خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baloot نمایش پست ها
      واقعا هنوز هم میفروشن
      چطور باید اشناش رو بیدا کنی ازش بخری
      آره میفروشن سوال کنکورو میفروشن
      این که صندلیه

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      چرا این دفترچه لنتی نمیاد.از نظر اینا صبح دقیقا چه ساعتیه؟
      این الاغا زیاد میرن کشور خارج
      ساعت ایران تویادشون نیس

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      ساعت ایران تویادشون نیس

4. Top | #49
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hesam نمایش پست ها
      داداش چیکارکنیم ؟
      یا نمونید یا اگه میمونید انقدر باید درس بخونید که درصد پایین 70نداشته باشید

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انقدر جو ندید.سال دیگه کنکور سخت بشه با میانگین 50 قبولید.سال دیگه دانش اموزا هستن.پشت کنکوریای نظام جدید.پشت کنکوریای نظام قدیم.یعنی کار حضرت فیله قبولی.دنبال حذف غیر مشترکات و شاید ظرفیت واسه نظام قدیما باشید.وگرنه برید نظام جدید بخونید.
      ?

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      ساعت ایران تویادشون نیس

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببینین..اول بحث مشخص کنم که بنده کنکورمو دادم و هیچ دلیلی نداره که بخوام از قشر خاصی دفاع کنم. و اگرم که بخوام دفاع کنم از نظام قدیما دفاع میکنم چون دوستای زیادی دارم که نظام قدیمن!
      ولی واقعیت امر یه چیز دیگه اس. یه پست دادم اون ور, کپیش کردم براتون:

میدونی که کنکور استاندارد سازی میشه و استانداردای خودشو داره. سوال سخت داره متوسط داره ساده هم داره. از همه رِنجی داره.
      از طرفی هم میدونی که ملاک تفکیک, توی هر رنج, سوالات اون رنج هستن. مثلا فرق بین رتبه 100 و رتبه 2000 همین دسته سوالات سخت هستن.

خب..حالا میتونم بهتر واست بگم که احتمالا چه اتفاقی افتاده امسال.
      ببین کنکور رو شما فرض کن. یه کنکور مثل 97 که واقعا کنکور عالی و بی نقصی بود و اگر که موردی روش بود, به خاطر تقلب ها و ادغام شدن و تا حدی به خاطر افزایش سطح بچه ها بود.
      به این شکله:
      40 درصد سوالات ساده 40 درصد سوالات متوسط 20 درصد سوالات سخت.

الان رنج رتبه مثلا 10 تا 5 هزار, سوالات ساده رو جواب میدن. رنج رتبه 5 تا 2 هزار سوالات متوسط. و رنج زیر 2000 سوالات سخت.
      در واقع ملاک تفکیک این سه دامنه رتبه, جواب دادن یا ندادن این دسته سوالاته.
      حالا امسال به اشتباه سنجش میاد تا حدی نمیگم کنکورو ساده میده! ولی حداقل سوالات متوسط رو کمتر میکنه و بیشتر طیف سوالا به سمت "ساده" میرن.
      (البته این نکته رو ذکر کنم که سادگی نسبیه. خودم کنکور دادم و میدونم هر سوال کنکور چه جونی باید سرش بِکَنی تا جوابشو بدی. دارم "به نسبت" میگم)اینجور چه اتفاقی میفته؟ آفرین. تفکیک بندی و فیلترینگ بین گروه دانش آموزای ضعیف و متوسط کاملا به هم میریزه و ضعیف عمل میکنه. عین یه 3 تا قیف که اول 3 تا اندازه متفاوت دارن. ولی بعد یه مدت فقط آخری متفاوته و اون دوتا عملا یکی هستن. پس اون دوتا قیف عین هم فیلتر میکنن!

و اینجوره که دو دسته متوسط و ضعیف با هم قاطی میشن. درصدای نجومی ولی رتبه های بسیار عجیب.

در حالی که رتبه های قوی وضعشون نسبتا خوبه. درصدا با رتبه میخونن.

پ.ن: خواستم با شکل توضیح بدم...ولی سعی کردم همونارو در قالب شکل بیارم. حد الامکان خوب توضیح دادم.
      پ.ن2: میدونم که خوندن این کامنت ممکنه واسه بعضیاتون سخت باشه. ولی لطفا گارد نگیرید. هیچ دلیلی نیست منی که قبول شدم بیام بگم کنکور ساده بوده! فقط میخوام روشنتون کنم که قضیه از چه قرار بوده.
      پ.ن3: توجه کنین هرساله رتبه های برتر و رتبه های زیر 1000-2000 عموما از کنکوری های جدید هستن و نه پشت کنکوریا. پس صرف اینکه نظام جدیدا رتبه برتر زیاد داشتن دلیلی نمیشه بر اینکه کنکورشون بهتر بوده.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم خيلي بديهيه بخوان كسايي كه دو ازمون مختلف رو دادن باهم تراز كنن نهايت بي انصافيه و دور از عدالته،تا جايي كه من ميدونم و ديدم نظام جديد به شكل قابل ملاحظه اي از نظام قديم اسونتره،خب حالا با اين وضع چطوري ميخوان اينا رو با هم تراز كنن؟واقعا نهايت بي انصافيه در حق نظام قديم ها و ي برد بسيار بزرگ براي نظام جديد ها،من خودم ٢سال پيش اخرين كنكورمو دادم و از اين ماجرا نه سودي بهم ميرسه ن ضرري ولي خب اينكه ببينم ي همچين بي عدالتيه بزرگي در حق بچه هاي نظام قديم بشه واقعا ناراحتم ميكنه
      ميخواستن عدالتو رعايت كنن به نظرم ميبايست سهميه ي دانشگاه رو هم جدا ميكردن و مثلا ميگفتن ٣تا از نظام حديد ميخوايم ٢ تا از قديم و هر گروه. از بچه ها رو با هم تراز ميكردن
      (البته با اين روش هم نميشه كامل عدالتو رعايت كرد و به قول معروف اين روش هم باگ هايي داره ولي خب از تراز كردن دو گروه با هم خيييييييييلي منصفانه تر و عادلانه تره)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن