خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فار‌‌شیمی وموج آزمون

سلام دوستان من با آموزش مبتکران هم پایه رو خوندم هم پیش
      کتاب واجب مبتکران نداشتم فقط آموزش همه پایه هارو داشتم حالامیخواستم بدونم چیکار کنم برم واجب مبتکرانم بگیرم! از یکی مشاوره گرفتم گفت واست تکراری میشه نگیر دیگه
      حالا میشه راهنماییم کنید واسه تست زنی چیکار کنم برم واجب مبتکران بگیرم یا فار بگیرم یا موج آزمون؟به جای مبتکران واجب فیل شیمی بگیرم بعدش برم موج آزمون بزنم؟میخوام درصدم بالا بره تو شبمی درحالت عادی ۵۰ درصد میزنم با کتاب آموزش مبتکران

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرتون‌درمورد فار شیمی چیه؟وپیشرفته مبتکران
      اخه یه تاپیک زدن که یکی از رتبه برتر ها با در ۹۶ تو شیمی گفته فار نزنین بیخوده

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قطعا موج آزمون
      خداوند آن خویش خویش است

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      قطعا موج آزمون
      خب من مبتکران آموزش فقط کار کردم مستقیم برم سراغ موج آزمون نمیشه به عنوان دستگرمی وتست آموزشی رفت سراغش چون تستاش زماندار هستش قبل موج نیازی نیست کتاب دیگه ای رو تهیه کنم وتستشو بزنم؟

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موج آزمون هر مجموعه تستش سطح دشواری مشخصی داره شما اول ساده را کار می کنید بعد متوسط بعد دشوار....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      سلام دوستان من با آموزش مبتکران هم پایه رو خوندم هم پیش
      کتاب واجب مبتکران نداشتم فقط آموزش همه پایه هارو داشتم حالامیخواستم بدونم چیکار کنم برم واجب مبتکرانم بگیرم! از یکی مشاوره گرفتم گفت واست تکراری میشه نگیر دیگه
      حالا میشه راهنماییم کنید واسه تست زنی چیکار کنم برم واجب مبتکران بگیرم یا فار بگیرم یا موج آزمون؟به جای مبتکران واجب فیل شیمی بگیرم بعدش برم موج آزمون بزنم؟میخوام درصدم بالا بره تو شبمی درحالت عادی ۵۰ درصد میزنم با کتاب آموزش مبتکران

سلام
      برای کسی که بخواد از اول بین آموزش مبتکران و واجب مبتکران انتخاب کنه، واجب واقعا کافی کافیه و نیاز به آموزشش نیست؛
      حالا که شما آموزش رو خوندید و بیشتر وقت گذاشتید؛ دیگه اصلا سراغ درسنامه ی واجب نرید و اگه خواستید واجب رو بخونید، فقط تستاش رو بزنید؛
      که اونم با توجه به اینکه کتاب تست های بهتری از واجب موجوده، منتفی میشه؛

یک نکته: (چون احتمال میدم کتاب آموزشش، طبیعتا تست زیادی نداشته) بهتره شما مستقیم سراغ کتاب تست آزمونی مثل موج و فار نرید(بین این دو تا موج بهتره) و تست طبقه بندی شده ی بیشتری بزنید و بعد اگه وقت اضافه آوردید یا هم راستا با اون، سراغ کتاب آزمونی برید.

نتیجه: برای شرایط شما، به نظر حقیر بهترین منابع برای ادامه ی کار:
      1. آی کیو شیمی (بر خلاف اسمش، یک کتاب تست بسیار معقول با سطح تست های متفاوت هست و برای شروع و ادامه ی تست زنی بسیار خوبه و مثل آی کیو زیست نیست که اکثرا شامل تستهای سخت باشه) +
      2. موج شیمی (برای آزمونی زدن) (تذکر: موج هم حجمش زیاده و باید از اول سال کار بشه؛ حالا اگه وقت زیاد دارید که کل آی کیو و موج رو بزنید، خوبه؛ وگرنه آی کیو رو زوج و فرد بزنید و موج رو هم در کنارش از اول کار کنید).
      ویرایش توسط jhasani : 12 مرداد 1398 در ساعت 16:30

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق صحبت و تجربه خیلی از رتبه های برتر بهترین ترکیب برای شیمی
      ۰- کتاب درسی شیمی
      ۱-مبتکران واجب پایه و پیش / یا سال دوم شیمی الگو سوم و پیش خیلی سبز
      ۲-بعد از تسلط کامل ای کیو شیمی ( باید تست ها خوب تحلیل و بررسی بشه )
      ۳- جمع بندی : موج آزمون / یا فار
      با اینا اکثرا جواب گرفتن راستش زیاد تعریف از شیمی پیشرفته مبتکران نشنیدم ولی دو سه نفر دیدم استفاده کردن و تعریف کردن شیمی بالا ۹۰ زده بودن این مورد امیدوارم بقیه بچه ها نظر بدن
      ‌بیشتر هم سلیقه ای باید ببینی با کدوم راحت تری خیلی ها با مبتکران راحت هستن خیلی ها با خیلی سبز

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه میتونی تستای واجب مبتکرانو بزبین فار و موج ازمون، موج ازمون خیلی خوبهتستاش سطح بندی شده ست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      طبق صحبت و تجربه خیلی از رتبه های برتر بهترین ترکیب برای شیمی
      ۰- کتاب درسی شیمی
      ۱-مبتکران واجب پایه و پیش / یا سال دوم شیمی الگو سوم و پیش خیلی سبز
      ۲-بعد از تسلط کامل ای کیو شیمی ( باید تست ها خوب تحلیل و بررسی بشه )
      ۳- جمع بندی : موج آزمون / یا فار
      با اینا اکثرا جواب گرفتن راستش زیاد تعریف از شیمی پیشرفته مبتکران نشنیدم ولی دو سه نفر دیدم استفاده کردن و تعریف کردن شیمی بالا ۹۰ زده بودن این مورد امیدوارم بقیه بچه ها نظر بدن
      ‌بیشتر هم سلیقه ای باید ببینی با کدوم راحت تری خیلی ها با مبتکران راحت هستن خیلی ها با خیلی سبز
      من خودم با مبتکران واسه آموزش راحت بودم
      منتهی تعداد تست کمی داشت مبتکران آموزش حالا خواستم بدونم مستقیما سراغ موج آزمون برم یا نه قبلش تست آموزشی بزنم بعد برم سراغ موج
      واینکه نمیدونم کدوم کتاب واسه تست آموزشی بزنم iqیاواجب مبتکران؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narvan نمایش پست ها
      به نظر من اگه میتونی تستای واجب مبتکرانو بزبین فار و موج ازمون، موج ازمون خیلی خوبهتستاش سطح بندی شده ست
      چون تستای آموزش مبتکران نسبت به واجبش کمتر بود حالا نمیدونم کار درستیه مستقیم سراغ موج آزمون که زماندار هست برم یانه حالا موندم واسه تست آموزشیiqبگیرم یا فار یا واجب مبتکران
      راستی ممنون راهنماییم کردین برای تاپیک زدن

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چون تستای آموزش مبتکران نسبت به واجبش کمتر بود حالا نمیدونم کار درستیه مستقیم سراغ موج آزمون که زماندار هست برم یانه حالا موندم واسه تست آموزشیiqبگیرم یا فار یا واجب مبتکران
      راستی ممنون راهنماییم کردین برای تاپیک زدن ������
      تست اموزشی مبتکران خوبه
      ای کیو به نظر من اصلا منبع اموزشی خوبی نیست
      موج ازمون برای جمع بندی فوق العاده ست
      میتونی هم در کنار تست اموزشی که میزنی تستای موجم بزنی
      البته اگه تسلط خوبی داری میتونی یه راست بری سراغ موج ولی اگه تسلطت خوب نیست از همون مبتکران واجب شروع کن

خواهش میکنم
      کاری نکردم ^_^

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب خ سبز یا مبتکران واجب تقریبن در یک سطحن. خ سبز اندکی بهتر

یدونش انتخاب کن و تست فردارو بزن.
      بعد که فصل تمام شد یکی دوتا ازمون ساده از موج بزن. و دفعه بعدی که مرور خواسی بکنی زوجها +ازمونهای سخت و مسیله محور موج

موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا نظام جدید نمیخونی؟بازرگانم اومد تایید کرد شیمی نظام جدید درحد علوم ابتداییه
      ?

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم با مبتکران واسه آموزش راحت بودم
      منتهی تعداد تست کمی داشت مبتکران آموزش حالا خواستم بدونم مستقیما سراغ موج آزمون برم یا نه قبلش تست آموزشی بزنم بعد برم سراغ موج
      واینکه نمیدونم کدوم کتاب واسه تست آموزشی بزنم iqیاواجب مبتکران؟
      اگر میتونی واجب فقط تست دیگه درسنامه نخون معمولا داوطلب خوب میاد درسنامه واجب یا اون چیزی که تو کلاس استاد بهش میگه و یا اینکه از آموزشی مبتکران هرچی یاد میگیره به صورت خلاصه نویسی و حاشیه نویسی تو کتاب درسی مینویسه که فقط و فقط یه منبع برای تا آخر سال مرور و تکرار بکنه در مورد بعدی وقتی شما مبحث خوب مطالعه کردید بی درنگ بعدش تست باید بزنید و تست های خودتون تحلیل بکنید و باز هم نکته تو تست ها دیدی استخراج کردی تو همون کتاب درسی یادداشت کنی ! منابع مفید برای تست بیشتر بستگی به وقت شما داره ولی موج آزمون حتما تهیه کنید هم برای جمع بندی و تست بیشتر نیاز دارید وقتی هم احساس کردید در حد ۸۰ درصد به بالا میزنید ای کیو منبع بسیار مفیدی برای شماست دقت کنید ای کیو فرا تر از کنکور نیست ولی تست های چالش بر انگیز کنکوری و تالیفی داره ای کیو باید متفاوت از کتاب تست باهاش کار کرد باید تست ها آموزشی و تحلیلی داشته باشید و حتما باید اول به تسلط برسید بعد ای کیو

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      چرا نظام جدید نمیخونی؟بازرگانم اومد تایید کرد شیمی نظام جدید درحد علوم ابتداییه
      آخه فقط شبمی نیست که درسای دیگم هستن یه عالمه هزینه میخوام کنم که کتابای نظام قدیم بگیرم بعد تازه دوباره روز از نو روزی از نو میخوایم تحقیق کنیم کدوم دبیر خوبه واسه دی وی دی کدوم کتاب تست خوبه ...
      شما شیمی چیو پیشنهاد میکنین میکنیدبرای نظام قدیم؟من آموزش مبتکران خوندم تستاش کمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن