خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چ بی عدالتی آخه
      منی که نظام جدیدم با چار تا درصد بالای ۷۰ شدم پنج هزار منطقه ۱ . با این وجود نظام قدیمایی هم میشناسم با همین بی عدالتی مثلا وحشتناکی ک شما ازش حرف میزنین بهترین رتبه هارو اوردن.حقیقت اینه که کنکور آسون بوده باید عملکردت پرفکت بوده تا بتونی جواب بگیری جای اشتباهم نبوده و منم مثل خیلیای دیگه گاف دادم نتیجه نگرفتم.شما نمیتونین واقعیتو قبول کنین میخواین با بهونه تراشی ی نسخه قابل قبول تر از واقعیت برا خودتون بسازین که خب اگه موجب تسلی میشه مشکلی نیست ولی اینقدری بروزش ندین ک آزار دهنده بشه.کارنامم رو اگ خواستین میفرستم

2. Top | #32
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A0067 نمایش پست ها
      ی سری از بچه ها میگن سوالات در یک حد بوده البته حق دارن- چون در حد ی امتحان نهایی خوندن تا اونو پاس کنن و خودشونو برای سال بعد اماده میکردن اما یهو یه کنکور اسون و در حد امتحان نهایی و ی رتبه توپ ( : باید به عارض بشم یه چیزیو مطمئن باشید و برید از رتبه های برتر سال های قبل هم بپرسید..حجم درس بچه های نظام قدیم اونقد زیاده که به هیچ وجه نمیشه جم بندی کرد ینی تا میرسی به فصل اخر ی درس رسما فصل های اول از ذهنت دلیلت شدن رفتن__ واقعا لقب خونخار لایق سنجشه- سنجشی که عرضه امنیت یه ازمونو نداره- به همین خدای بالا سر مراقب ما به همه گف تقلب آزاده چند نفر اون گوشه کلاس با هم همکاری کاااامل رو شروع کردن- اونایی ام که یک درصد وجدان توی وجودشون بود سرسون روی برگه خودشون بود- خواستم برم گزارش بدم یادم افتاد مگه برا سنجش مهمه? چرا فلان دبیر چند تا از سوال های کنکور عیناا توی جزوه همایشش هست?چرا ازمون های جامع تعاونی سنجش کپی پیست کنکوره ? چرا صبح کنکور سوالات لو میره و کسی کاری نمیکنه?امسال تو شهر های غربی میدونی چند تا وزیر اموزش پرورش به دلیل تقلب صد در صد اخراج کردن??احخراج اونا عدالت و برمیگردونه? واقعا دلم برا خودمون میسوزه- بچه هایی که با درصد های خوب باید گوشه کنایه از هر سگ و خری بشنون- بچه هایی کم نزاشتن اما زورشون به سنجش نرسید- به نظر شما چرا نتایج اولیه کنکور حدود یه ماه بعد میاد??به نظر شما برا تصحیح برگه هاس? نه عزیزم سر روز سوم بداز کنکور همه برگه اا تصحیح شدن بیست و اند روز بقیه برا اعمال سهمیه هاس- دلم برا خودمون میسوزه چرا چونبا اون همه سهمیه و تقلب به اندازه کافی ناعدالتی داشتم- امسال دیگ ناعدالتی و کامل کردن
      واقعا که حرف دل خیلیا را گفتی.....
      من به درک،آخرش می رم تو مغازه بابام کار می کنم،ولی اون بنده خدایی که زندگیش بسته به کنکوره،شب تا صبح کار می کنه حقش این نیست به خدا.....
      این تازه شروع کار حق خوریه یک ماه دیگه می بینید طرف با مزخرف ترین درصدا به کمک سهمیه بابا جونش جای یکی را اشغال می کنه....

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      مرددم بمونم یا نه
      سال بعد بدتر از اینم میشه
      امسال تعداد 2 گروه برابر بود و اینجوری حق خوری کردن وای به حال سال بعد که تعداد نظام قدیما خیلی کمتره
      تا جایی که میشه سعی کنید نمونید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaha نمایش پست ها
      چ بی عدالتی آخه
      منی که نظام جدیدم با چار تا درصد بالای ۷۰ شدم پنج هزار منطقه ۱ . با این وجود نظام قدیمایی هم میشناسم با همین بی عدالتی مثلا وحشتناکی ک شما ازش حرف میزنین بهترین رتبه هارو اوردن.حقیقت اینه که کنکور آسون بوده باید عملکردت پرفکت بوده تا بتونی جواب بگیری جای اشتباهم نبوده و منم مثل خیلیای دیگه گاف دادم نتیجه نگرفتم.شما نمیتونین واقعیتو قبول کنین میخواین با بهونه تراشی ی نسخه قابل قبول تر از واقعیت برا خودتون بسازین که خب اگه موجب تسلی میشه مشکلی نیست ولی اینقدری بروزش ندین ک آزار دهنده بشه.کارنامم رو اگ خواستین میفرستم
      بزرگترین مشکل امسال اسون بودن سوالا بود.
      ?

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am3213 نمایش پست ها
      عموت دوس پسر داره ؟؟؟؟؟؟
      رفیق پسرعموی من

6. Top | #36
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ترسو نمایش پست ها
      صندلی پزشکی چطوری میشه خرید بدون داشتن اشنا
      تو انجمن هيشكي اينجوري پزشكي نخونده
      يا تلاش كردن و قبول شدن
      يا قبول نشدن و رفتن دنبال هدفها و زندگيشون

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظام جدیدم و حس میکنم سوالای ما یه مقدار زیادی راحت بود حالا سوالای نظام قدیم رو اصلا نگاه نکردم و نمیتونم مقایسه کنم.
      دوستان نظام قدیمی ای که رتبه های مناسبی اوردن به نظر من همین امسال برن چون معلوم نیست سال بعد سنجش دوباره چه برنامه ای میخواد پیاده کنه روشون.من دلم میسوزه برای نظام قدیمیا چون هم چندین بار اطلاعیه های سنجش رو درمورد انتخاب و... عوض کردن و مشکل تاثیر معدل و... . در کل امید وارم هر کسی به حق خودش برسه.متاسفانه کنکور بجای اینکه یه مقطع زمانی کوتاه مدت و گذرا توی عمر دانش آموزان باشه تبدیل شده به دوره ی طولانی استرس و افسردگی و بیماری برای جوونا. مطمئن باشید حتی اگه سال آخرتونم بوده هنوز چیزی رو نباختید. پشت پرده ی همین بی عدالتی های نظام قدیم و جدید ، بی عدالتی های سهمیه ای ها گم شده. دو تا بقل دستیه من با رتبه های منطقه ی بالای 7 هزار جفتشون توی سهمیه رتبه های عالی آوردن و میرن تهران پزشکی،پس فکر نکنید حالا فقط نظام جدیدا حقتونو خوردن. نگران نباشید. اگه اطرافتونم نگاه کنید میبینید که خیلیا بدون کنکور به هرچی که میخواستن رسیدن.من خودم باید سال بعد بمونم و تمام تلاشمو بکنم، ولی پیشنهاد میکنم دوستان نظام قدیمی تا اونجایی که امکانش هست انتخاب رشته کنن مخصوصا پسر ها.
      دوستان موفق باشید. اعتراض کردن هیچوقت بد نیست بلکه پلی برای عدالت هست ولی سعی کنید بهانه جای اعتراض رو نگیره.با آرزوی موفقیت برای هم سن های خودم.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdyu نمایش پست ها
      من نظام جدیدم و حس میکنم سوالای ما یه مقدار زیادی راحت بود
      شدیدا مشتاق دیدن کارنامه های درخشان و دو سه تا صدتون هستم والا
      هرکی میاد یه چیزی میپرونه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      طرف میخواد 20 بزنه 25 میزنه میگه وااااااااو اسون ترین کنکور تاریخ بود
      بعد من که دینی کانون صد میزدم اومدم 84 زدم میگم خیلی سنگین بود مسخره میکنن
      سختی و اسونی نسبیه هرچیزی از دهنمون در اومد نگیم ...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      https://www.instagram.com/p/B03JaKQA6OG/
      البته بنظرم اینا همش بیهوده ست و هیچ اتفاقی نمیفته...

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسایی که 99 قدیم میدن از الان باید بدونن که 99 فرقی با 98 نداره هر کاری هم کنن بازم نظام قدیما ضرر میکنن چون تراز مشترکه اسون تر هم محال بدن اگه میخواین بمونین برای پزشکی همه درسا باید بالا 70 تا 75 بزنین که کار سختیه

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کسایی که 99 قدیم میدن از الان باید بدونن که 99 فرقی با 98 نداره هر کاری هم کنن بازم نظام قدیما ضرر میکنن چون تراز مشترکه اسون تر هم محال بدن اگه میخواین بمونین برای پزشکی همه درسا باید بالا 70 تا 75 بزنین که کار سختیه
      داداش چیکارکنیم ؟

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهاجر نمایش پست ها
      رتبه هم مهمه؟یابه همه میفروشن؟
      نه مهم نیس به همه میفروشن سفید داده بود
      الان یه 200 ملیونی پسر عموم بهم گفت
      ویرایش توسط _Nyusha_ : 17 مرداد 1398 در ساعت 00:19

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا این دفترچه لنتی نمیاد.از نظر اینا صبح دقیقا چه ساعتیه؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ترسو نمایش پست ها
      نه مهم نیس به همه میفروشن سفید داده بود
      الان یه 200 ملیونی پسر عموم بهم گفت
      واقعا هنوز هم میفروشن
      چطور باید اشناش رو بیدا کنی ازش بخری

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن