خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام. قطعا خودم انچام میدم چون خودم میدونم از چی خوشم میاد از چی بدم میاد
      بنظرم شمام خودتون انجام بدید چون بهترین مشاور هرکس قلب و عقلشه من اگه پول داشتم واس این چیزا که بدم مشاور واسم انتخاب رشته کنه جاش میرفتم ازمون اسممو مینوشتم از نت دانلود نمیکردم
      سلام

اینکه خود داوطلب باید توی بحث انتخاب رشته شرکت کنه و علایقش رو مطرح کنه شکی نیست . ولی برای چیدن بهترین ترتیب باید پیش مشاور رفت . چون خود داوطلب اطلاعات کمی درباره انتخاب رشته داره . مثلا رتبه بندی دانشگاه ها برای هر رشته ، دوره ها ، پذیرش ها ، اطلاعات شهری و... که اگه این اطلاعات رو خود داوطلب بخواد جمع آوری کنه کلی زمان میبره و هزینه هم داره و همچنین ممکنه که به خاطر کم تجربگی اشتباه کنه ! به طور مثال در دانشگاه خود من چند نفر هستن که رتبشون به روزانه میخوره ولی اومدن دانشکده پردیس درس میخونن و خدا تومن ترمی میدن !

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهشا یکم فکر کنید ....
      طرف رفته تا کارشناسی ارشد و دکتری خونده، اونوقت نمیتونه رشته شو تعریف کنه چون سابقه کاری نداشته اونوقت از مشاورا چی انتظارات الکی دارین .... ترجیحا رشته های شهرهای نزدیک بزنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط fairy_shaghayegh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      انتخاب رشته رو خودتون انجام خواهین داد؟اگر خودتون انجام خواهین داد چطور انجام خواهین داد؟
      کدوم مشاور براتون انجام خواهد داد؟هزینش چقدره؟
      بقیه هم لطفا تجربه هاشون رو بگن در مورد انتخاب رشته

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkourist نمایش پست ها
      سلام

اینکه خود داوطلب باید توی بحث انتخاب رشته شرکت کنه و علایقش رو مطرح کنه شکی نیست . ولی برای چیدن بهترین ترتیب باید پیش مشاور رفت . چون خود داوطلب اطلاعات کمی درباره انتخاب رشته داره . مثلا رتبه بندی دانشگاه ها برای هر رشته ، دوره ها ، پذیرش ها ، اطلاعات شهری و... که اگه این اطلاعات رو خود داوطلب بخواد جمع آوری کنه کلی زمان میبره و هزینه هم داره و همچنین ممکنه که به خاطر کم تجربگی اشتباه کنه ! به طور مثال در دانشگاه خود من چند نفر هستن که رتبشون به روزانه میخوره ولی اومدن دانشکده پردیس درس میخونن و خدا تومن ترمی میدن !
      انتخاب رشته پیش مشاور رفتم که به این روز افتادم
      Responsible for the MEMEs of the association

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازار کارش بسیار بسیار در ایران با روابط است و شرایط کاری بسیار محدود و سخت است و حقوق ناچیزی هم میدن مثلا شما باید در مناطق صنعتی مثل پالایشگاه های نفت و گاز و ... کار کنید که محیط هایی بسیار آلوده و بدی هستند نمونش گاز h2s که بسیار سمیه ...... الان دوستانی هستند که لیسانس مهندسی شیمی دارن و در عسلویه دارن ماهی 2 م حقوق میگیرن ............. 90% اساتید این رشته هیچ سابقه کاری مرتبط ندارند و هیچ مهارتی رو نمیتونن بهتون یاد بدن........................ولی برای اپلای کردن و خارج رفتن رشته ی خوبیه چون گرایش های ارشد فراوانی داره حتی یکی از گرایش های ارشدش داروسازیه، پلیمره ...... ولی در کل توصیه نمیشه سمتش برید
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس اینده نمایش پست ها
      نظرتو ن در مورد مهندس شیمی چیه؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال
      تاثیر قطبی گزینی چجوریه؟
      "کورسو مقدارِ ایده آلِ امیده"

نشو تسلیم هنوزم میشه سر کرد میون آتیش و خاکستر و باد

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم تو تبریز دنبال ی مشاور خوبم
      ممنون میشم کمکم کنین

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور لازم نيست خودت بهترين مشاور خودتي

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن