خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها

ممنونم.الان داشتم دفترچه پارسال رو میدیدم یه سری از ورودی ها پزشکی مازاد ۶ نفر و اینا بود که قطعا کلاسای اینا با دولتیا یکیه.چون واسه ۶ نفر فک نکنم کلاس جدا بزارن!
      به نظرتون پزشکی مازاد شهرکرد بهتره یا یزد یا کاشان؟
      یزد کاشان شهرکرد
      ( با توجه به اطلاعاتی که از زمان انتخاب رشته ی خودم تو ذهنم مونده گفتم ) باز خودتون بیشتر پرس و جو کنین

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      یزد کاشان شهرکرد
      ( با توجه به اطلاعاتی که از زمان انتخاب رشته ی خودم تو ذهنم مونده گفتم )
      حتی با اینکه فاصله هاشون با هم فرق داره؟یعنی فاصله یزد برای من ۴ برابر شهرکرده.پس یعنی ارزشش رو داره برم یزد؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پردیس رشته های علوم پزشکی هیچ فرقی با روزانه نداره همه کلاس ها و همه امتحانا و همه چیزتون مشترکه.اگر خودتون نگید کسی دیگه نمیفهمه.
      از لحاظ تخصص هیچ فرقی نداره هییییچ فرقی نداره شما عمومیت تموم شد میخونی واسه دستیاری هیچ اهمیتی هم نداره برای کدوم دانشگاهی.
      شک نکن آزاد بری بهتره.فقط هم بخاطر پولش.وگرنه تفاوتی نمیکنه.
      حتی آزاد یه خوبیای دیگه ای هم داره.اینکه بیمارستانایی که برای آزاد هست دانشجوهای تخصص نداره مثل پردیس.چون دانشگاه آزاد مقطع رزیدنتی دانشجو نمیگیره اینترن ها خیلی خوب آموزش میبینن تو دوره بیمارستاناشون و از لحاظ عملی خیلی براشون خوبه.
      باور کن هیچ فرقی نداره فقط سعی کن تا اونجا که میتونی هزینه ها رو کم کنی.فقط و فقط اون مدرک md که میگیری مهمه.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

حتی با اینکه فاصله هاشون با هم فرق داره؟یعنی فاصله یزد برای من ۴ برابر شهرکرده.پس یعنی ارزشش رو داره برم یزد؟
      اینا ترتیب انتخابی من واسه اون زمان بود که حالا با توجه به شرایط خودم چیده بودم و اگر اشتباه یادم نمونده باشه گفتم
      شما هم با توجه به شرایط خودتون باید ترتیب بزارین. اگر فاصله و هزینه هاش و اینا مهمه که خب عوضش کنین یا حتی توجه به خوابگاه و رتبه دانشگاه و چه و چه و چه
      شاید بهتر باشه با دانشجو های این دانشگاه ها صحبت کنین بعد تصمیم بگیرین ( سوای فاصله و این حرف ها البته )

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخرین قبولی پرستاری آزاد چند بوده؟
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah71 نمایش پست ها
      پردیس رشته های علوم پزشکی هیچ فرقی با روزانه نداره همه کلاس ها و همه امتحانا و همه چیزتون مشترکه.اگر خودتون نگید کسی دیگه نمیفهمه.
      از لحاظ تخصص هیچ فرقی نداره هییییچ فرقی نداره شما عمومیت تموم شد میخونی واسه دستیاری هیچ اهمیتی هم نداره برای کدوم دانشگاهی.
      شک نکن آزاد بری بهتره.فقط هم بخاطر پولش.وگرنه تفاوتی نمیکنه.
      حتی آزاد یه خوبیای دیگه ای هم داره.اینکه بیمارستانایی که برای آزاد هست دانشجوهای تخصص نداره مثل پردیس.چون دانشگاه آزاد مقطع رزیدنتی دانشجو نمیگیره اینترن ها خیلی خوب آموزش میبینن تو دوره بیمارستاناشون و از لحاظ عملی خیلی براشون خوبه.
      باور کن هیچ فرقی نداره فقط سعی کن تا اونجا که میتونی هزینه ها رو کم کنی.فقط و فقط اون مدرک md که میگیری مهمه.
      بند اول صحبت هاتون یکم جای تصحیح داره به نظرم
      همه جا دانشجوهای روزانه و پردیس با هم نیستن و اینکه گفتین کسی نمیفهمه، بازم همه جا درست نیست. مثلا واسه دانشکده ی ما، شیوه ی تنظیم شماره های دانشجویی برای دانشجوهای پردیس و روزانه کاملا متفاوته و راحت میشه تشخیص داد کی داشنجوی روزانه است و کی دانشجوی پردیس

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله احتمالا باید تفاوت هایی داشته باش
      حقیقتا من بر اساس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفتم
      بله تو لیست اسامی چهار کد اصلی برای همه یکسانه مثلا ۹۵ سال ورودیه که دو رقم اوله ۱۱ مربوط به دانشکده پزشکیه که این چهارتا برای همه یکسانه حالا پردیسا دو رقم بعدیشون با روزانه ها فرق داره.و صد البته اینکه بچه ها انقدر تیزن که حتی آمار سهمیه ایا رو هم در میارن.
      درباره محل کلاساشونم که میگید متفاوته خیلی جزئیه چون این دوستان بعد از علوم پایه همه باهم گروه بندی میشن میرن بیمارستان.یعنی بیمارستان جدایی ندارن.

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah71 نمایش پست ها
      بله احتمالا باید تفاوت هایی داشته باش
      حقیقتا من بر اساس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفتم
      بله تو لیست اسامی چهار کد اصلی برای همه یکسانه مثلا ۹۵ سال ورودیه که دو رقم اوله ۱۱ مربوط به دانشکده پزشکیه که این چهارتا برای همه یکسانه حالا پردیسا دو رقم بعدیشون با روزانه ها فرق داره.و صد البته اینکه بچه ها انقدر تیزن که حتی آمار سهمیه ایا رو هم در میارن.
      درباره محل کلاساشونم که میگید متفاوته خیلی جزئیه چون این دوستان بعد از علوم پایه همه باهم گروه بندی میشن میرن بیمارستان.یعنی بیمارستان جدایی ندارن.
      واسه ما تنها وجه مشترک شماره های دانشجویی پردیس و روزانه فقط همون دو رقم اوله ( سال قبولی ) بقیه اش برای روزانه ها یه الگو و برای پردیس ها یه الگوی کاملا متفاوت داره

هر دانشگاه و دانشکده ای روش های خودش رو با توجه به امکانات و موارد دیگه اعمال میکنه دیگه ( جدا از روش های کلی که وجود داره )

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان در مورد شهریه پردیس< شهریه ثابت و متغیر همه رشته ها توی همه مقاطع یکسانه؟ مثلا کسیکه پردیس دندون میخونه با کسی که پردیس کارشناسی مثلا فیزیوتراپی میخونه از لحاظ شهریه تفاوت هایی دارند؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      واسه ما تنها وجه مشترک شماره های دانشجویی پردیس و روزانه فقط همون دو رقم اوله ( سال قبولی ) بقیه اش برای روزانه ها یه الگو و برای پردیس ها یه الگوی کاملا متفاوت داره

هر دانشگاه و دانشکده ای روش های خودش رو با توجه به امکانات و موارد دیگه اعمال میکنه دیگه ( جدا از روش های کلی که وجود داره )
      قضیه پزشکی نوین چیه؟ خیلی فرق داره؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      دوستان در مورد شهریه پردیس< شهریه ثابت و متغیر همه رشته ها توی همه مقاطع یکسانه؟ مثلا کسیکه پردیس دندون میخونه با کسی که پردیس کارشناسی مثلا فیزیوتراپی میخونه از لحاظ شهریه تفاوت هایی دارند؟
      بله تفاوت دارن
      حتی دانشجو های پزشکی دوران انترنی و اکسترنی بیشتر ازدوران علوم پایه شهریه دارن
      شهریه ی دکتری حرفه ای هم در کل بیشتر از کارشناسیه

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قضیه پزشکی نوین چیه؟ خیلی فرق داره؟
      نوین شدن یه سری تغییرات تو واحد بندی های دروس و کم شدن طول تحصیل ( یه ترم کمتر ) ایجاد میکنه. من در این حد اطلاعات دارم
      در واقع قبل از نوین شدن، ۵ ترم علوم پایه وجود داشت ولی با نوین شدن، شده ۴ ترم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببینین بحث اول فاصله اس
      یعنی اگه به هر دلیلی نمیتونین فاصله دورو تحمل کنین
      قطعا شهر نزدیک رو انتخاب کنین
      ولی اگه دانشگاه مهمه تیپش قضیه فرق داره
      بعد تو پردیس شما منبع درآمد دانشگاه حساب میشی که خب سخته انتقالی گرفتن
      انتقالی هم بخوای بگیری اول کل شهریه ثابت دانشگاه مبدا رو میدی
      بعد میری دانشگاه مقصد شهریه ی ثابت و متغیر میدی
      مهمانی فرق داره البته
      بعد اصن ربط نداره ک تیپ ۱ قبول میشی تیپ ۲ هم قبول میشی
      بستگی داره به اونایی ک با رتبه های بهتر اون شهرو انتخاب کردن
      پزشکی نوین هم میخوان جمع و جور کنن
      فقط ترمش کم نشده مثلا شما آناتومی و جنین و بافت یه دستگاه رو تو یه واحد میخونی در حالی ک برا بقیه اینطور نیست فیزیو هم همینطوره مثلا
      مثلا دیدی تو نیم واحد افتادی:/
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اهان در مورد اینکه پردیس و سراسری کلاساشون چطورین
      ترجیحا با سراسریه نباشی بهتره
      تا جایی که یادم میاد تو دفترچه مینویسه که محل تشکیل کلاسا کجاست
      مازاد هم که با سراسریا یه جاست
      شهریه هم از پردیس کمتره
      کارت دانشجویی رو هم نمیدونم در مورد مازاد
      پردیس یه واحد بین الملل مینویسه
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته13 نمایش پست ها
      سلام
      ببینین بحث اول فاصله اس
      یعنی اگه به هر دلیلی نمیتونین فاصله دورو تحمل کنین
      قطعا شهر نزدیک رو انتخاب کنین
      ولی اگه دانشگاه مهمه تیپش قضیه فرق داره
      بعد تو پردیس شما منبع درآمد دانشگاه حساب میشی که خب سخته انتقالی گرفتن
      انتقالی هم بخوای بگیری اول کل شهریه ثابت دانشگاه مبدا رو میدی
      بعد میری دانشگاه مقصد شهریه ی ثابت و متغیر میدی
      مهمانی فرق داره البته
      بعد اصن ربط نداره ک تیپ ۱ قبول میشی تیپ ۲ هم قبول میشی
      بستگی داره به اونایی ک با رتبه های بهتر اون شهرو انتخاب کردن
      پزشکی نوین هم میخوان جمع و جور کنن
      فقط ترمش کم نشده مثلا شما آناتومی و جنین و بافت یه دستگاه رو تو یه واحد میخونی در حالی ک برا بقیه اینطور نیست فیزیو هم همینطوره مثلا
      مثلا دیدی تو نیم واحد افتادی:/
      ممنون.حالا در کل نوین بهتره یا بدتر؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن