خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      اگر میتونی واجب فقط تست دیگه درسنامه نخون معمولا داوطلب خوب میاد درسنامه واجب یا اون چیزی که تو کلاس استاد بهش میگه و یا اینکه از آموزشی مبتکران هرچی یاد میگیره به صورت خلاصه نویسی و حاشیه نویسی تو کتاب درسی مینویسه که فقط و فقط یه منبع برای تا آخر سال مرور و تکرار بکنه در مورد بعدی وقتی شما مبحث خوب مطالعه کردید بی درنگ بعدش تست باید بزنید و تست های خودتون تحلیل بکنید و باز هم نکته تو تست ها دیدی استخراج کردی تو همون کتاب درسی یادداشت کنی ! منابع مفید برای تست بیشتر بستگی به وقت شما داره ولی موج آزمون حتما تهیه کنید هم برای جمع بندی و تست بیشتر نیاز دارید وقتی هم احساس کردید در حد ۸۰ درصد به بالا میزنید ای کیو منبع بسیار مفیدی برای شماست دقت کنید ای کیو فرا تر از کنکور نیست ولی تست های چالش بر انگیز کنکوری و تالیفی داره ای کیو باید متفاوت از کتاب تست باهاش کار کرد باید تست ها آموزشی و تحلیلی داشته باشید و حتما باید اول به تسلط برسید بعد ای کیو
      اره منم کل پایه وپیش آموزش مبتکران رو خلاصه نوشتم فقط میخوام واسه بالا بردن درصدم تست بزنم حالا یه نفر میگهiqیه نفر میگه فار یکی میگه موج کافیه نمیدونم کدومو بگیرم الان موج دارم وآموزش مبتکران که خلاصه درسنامه هاشو کامل نوشتم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      اره منم کل پایه وپیش آموزش مبتکران رو خلاصه نوشتم فقط میخوام واسه بالا بردن درصدم تست بزنم حالا یه نفر میگهiqیه نفر میگه فار یکی میگه موج کافیه نمیدونم کدومو بگیرم الان موج دارم وآموزش مبتکران که خلاصه درسنامه هاشو کامل نوشتم
      درصدت درحالت عادی 50 هست.پس فیل و کتاب درسی منبع اموزشت .ای کیو و موج باهم و تستای کانون و سنجش.جمع بندیم فارو کتاب جامع سنجش شیمی.دی وی دی هم مسایل شیروانی روشش خوبه.مفاهیم لازم نیست.بابایی هم نکته تستش
      ?

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به نظر من بین موج آزمون و فار آزمون،موج بهتره هم کاملتره هم ترتیب خوبی رو رعایت کرده واسه آموزش و سنجش

البته کتاب فار هم خوبیای خودشو داره،درکل اگه وقتشو داشتید هر دوتاشو کارکنید از اول سال

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozy نمایش پست ها
      سلام دوستان من با آموزش مبتکران هم پایه رو خوندم هم پیش
      کتاب واجب مبتکران نداشتم فقط آموزش همه پایه هارو داشتم حالامیخواستم بدونم چیکار کنم برم واجب مبتکرانم بگیرم! از یکی مشاوره گرفتم گفت واست تکراری میشه نگیر دیگه
      حالا میشه راهنماییم کنید واسه تست زنی چیکار کنم برم واجب مبتکران بگیرم یا فار بگیرم یا موج آزمون؟به جای مبتکران واجب فیل شیمی بگیرم بعدش برم موج آزمون بزنم؟میخوام درصدم بالا بره تو شبمی درحالت عادی ۵۰ درصد میزنم با کتاب آموزش مبتکران
      سلام
      به نظرم برو ایکیو بگیر + موج ازمون .... اگه الان 50 میزنی ایکیو روهم بزنی واقعا سطحت میاد بالاتر ولی باید واقعا زیروروش کنی یه جورایی بجوییش... موج ازمونو من نداشتما ولی از بچه ها شنیدم بهتر از فاره ... من اواخر فار و کار کردم اونم فقط پیش وراضی هم بودم وقتم به اندازه کافی داری موفق باشی : )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن