خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

ظلم تاریخی به داوطلبان نظام قدیم کنکور 98

سلام.سازمان سنجش امسال واقعا ظلم تاریخی کرد به داوطلبای نظام قدیم از اون طرف سوالات نظام جدیدا رو فوق العاده اسون داد جوری که کسی که در حد متوسط درسی بود با یه دور خوندن تمرینای کتاب درسیشون راحت 50 به بالا میتونست بزنه از اون طرف یه ادم خل و چلی به اسم هامون سبطی اومد بچه ها رو سرگرم کرد که میخان لنگر بندازن و این چرت و پرتا باعث شد اعتراضا کم بشه الان هم که نتایج اومده سازمان سنجش خیلی شیک و مجلسی اومده یکی دو دو درصد توی بعضی درسا چند درصد به داوطلبای نظام قدیم کمتر از درصد واقعیشون زده براشون تو کارنامه به جاش از اونطرف اومده دو سه درصد به درصدا اضاف کرده انگار میخاستن بچه ی یکساله رو راضی کنن.شما برو ببین درجه سختی شیمی نظام قدیم و جدیدو خیلی مسخرس سنجش اومده مثلا دو درصد اضاف کرده به کارنامه های نظام قدیما که حتی به درصد یه سوال هم نمیرسه.تراز مشترک گرفتن از اونطرف هم به همه یکی دو درصد مثل این گداها اضافه کردن که عن قضیه در نیاد.درجه ی سختی درسای دیگه هم دبیرا گفتنبا این یکی دو درصد که دادن به همه هیچ مشکلی از بچه های نظام قدیم حل نشده هیچ به مشکلاتشون هم اضافه شده.به نظرم داوطلبای نظام قدیم بهتره همچنان به اعتراضاشون ادامه بدن

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من گفتم باید رفت تهران اعتراض کرد ، حتی اگر نتایج عوض نشه ، این خدایی ب ی شعور و معاوناش استعفا بدن برن گمشن. اینا امسال اینده چند هزار نفرو تباه کردن.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چندین کارنامه بررسی کردم اصلا رتبه ها با درصد ها هم خوانی ندارد بیشتر نظام قدیم و مقداری نظام جدید
      متاسفانه مانند هر سال سنجش پاسخگو نیست
      یا باید همه بصورت حضوری اعتراض کنن یا سکوت کنن
      چون اعتراض های کم سریع خاموش میشه
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از اول هم پیدا بود رتبه برتر همه نظام جدیدن،ولی اینکه رتبه ی من نظام قدیم 3برابر بشه واقعا جای تاسف داره....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بشینین تا یه ماه دیگه کمپین بزنین و لایک کنین. نظام جدیدا میرن دانشگاه ما، شهریور میاد و ما هنوز داریم پست میذاریم.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اعتراض کنید میتونید ظرفیت جدا کنید مثلا 60 درصد نظام جدید 40 درصد قدیم
      ?

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بشینید دو سه تا دیگه پیج اینستا بزنیم. لگن سبطی هم بزنین تنگش. ایشالله به حقتون میرسین اره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حداقل 2 برابر شد قبلش میگفتن(شایعتاً!) سنجشیام همچنین با این ذهنیت که اینا ذاتا لوزرن دست چندمن به یه ضریب احمقانه بدتر از فحش بسنده کردن فحش چیه تف کردن تو صورت رسما، گند زدن به اینده و ارزوی هزاران نفر! نمی دونم بخش پرسش و پاسخ چقدر اعتبار میده به اعتراض ولی حداقل همه از این مجرا هم اعتراض کنن کاش.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بهترین کاری که سنجش میتونست انجام بده اما نداد که
      عدالت رعایت بشه
      این بود که :
      1-تراز جداگانه برای هر نظام آموزشی (
      قدیم
      و
      جدید
      ) در نتیجه نفرات برتر تو هر نظام آموزشی جداگانه بود و به تبع اون رتبه های هر نظام آموزشی جداگانه
      2-و به میزان جمعیت هر نظام آزمایشی ظرفیت دانشگاه اختصاص بدن مثلن اگه کل جمعیت تجربی 10 نفر باشه و 6 نفرشون نظام
      قدیم
      و 4 نفر نظام
      جدید
      باشن ::::60 درصد ظرفیت دانشگاه ها نظام
      قدیم
      :::::40 درصد ظرفیت دانشگاه ها نظام
      جدید

(دفترچه انتخاب رشته جداگانه برای هر نظام آموزشی)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من سال قبل این درصدا رو زدم شدم 13000 منظقه 3
      ادبیات 45
      عربی 24
      دینی 51
      زبان 12
      شیمی 17
      زیست 40
      فیزیک 12
      ریاضی6
      حالا امسال نتیجه منو ببینید خدا شاهده پارسال با درصدای پایین تر رتبم بهتر شد
      capture103.png

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال دو برابر امسال سه برابر حتما سال ديگه چهار پنج برابر ميكنند رتبه ها رو.سرنوشتمون رو تباه كردند.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تنهاراه حل اعتراض درست حسابیه نه سوسولانه. که مگر ظرفیت جدا بدن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نميفهمم چرا يهو اعتراضا اينقدر كم شد چرا فقط به فكر خودمونيم خب اعتراض كنيم و نزاريم حداقل سال ديگه به اين شدت در حقشون ظلم شه من كه هميشه تو كمپينا بودم ولي تو كشور ما بايد حتما حضوري بري تا بازم كارتو راه نندازن ولي حداقل ديده ميشي

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      معلومه تلاش کردی ... متاسفم برای سنجش با این گندی که زد

پ ن: مسئولین مملکت ما جوناشو تباه نمیکنه!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال ابراهیم خدایی لبه پرتگاهه. اخراج کمترین جزائخ

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن