خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 253435
    نمایش نتایج: از 511 به 517 از 517
    1. Top | #511
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      احسنت نیما
      ترکوندی پسر
      فاوزی کنکورو چیکار کرید؟

2. Top | #512
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sjm نمایش پست ها
      نیما تو روزی چقدر درس میخوندی؟؟
      بیشتر تست میزدی یا میخوندی
      من بیشترین درسی که توش مشکل دارم زیسته و شیمی
      حالا شیمی کمتر ولی زیست فهمیدنش خیلی سخته
      میانگین ساعت مطالعه 7 لی 8 ساعت . ( از 6 تا 10 ساعت متغیر بود)
      شما در وهله ی اول درسو یاد بگیری بعد تست بزنی. تست زنی تو درس شیمی باید خیلی زیاد باشه . من خودم خیلی برای شیمی خیلی زیاد تست میزدم.
      من کلا به نظرم منابع زیاد با هم فرقی ندارن ولی برای زیست بنظرم فرق دارن . شما بهتره به جای کتاب درسی از جزوات عمارلو استفاده کنید . چون این جزوه ها مثل درسنامه ی مبتکران شیمی میمونن که به شما سیر تا پیاز ماجرا رو توضیح میدن.
      در شیمی تعداد خیلی زیاد تست رو حتما پیشنهاد میکنم.اگه تو فهم مباحثی مشکل دارید ( به عنوان مثال الکتروشیمی هر چی از کتاب بخونید هیچی نمیفهمید) قبلش درسنامه ی مبتکران رو حتما حتما بخونیید و بعدش سراغ تست برید
      درصد پارسالم در شیمی و زیست به ترتیب 45 و 42 بود امسال 79/7 و 74 . در شیمی تست زیاد و در زیست مرور چند باره باعث پیشرفت میشه.
      ویرایش توسط Nima_lovee : 19 مرداد 1398 در ساعت 14:08

3. Top | #513
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      شما در وهله ی اول درسو یاد بگیری بعد تست بزنی. تست زنی تو درس شیمی باید خیلی زیاد باشه . من خودم خیلی برای شیمی خیلی زیاد تست میزدم.
      من کلا به نظرم منابع زیاد با هم فرقی ندارن ولی برای زیست بنظرم فرق دارن . شما بهتره به جای کتاب درسی از جزوات عمارلو استفاده کنید . چون این جزوه ها مثل درسنامه ی مبتکران شیمی میمونن که به شما سیر تا پیاز ماجرا رو توضیح میدن.
      در شیمی تعداد خیلی زیاد تست رو حتما پیشنهاد میکنم.اگه تو فهم مباحثی مشکل دارید ( به عنوان مثال الکتروشیمی هر چی از کتاب بخونید هیچی نمیفهمید) قبلش درسنامه ی مبتکران رو حتما حتما بخونیید و بعدش سراغ تست برید
      درصد پارسالم در شیمی و زیست به ترتیب 45 و 42 بود امسال 79/7 و 74 . در شیمی تست زیاد و در زیست مرور چند باره باعث پیشرفت میشه.
      میشه همه منابع برای خوندن و تستتو بگی
      و اینکه توی روز عمومی و اختصاصی چطوری جا میدادی

4. Top | #514
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      میشه همه منابع برای خوندن و تستتو بگی
      و اینکه توی روز عمومی و اختصاصی چطوری جا میدادی
      بزودی مصاحبمو میزارم تو سایت

5. Top | #515
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بزودی مصاحبمو میزارم تو سایت
      بزار دیگ دارم دیوونه میشم بزار میخوام شروع کنم

6. Top | #516
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیز. یه سوال میشه تعداد شرکت کننده های منطقه 2 که هستی رو بگی؟ اگرم منطقه 1 رو هم میدونی بگی ممنون میشم.

7. Top | #517
      sjm
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 253435

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن