خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 74
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
      ارزشش کمتر نیست و از لحاظ من ببشتر هم هست منتهی تا ارزش رو چی تعریف کنید اگه ارزش درامد باشه اره بی ارزشه ولی اگه زحمت و سواد باشه خیر اینطور نیست....من بخاطر علاقه ای که پیدا کردم به یکی از رشته های تجربی کنکور تجربی دادم
      موفق باشی!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      من باید یه چیزایی بگم تا خیلیا به اشتباه نیوفتن
      افرادی که میترسن از تغییر نظام به این خاطر که خودشون رو در سطح دانش اموز 15 ساله میبینن سخت در اشتباهن چون من خودم الان دارم تجربش میکنم
      ببینید کتابها عوض شده ولی base مطالب همونه ادمی که نظام قدیم خونده حداقل دوبرابر نظام جدیدا ریاضی و فیزیک خونده هرچند مواردی مثل انتگرال و هندسه به کارش نمیاد ولی مغز طرف رو واقعا باز کرده اون مطالب قدیمی
      مثلا من امروز داشتم شیمی فصل یک دهم میخوندم بخش مفهمومی مطالب جدیدش همون فیزیک اتمی بیش بود! و من با یه روخوانی فهمیدمش / مبحثش درباره لایه ی اتمی و انرژی و طول موج لایه های نزدیک به هسته اتم وووو بودش که یه دانش اموزی نظام قدیمی که یه بار اون فصلای اخر فیزیک رو خونده فقط یه روخوانی نیاز داره این از این
      بس شما عقب نیستید به اندازه هم بخونید حتما رتبه بالایی میارید البته سریع تصمیم نگیرید اگر تو نظام قدیم در حد 50 تسلط دارید که همون قدیم رو ادامه بدید اگر نه بیاید جدید
      مشکل پشت کنکوریا اینه که فک میکنن یه مطلب رو یاد دارن پس با رو خونی از پسش برمیان!
      میدونم بحث سر چیه اما توی کنکور اگ ی درسی رو فول فول باسی بازم باید بخونی ش نه در حد روخونی بلکه طوری بخونی ک انگار عیچوقت نخوندی ش و تا اخر عمرت قراره ازون ازت امتحان بگیرن

3. Top | #33
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وبازبحث تکراری!!!!

پ.ن: تاتیر99درگیریدهاااااا ازمن گفتن بود
      خدایا هوای دلم راداشته باش ❤❤❤❤❤

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا نظام جدید امتحان بده خیلی خوبه مباحثش کمتره و سوالات از کتاب درسی میاد ولی نظام قدیم دیگه 40ساله از سوال میاد پاره پوره شده

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا این مصوبه انتخاب نظام آموزشی رسمی شده که بشه بهش اعتماد کرد یا نه؟؟
      من قبل این که این مصوبه بیاد تو قلم چی نظام قدیم رو ثبت نام کرده بودم ، میتونم تغییر نظام رو اونجا هم بدم؟؟؟کسی بوده این کار رو کرده باشه؟؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      4 سال از یه عمر نهایتا 60 سالهکه نصفش یعنی 30 سال مشغول خواب و خوردنیم20 سالشم که گذشته مونده 10 سالکلا تحصیل و کار و ... رو بیخیال ارزش داره 4 سال از 10 سال عمر باقیمانده سر هیچ و پوچ سپری بشه???برید دانشگاه یا از دانشجو ها بپرسید میگن بهتون که دانشگاه اون ارمان شهری که فکر میکردن نیست...
      نه د وست عز یز شده ده سالم بمون یه رشته به در،بخوربیار.الان دایی من همون سال اول برق قدرت سال ۸۴قبول شد الان داره برایه پزشکی میخونه ..دانشگام جزرشته های اینده دا ر بقیه اش چرتهمن مخالفم مثلا الان تابستون ک ییکاریم چیکارمیکنیم بمونین ولی بخونین...

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      وبازبحث تکراری!!!!

پ.ن: تاتیر99درگیریدهاااااا ازمن گفتن بود
      اگ به جواب درست میرسیدیم میشد تکراری
      اتفاقا مهم وجدید

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      اقا نظام جدید امتحان بده خیلی خوبه مباحثش کمتره و سوالات از کتاب درسی میاد ولی نظام قدیم دیگه 40ساله از سوال میاد پاره پوره شده
      دوباره میخوایم بریم منابع نظام جدید تهیه کنیم تحقیق کنیم چه انتشاراتی مثلا واسه درس ریاضی قدیم کار کرده ........
      انگار دوباره از صفر میخوایم شروع کنیم
      ویرایش توسط rozy : 13 مرداد 1398 در ساعت 17:08

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Insidee نمایش پست ها
      امسال از کتاب دادن شاید سال دیکه نظام جدیدارم سخت بگیرن

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      اصلا این مصوبه انتخاب نظام آموزشی رسمی شده که بشه بهش اعتماد کرد یا نه؟؟
      من قبل این که این مصوبه بیاد تو قلم چی نظام قدیم رو ثبت نام کرده بودم ، میتونم تغییر نظام رو اونجا هم بدم؟؟؟کسی بوده این کار رو کرده باشه؟؟
      بله انتخابی شده
      شما نظام جدید واسه ۹۹ میخونین؟آخه دوباره باید کتابای اونا تهیه بشه خب حتما یه سری چیزا دارن که ما اونا رو نخوندیم دوباره باید تحقیق کنیم کدوم منبعشون بهتره .....دوباره همون آش وهمون کاسه
      اما الان ما حداقل نظام قدیم خوندیم قبلا

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      بله انتخابی شده
      شما نظام جدید واسه ۹۹ میخونین؟آخه دوباره باید کتابای اونا تهیه بشه خب حتما یه سری چیزا دارن که ما اونا رو نخوندیم دوباره باید تحقیق کنیم کدوم منبعشون بهتره .....دوباره همون آش وهمون کاسه
      یه دوروز صبر کن نتایج بیاد ببینیم چه بلایی سر نظام قدیما اوردن بعد من اینجا کمکت میکنم.
      ?

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببخشیذ نظام جدید چقد با نظام قدیم فرق داره؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      بله انتخابی شده
      اینکه ببینم دارم با کسایی رقابت می کنم که حجم کتابشون از ما کمتره ، مطالب ساده تری رو نسبت به ما میخونن ، کنکور امسال هم که طراحان به سمت نظام جدیدیا غش کرده بودن ، از چند تا معلم هم که پرسیدم به من گفتن که اگر میخوای واسه 99 قدیم شرکت کنی باید تست های نظام جدید رو هم ببینی که اصلا به صرفه نیست چون هم قدیم بخونیم و هم تست های جدید ها رو ببینیم؟؟؟ وا ینکه من تا حالا از هر دبیر سرشناسی پرسیدم به من گفتن جدید راحت تره...اینا منو موجب میکنه که سمت جدید برم
      من امسال رتبه خوبی نمیارم بنابراین ترجیح میدم نظام جدید شرکت کنم...در مورد منابع کمکم آموزشی نظام جدید هم اینو بگم که من خودم چند تا درس رو در انتخاب منابعش به قطعیت رسیدم اما یه سری هم هنوز منتشر نشدند برای 99...مثلا برای زیست و شیمی و فیزیک و دینی ، نمیدونم چی بگیرم

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم منتظرم چهارشنبه کارنامه ها بیاد ، بعد تصمیم بگیرم ببینم نظام قدیم بخونم یا جدید.
      البته این که سازمان سنجش قبل از نتایج کنکور هفته پیش اومد حق انتخاب داد به بچه ها ، به نظر من اصلا نشونه خوبی برای ما نظام قدیمی ها نیست.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      ببخشیذ نظام جدید چقد با نظام قدیم فرق داره؟
      منم اطلاعی ندارم سوال منم هست

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)