خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته13 نمایش پست ها
      اهان در مورد اینکه پردیس و سراسری کلاساشون چطورین
      ترجیحا با سراسریه نباشی بهتره������
      تا جایی که یادم میاد تو دفترچه مینویسه که محل تشکیل کلاسا کجاست
      مازاد هم که با سراسریا یه جاست
      شهریه هم از پردیس کمتره
      کارت دانشجویی رو هم نمیدونم در مورد مازاد
      پردیس یه واحد بین الملل مینویسه
      واقعا نباشم باهاشون بهتره؟ من خیلی دوست داشتم با اونا باشم میترسم واسه ما کم کاری کنن استادا یا استادای بد بزارن واسه پردیسیا.چرا میگین باهاشون نباشی بهتره؟
      واقعا شهریه مازاد از پردیس کمتره؟ چقدر حدودا

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      بله تفاوت دارن
      حتی دانشجو های پزشکی دوران انترنی و اکسترنی بیشتر ازدوران علوم پایه شهریه دارن
      شهریه ی دکتری حرفه ای هم در کل بیشتر از کارشناسیه
      خدا خیرتون بده که جواب دادید،خیلی اختلاف قیمت داره یعنی؟ واسه کارشناسی چقدر در میاد حدودا ترمی؟ مثلا فیزیو و بینایی پردیس؟ الان شهریه ثابت کارشناسی هم نسبت به دکتری کمتره؟ یا فقط متغیرا فرق دارن؟ میبخشید شاید سوالهام ابتدایی هم باشه بعضا..

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      خدا خیرتون بده که جواب دادید،خیلی اختلاف قیمت داره یعنی؟ واسه کارشناسی چقدر در میاد حدودا ترمی؟ مثلا فیزیو و بینایی پردیس؟ الان شهریه ثابت کارشناسی هم نسبت به دکتری کمتره؟ یا فقط متغیرا فرق دارن؟ میبخشید شاید سوالهام ابتدایی هم باشه بعضا..
      اختلاف میزان شهریه که بله خب طبیعیه وجود داره
      دقیقشون رو خبر ندارم چون تو دانشگاه ما این رشته ها وجود ندارن ولی خب فکر میکنم یکم بیشتر از نصف شهریه ی دکتری حرفه ای باشه
      باز از دوستان اگر کسی دقیقش رو اطلاع داره جواب بده

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من قبولی مازاد هستم اما چون ترم اول رو مرخصی گرفتم و نرفتم کارت دانشجوییم دانشگاهه
      شهریور اواخرش گرفتم میگم ثبت میشه یا نه

اما کارت دانشجویی پردیس ثبت میشه

مدرک باز نمیدونم ثبت میشن یا نه

من سنندج ترم اول ۸.۵میل ترم دوم ۱۰میل و برو بالاتر
      ........در کل ۷ سال حداکثر ۱۶۰ میل میشه
      بخشی از شهریه اولش باید بدی بقیه رو میتونی قسطی پرداخت کنی

بعضی دانشگاها به معدل های الف تخفیف شهریه میدن

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شهریه ثابت پردیس و مازاد ورودی ۹۷ ترمی ۲میل هست
      ک اگ کسی انصراف بده یا انتقالی باید این شهریه ۱۴ ترم رو بده یعنی ۲۸ میل
      اگ کسی مرخصی بگیره یک ترم باید ۲میل ثابت رو بعنوان شهریه اون ترم مرخصی پرداخت کنه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه کسی از شرایط انتقالی گرفتن تو پردیس و مازاد اطلاعاتی داره هم لطفا بگه.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این مطالب رو تو یه تاپیک دیگه گفته بودم گفتم شاید بهتر باشه اینجا هم باشه

سلام
      انتقالی گرفتن چه برای پردیس چه برای روزانه ها کلا خیلی دنگ و فنگ داره و شدیدا سخته
      فرد به فرد و با توجه به شرایط هم متفاوته
      آشنا داشتن خیلی جلو میندازه مراحل رو
      تیپ دانشگاه های مبدا و مقصد هم مهمه
      یکی رو داشتیم از کرمانشاه به ارومیه انتقالی گرفت مثلا
      از ارومیه به تبریز چند نفر خواستن انتقالی بگیرن اصلا و ابدا نشد. بعد تلاش کردن واسه مهمانی که واسه یکی جور شد واسه یکی دیگه نه
      از طرفی هم ممکنه بعد از چند ترم دانشکده مبدا به خاطر نمرات خوب اجازه ی انتقالی نده یا دانشکده مقصد به خاطر نمرات بد
      یکی هم بود به خاطر سهمیه اش انتقالی گرفت تبریز دو هفته بعد شروع ترم یک
      در کل زیاد روش حساب نکنین مگر اینکه واقعا آشنا اینا در حدی که واقعا به درد بخوره داشته باشین

اینا اطلاعات من بود نمیدونم کمکی میکنه بهتون یا نه
      ویرایش توسط hyun jung : 17 مرداد 1398 در ساعت 08:36

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      سلام به همگی.
      بچه ها من واقعا گیجم نمیدونم چی به چیه.یه مشاور درس درمونم پیدا نمیشه.امروز از یه مشاور چند تا سوال پرسیدم همه رو پیچوند.منم دیگه ادامه ندادم.
      تو پستای دیگه بعضی از دوستان اشاراتی کردن.ممنون میشم توضیح کامل بدین.
      من رتبم به بعضی پردیس های تیپ یک میخوره،مثلا اهواز.
      طبیعتا به پردیس های تیپ دو و سه هم میخوره.
      اگه من خواستم انتقالی بگیرم،پردیس دور تیپ یک رو بزنم یا نزدیک تیپ دو رو یا کلا تیپ بندی دانشگاه ها اهمیتی نداره تو مسئله انتقال؟
      میترسم تیپ یک جای دور رو بزنم از طرفی انتقالی ندن و من بمونم و این مسافت طولانی.
      بعد کجا می شه فهمید که ایا محل تشکیل کلاسای دولتی و پردیس یکی هست یا جداست؟
      توی کارت دانشجویی می نویسه پردیس بین الملل یا مجازی؟یا کلا کارت دانشجویی شون مثه دولتی هاست؟
      سلام
      ببنيد كلا روي قضيه انتقالي زياد حساب نكنيد اگر آشنا نداشته باشيد در آموزش مبدأ و مقصد اگر نخوام بگم غير ممكنه، كار خيلي سخته
      حتي در اشنايان من شخصي رو سراغ دارم كه از روزانه كاشان براي ٢ ترم از اصفهان ميهماني گرفت ولي در نهايت مجبور شد بره كاشان(با پرداخت هزينه پرديس در اصفهان)
      شما تنها راهي كه احتمال تقريبا صد درصدي داره براي اينكه باهات موافقت كنند ازدواجه، كه حققت من توصيه نميكنم براي همچين كار كوچيكي برنامه زندگيت رو بهم بزني
      كلا در انتقالي فقط اشنا مهمه نه تيپ دانشگاه و اين جور چيزا
      حداقل در دانشگاه ما محل تشكيل كلاس همه بچه ها يكي
      بله شماره دانشجويي پرديس ها با روزانه متفاوته( ولي سهميه اي هاي لاشخور نه) وگرنه طرحش شبيه بقيه كارت دانشجويي هاس
      توصيه من به شما اينه كه اگر اشنايي در آموزش دانشگاه شهرتون نداريد به جاي اينكه پرديس تيپ دو رو انتخاب كنيد و بعد هم براي ميهماني با خفت با هاتون رفتار كنند روزانه تيپ سه رو انتخاب كنيد
      موفق باشيد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط izngoud نمایش پست ها
      سلام
      ببنيد كلا روي قضيه انتقالي زياد حساب نكنيد اگر آشنا نداشته باشيد در آموزش مبدأ و مقصد اگر نخوام بگم غير ممكنه، كار خيلي سخته
      حتي در اشنايان من شخصي رو سراغ دارم كه از روزانه كاشان براي ٢ ترم از اصفهان ميهماني گرفت ولي در نهايت مجبور شد بره كاشان(با پرداخت هزينه پرديس در اصفهان)
      شما تنها راهي كه احتمال تقريبا صد درصدي داره براي اينكه باهات موافقت كنند ازدواجه، كه حققت من توصيه نميكنم براي همچين كار كوچيكي برنامه زندگيت رو بهم بزني
      كلا در انتقالي فقط اشنا مهمه نه تيپ دانشگاه و اين جور چيزا
      حداقل در دانشگاه ما محل تشكيل كلاس همه بچه ها يكي
      بله شماره دانشجويي پرديس ها با روزانه متفاوته( ولي سهميه اي هاي لاشخور نه) وگرنه طرحش شبيه بقيه كارت دانشجويي هاس
      توصيه من به شما اينه كه اگر اشنايي در آموزش دانشگاه شهرتون نداريد به جاي اينكه پرديس تيپ دو رو انتخاب كنيد و بعد هم براي ميهماني با خفت با هاتون رفتار كنند روزانه تيپ سه رو انتخاب كنيد
      موفق باشيد
      مرسی ولی روزانه که کلا نمیارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن