خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میتونم بپرسم رتبه های زیر 20 کجا اعلام شده؟
      کانال های تلگرام؟!
      همین انجمن سرچ کن کارنامه کنکور گذاشته گفته چند سال هم پشت کنکور بوده کارنامه کنکور و خودش که داره تهران میخونه که دروغ نیست
      مثل اینکه شما همه رو دروغ گو میبینی دکتر خادم دروغ میگه انجمن هم دروغ میگه خودش هم که تهران میخونه دروغ میگه
      پس کی راست میگه...حتما تو
      مثلا محمد بابایی کنکور 94 رتبه 3 رقمی داشته کنکور 95 رتبه 14
      خودتون رو معرفی کنید ، ازکدوم شهر و اسم مدرسه !؟ محمد بابایی از ایلام مدرسه غیر انتفاعی حواجه نصیر الدین

کارنامه تون لطفا :

رشته و دانشگاه انتخابی شما؟
      رشته پزشکی
      دانشگاه تهران=> بهشتی =>ایران
      درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:
      (چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح )
      تو دو قسمت میگم چون بعضی از دوستان بهم گفتن در مورد سال قبل هم بگم
      کنکور 94:
      – تابستان سال دوم
      – تابستان سال سوم تا سال پیش اصن به کنکور فکر نمیکردیم مدرسه مون هم که…. :ا
      ویرایش توسط یار و غار تویی : 15 مرداد 1398 در ساعت 14:55

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بزارین تا چند ساعت دیگه کارنامه ها میاد ، اونجا مشخص میشه منظورش از همترازی چیه

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خدایی گفته رتبه ها برهم اساس درصد نیست و طبق همترازی رتبه بندی شدن بعد اعلام نتایج مشخص میشه دو کارنامه با درصدای مشابه چقدر اختلاف رتبه داشتن همینکه سنجش خلاف اطلاعیش قبول کرده سطح سوالات فرق داشته اتفاق خوبیه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      خدایی گفته رتبه ها برهم اساس درصد نیست و طبق همترازی رتبه بندی شدن بعد اعلام نتایج مشخص میشه دو کارنامه با درصدای مشابه چقدر اختلاف رتبه داشتن همینکه سنجش خلاف اطلاعیش قبول کرده سطح سوالات فرق داشته اتفاق خوبیه
      ضریب داده قطعا که تراز قدیمی ها کمی بیاد بالا
      اگر ضریب نمیداد که رتبه قدیمی ها شاید نفر اول به 1000 هم نمیرسید

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      منم فکر میکنم فقط یک عدد سازی کردن تا بچه های نظام قدیم رو فریب بدن. الکی چند تا عدد اضافی گذاشتن تو کارنامه .
      اگر قصدشون فریب بود خب یه چندتا رتبه برتر نظام قدیم درست میکردن خب!
      فکر میکنم استدلالتون درست نیست.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همین مصاحبه خدایی نشون داد که سخت تر بود سوالات پس ضریب قطعا هست چه ما بخوایم چه نخوایم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      لعنت به باعث و بانی کسی که نظام جدید رو راه اندازی کرد
      عادیه. تا حالا 4 بار نظام اموزش عوض شده تو کشور

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      ضریب داده قطعا که تراز قدیمی ها کمی بیاد بالا
      اگر ضریب نمیداد که رتبه قدیمی ها شاید نفر اول به 1000 هم نمیرسید
      چیزی که واضحه اینه که اگه سنجش نخواد زیر بار چیزی بره جز دیوان عدالت که اونم پروسش طولانی و شانسش کمه هیچ نهادی حریفش نمیشه امسال هم قرار بود بیان بر اساس درصد رتبه بندی کنن پس بازم نسبت به قبل اوضاع بهتره و لااقل فاجعه نیست

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      عادیه. تا حالا 4 بار نظام اموزش عوض شده تو کشور
      اوج نامردی اینجاست که کتابای نظام جدید هم دارن تغییرات مداوم میدن طوری که زیست دهم که مخصوص کنکور 1401 هست بازم عوض کردن تا وقتی اموزش پرورش پنج درصد سود موسسات بگیره اوضاع همینه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      چیزی که واضحه اینه که اگه سنجش نخواد زیر بار چیزی بره جز دیوان عدالت که اونم پروسش طولانی و شانسش کمه هیچ نهادی حریفش نمیشه امسال هم قرار بود بیان بر اساس درصد رتبه بندی کنن پس بازم نسبت به قبل اوضاع بهتره و لااقل فاجعه نیست
      ببین عدالت که اون طوری که باید نتونسته بر قرار کنه
      ولی به قول شما اگر رتبه اول قدیمی ها میخواست 1000 بشه که فاجعه بود حالا چقدر ضریب تاثیر داشته این ضریب مشخص میشه ولی حداقلش اینه که فعلا هیچ قدیمی زیر 20 تا الان ندیدیم به بالای 20 امید داشته باشین ولی من میگم به بالای 100 شاید 200 باز نسبت به 1000 خیلی بهتره ولی باز اگر اولین بشه بالای 100 باز عدالت نبوده چون همه سال پشت کنکور زیر 100 داشته باشیم
      خدا کنه سنجش کاری کنه که زیر 30 بخوره اون وقت قابل قبوله یعنی اولین قدیمی رتبه زیر 30 داشته باشه

11. Top | #41
      zsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیگه تموم شد سنجش رتبه بر تر ها رو اعلام کرد

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همین انجمن سرچ کن کارنامه کنکور گذاشته گفته چند سال هم پشت کنکور بوده کارنامه کنکور و خودش که داره تهران میخونه که دروغ نیست
      مثل اینکه شما همه رو دروغ گو میبینی دکتر خادم دروغ میگه انجمن هم دروغ میگه خودش هم که تهران میخونه دروغ میگه
      پس کی راست میگه...حتما تو
      مثلا محمد بابایی کنکور 94 رتبه 3 رقمی داشته کنکور 95 رتبه 14
      خودتون رو معرفی کنید ، ازکدوم شهر و اسم مدرسه !؟ محمد بابایی از ایلام مدرسه غیر انتفاعی حواجه نصیر الدین

کارنامه تون لطفا :

رشته و دانشگاه انتخابی شما؟
      رشته پزشکی
      دانشگاه تهران=> بهشتی =>ایران
      درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات جواب بدید:
      (چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ // کدام آزمون شرکت میکردید؟ // چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟ با توضیح )
      تو دو قسمت میگم چون بعضی از دوستان بهم گفتن در مورد سال قبل هم بگم
      کنکور 94:
      – تابستان سال دوم
      – تابستان سال سوم تا سال پیش اصن به کنکور فکر نمیکردیم مدرسه مون هم که…. :ا
      اون سال فرضا یک نفر از رتبه های زیر 10 پشت کنکوری بودن،9نفرشون کنکور اولی بودن...تو اون 9 نفر رو ول کردی چسبیدی به یک نفر.
      تو میگی رتبه های زیر 100هم تعداد پشت کنکوری ها کم هست،میتونم بپرسم از کجا رتبه های زیر 100 رو میدونی؟!
      عجله نکن،صبر کن فردا رتبه ها بیاد همه چیز مشخص میشه.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اون سال فرضا یک نفر از رتبه های زیر 10 پشت کنکوری بودن،9نفرشون کنکور اولی بودن...تو اون 9 نفر رو ول کردی چسبیدی به یک نفر.
      تو میگی رتبه های زیر 100هم تعداد پشت کنکوری ها کم هست،میتونم بپرسم از کجا رتبه های زیر 100 رو میدونی؟!
      عجله نکن،صبر کن فردا رتبه ها بیاد همه چیز مشخص میشه.
      گفتم زیر 20 اصلا نداریم احتمال دادم زیر 100 کم باشن که احتمالش هم هست
      الان گفتم خدا کنه سنجش کاری کنه که اولین رتبه کنکور 98 قدیم زیر 30 باشه اون وقت تا حدودی قابل قبوله چون همه سال زیر 20 داشتیم زیر 30 در حالت بدبینانه باید سنجش اجرا کنه نکنه تا حدودی عدالت رو زیر سوال برده
      باز منتظریم امیدوار به زیر 30 من نگران چندین نفر از رفیق ها خودم هم هستم که کنکور 98 دادن

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن رتبه های تاپ همیشه از سال اولی ها بوده درست میگن
      ولی تو خود هزارتای اول نصفشون همیشه سال دومی بودن
      ولی با این وضع من چشم آب نمیخوره تو هزارتای اول هر رشته 100 تاشونم نظام قدیم باشن

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گفتم زیر 20 اصلا نداریم احتمال دادم زیر 100 کم باشن که احتمالش هم هست
      الان گفتم خدا کنه سنجش کاری کنه که اولین رتبه کنکور 98 قدیم زیر 30 باشه اون وقت تا حدودی قابل قبوله چون همه سال زیر 20 داشتیم زیر 30 در حالت بدبینانه باید سنجش اجرا کنه نکنه تا حدودی عدالت رو زیر سوال برده
      باز منتظریم امیدوار به زیر 30 من نگران چندین نفر از رفیق ها خودم هم هستم که کنکور 98 دادن
      هر کاری کنن بازم نمیشه با این وضع عدالت برقرار کنن و نظام قدیم ضرر میکنه جالبه میان میگن ما سطح دشواری از عملکرد پشت کنکوری های سال قبل میفهمیم خب اگه ملاک سال قبله چرا ظرفیت بندی نشد؟؟ حتی سی درصد هم امسال به قدیم میدادن مطمئنم بودیم از هر صد پزشکی دانشگاه ها سی تاش مال قدیمه حالا فردا نتایج میاد معلوم میشه چیکار کردن و چقدر ضریب دادن و اینکه ضریبشون فرمالیته هست یا نه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن