج شدم که دوس دارم سرمو بکوبم به دیوار

همه جا گفته میشه میکرو وقتی میری بخری یا پی دی افشو ببینی ده تا اسم مختلف با اسم میکرو بالا میاد..میکرو طلایی..میکروطبقه بندی...میکروگاج...

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای اینکه پشت کنکور بمونی اولین چیز اینه که به طور کامل ناشنوا باشی
      حرف زیاد میزنن منفی بافی زیاد میکنن ولی تو باید بتونی خودتو کنترل کنی
      هیچوقت به این فکر نکن که وقت زیاد داری و مدرسه نمیری ساعت مطالعت دو برابر شده چون باعث میشه تنبلی کنی و یه فاجعه برات پیش بیاد
      همیشه اهسته و پیوسته بخون
      امروز 8ساعت بخونم فردا 5ساعت اصصن معنی نداره
      درست برنامه ریزی کن و به برنامه ریزیت عمل کن
      دیگه توصیه ای یادم نمیاد
      یادم اومد میام میگم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)