خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      عزیز برو رتبه های زیر 10سال های قبل رو ببین،چند تاش کنکور اولی نبودن؟
      با استناد به کانال های تلگرامی میگید رتبه های زیر 1000 مشخص شده!!! این خودش همه چیز رو مشخص میکنه

فرض کن در درس ریاضی سطح آزمون نظام قدیم بالاتر از نظام جدید بوده،در این صورت درصد 60 نظام قدیم تراز بالاتری نسبت به درصد 60 نظام جدید میگیره
      میخوای حتی رتبه 1 برت مثال بزنیم احمدی رتبه 1 کنکور 94 قدیم بوده
      امسال حداقل سنجش باید یه نفر رو به تاپ میرویند یعنی کار ی میکرد که از 11 تا یکی حالا رتبه 1 نه 10 باشه ما خیلی رتبه های 14 داشتیم همین انجمن سرچ کنی رتبه 15 11 5 اینها پشت کنکوری بودن
      اون کانال دکتر خادم ادم دروغ گویی نیست کسی هست که رتبه های 1 کنکور 92 و 93 و 95 و امسال چند تا تبریزی برتر همش با دکتر خادم در حال آزمون دادن عکسشون هست یعنی عکشون با دکتر خادم هم دروغه این تاپ ها

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      سال های قبل اگر ملاکه همیشه یکی دو تا قدیمی تاپ داشتیم
      و همیشه رتبه های بالای 10 خیلی ها قدیمی بودن حتی رتبه 1 زیاد داشتیم اگر ملاک سال های قبل باشه
      به هر حال نتیجه اومد دیگه یا خوب یا بد
      اونی که رتبه ی 1 تجربی شده بود چند سال قبلش رتبه 2 منطقه در رشته ی ریاضی بود. رستگار رحمانی هم که بچه ها میگن قبل از سربازی تو کنکور ریاضی رتبه 3 شده بود. اونا قضیشون کاملا فرق میکنه.
      نظام قدیمایی که ما داریم همه کسایی بودن که قبول نشدن. بهترین نظام قدیمامون دیگه رتبه هاشون 1300 1400 بوده در بهترین حالت .
      همیشه فقط حدود 30 درصد از رتبه های زیر هزار پشت کنکوری هستن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال حداقل سنجش باید یه نفر رو به تاپ میرویند یعنی کار ی میکرد که از 11 تا یکی حالا رتبه 1 نه 10 باشه ما خیلی رتبه های 14 داشتیم همین انجمن سرچ کنی رتبه 15 11 5 اینها پشت کنکوری بودن
      اون کانال دکتر خادم ادم دروغ گویی نیست کسی هست که رتبه های 1 کنکور 92 و 93 و 95 و امسال چند تا تبریزی برتر همش با دکتر خادم در حال آزمون دادن عکسشون هست یعنی عکشون با دکتر خادم هم دروغه این تاپ ها
      اگر محمد احمدی رو میگین که اولا ایشون پشت کنکور نبودن و دانشجوی انصرافی برق شریف بودن
      تو سال خودشونم که کنکور دادن رتبه تک رقمی شدن
      یارو نابغه بوده
      خیلی اندک پیش میاد پشت کنکوریا تک رقمی بیارن
      چون نابغه هایی که دانش اموز بودن هم کنکور میدن

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      لعنت به باعث و بانی کسی که نظام جدید رو راه اندازی کرد
      موسسه ها کنکوری - کسایی که نون میخورن از این راه باعثش بودن

کم مونده برای مهد کودکی کتاب تست بسازن
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      اونی که رتبه ی 1 تجربی شده بود چند سال قبلش رتبه 2 منطقه در رشته ی ریاضی بود. رستگار رحمانی هم که بچه ها میگن قبل از سربازی تو کنکور ریاضی رتبه 3 شده بود. اونا قضیشون کاملا فرق میکنه.
      نظام قدیمایی که ما داریم همه کسایی بودن که قبول نشدن. بهترین نظام قدیمامون دیگه رتبه هاشون 1300 1400 بوده در بهترین حالت .
      همیشه فقط حدود 30 درصد از رتبه های زیر هزار پشت کنکوری هستن
      مثل اینکه اصلا رتبه برتر ها رو ندیدی
      همین کنکور 95 رتبه 14 دو سال پشت کنکرو بوده
      کنکور 97 رتبه 13 4 سال پشت کنکور
      خیلی کار سختی نیست همین انجمن برو سرچ کن مصاحبه هاشون ببین گفتن چند سال پشت کنکور بودن
      من قبول میکینم که اکر جدید باشن ولی از بین 11 تا حداقل یکی همیشه در همه کنکور ها قدیم بودن
      حالا جالبه 11 که نیستن بالای 11 هم نیستن این 1400 و 1300 که دیگه شما خیلی پرت داری میگی

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این حرف به چند دلیل رد هست
      اگر همترازی بود باید چند تا نظام قدیم در رتبه های برتر بودن .....حتی یه نفر هم نداریم نشون میده همترازی انجام نشده شاید یه ضریب کوچولویی دادن اونم هیچ تاثیری نداره
      دوم حتی اوضاع بدتر هست جزو 100 تای اول هم خیلی کم هستن تا الان کلی رتبه های بالای 10 هم مشخص شدن در کانال ها عکس هاشون گذاشتن همه جدیدن
      این فقط برای دل خوشی شماست
      من کلا صحبت نمیکنم ولی خواستم یه چیزی بگم...
      رقابت نظام قدیم ها رقابت بین رتبه های 100 و 200 و 300 کنکور 97 که نیست ! رقابت بین رتبه های 20000 و 30000ه ! برای همینه تعداد نفرات برتر نظام قدیم خیلی کمه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1نفر اونم مثلا در سال 94 دلیل نمیشه که حتما باید در بین رتبه های 1-10پشت کنکوری هم باشه...
      اینی که میفرمایید میشه دستکاری رتبه ها !!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی کار سختی نیست همین انجمن برو سرچ کن مصاحبه هاشون ببین گفتن چند سال پشت کنکور بودن
      من قبول میکینم که اکر جدید باشن ولی از بین 11 تا حداقل یکی همیشه در همه کنکور ها قدیم بودن
      حالا جالبه 11 که نیستن بالای 11 هم نیستن این 1400 و 1300 که دیگه شما خیلی پرت داری میگی
      شما اجازه بده رتبه ها بیاد خودتون متوجه میشید. مشکل شما اینه که با اومدن 10 نفر از رتبه برترا دارید میگید آااااای بدبخت شدیم آییییی عوضیا حقمونو خوردید
      صبر داشته باشید. الان با گفتن این جملات فقط و فقط استرس زیاد میشه و حتی اگه الان پاشیم بریم تظاهرات هم بکنیم نتایج خودش لود میشه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نتایج که بیاد گند کاری های سنجش مشخص میشه
      منتظر باشید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2 نمایش پست ها

من کلا صحبت نمیکنم ولی خواستم یه چیزی بگم...
      رقابت نظام قدیم ها رقابت بین رتبه های 100 و 200 و 300 کنکور 97 که نیست ! رقابت بین رتبه های 20000 و 30000ه ! برای همینه تعداد نفرات برتر نظام قدیم خیلی کمه
      یعنی شما میگی ما هیچ سال رتبه های پشت کنکوری که مثلا 2000 بوده زیر 100 نداشتیم
      ما مثالش زدیم کسانی که 2 سال سه سال چهار سال پشت کنکور بودن به زیر 20 رسیدن همه سال شما هر سال من مثالش برات میارم حتی زیر 10 داشتیم
      این دلیل نیست کسی که یه سال شده 1000 با تلاش نتونه به زیر 20 برسه چون رسیدن
      امسال چرا نرسیدن دلیل اینه که دو کنکور متفاوت بوده
      بحث اکثریت نیست بحث اینه که اصلا نیست این عجیبه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رتبه اول 95 هم اولین سالش نبود

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      نتایج که بیاد گند کاری های سنجش مشخص میشه
      منتظر باشید
      همین الانشم شده
      ولی چاره چیه نمیاد که تغییر بده مگر اینکه دیوان باطلش کنه که اونم بعیده

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه مشت بی سواد الکی دارن جو میدن!نابغه،پروفسور،انیشتن کی میخوای بفهمی اینو که تاپهای نظام قدیم الان ترم دو دانشگاه هستن!نه پشت کنکوری:/

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      1نفر اونم مثلا در سال 94 دلیل نمیشه که حتما باید در بین رتبه های 1-10پشت کنکوری هم باشه...
      اینی که میفرمایید میشه دستکاری رتبه ها !!
      مگه 1 نفر داشتیم ما داریم رتبه های زیر 20 میگیم تا الان زیر 20 ندیدیم ما هز سال 5 تا 10 نفر زیر 20 داشتیم که پشت کنکوری بودن اون رتبه های 1 که جای خودش داره
      هر سال بگی من پشت کنکوری های زیر 20 رو برات ردیف کنم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه 1 نفر داشتیم ما داریم رتبه های زیر 20 میگیم تا الان زیر 20 ندیدیم ما هز سال 5 تا 10 نفر زیر 20 داشتیم که پشت کنکوری بودن اون رتبه های 1 که جای خودش داره
      هر سال بگی من پشت کنکوری های زیر 20 رو برات ردیف کنم
      میتونم بپرسم رتبه های زیر 20 کجا اعلام شده؟
      فعلا سنجش فقط رتبه های زیر 10 رو اعلام کرده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن