خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

گاج - آیات و نکات - عقیل فردی

سلام ...

یه سوال :ی

1)این دین و زندگی گاج که خیلی مشهوره ، منظورتون کدوم کتابشه ؟ خاکستریه رو میگید ؟

2)بعد نظرتون رو هم راجع به کتاب آیات و نکات گاج هم بگید . از الان شروع کنم به خوندنش ؟

3) سوال بعدی هم اینه که نظرتون رو راجع به کتاب عقیل فردی ( دین و زندگی گویا - تخته سیاه) بگید .

4) بعد سوال دیگه اینه که این کتاب عقیل فردی بهتره یا همین کتاب گاج مشهوره که همه تعریفشو میدن ؟

مرسی
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اگه خدا بخواد از تیر دارم ایات و نکات میخونم!

روش مطالعه رو برات توضیح میدم بعدا!

تو گام اول گزینه دو ازمون 22 شهریور دینی رو چند زدم خوبه؟ 69% زدم . یعنی برای دینی 2 و 3 هیچ نیازی به حجم زیاد تخته سیاه و گاج نقره ای نداری! در حالی که اگه به ایات و نکات مسلط بشی به 80% یا بلکه 100% میرسی!

تسلط هم کار حضرت فیل نیست! هر درس 75 الی 90 دقیقه کار برای خوندن داره و در 75 دقیقه بعدی تسلط اشکار میشه!

این بود راهنمایی من! حجم مهم نیست کیفیت مهمه که ایات و نکات عالیه.

روش مطالعه رو خواستی بگو میزارم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایات نکات عقیل فردی یا زهرا سمیعی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خانم سمیعی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      سلام ...

1)این دین و زندگی گاج که خیلی مشهوره ، منظورتون کدوم کتابشه ؟ خاکستریه رو میگید ؟

2)بعد نظرتون رو هم راجع به کتاب آیات و نکات گاج هم بگید . از الان شروع کنم به خوندنش ؟

3) سوال بعدی هم اینه که نظرتون رو راجع به کتاب عقیل فردی ( دین و زندگی گویا - تخته سیاه) بگید .

4) بعد سوال دیگه اینه که این کتاب عقیل فردی بهتره یا همین کتاب گاج مشهوره که همه تعریفشو میدن ؟

مرسی
      1_آره همون خاکستری اس
      2_کتاب فوق العاده خوبیه از الانم میتونی باهاش پیش بیای و بخونیش ولی اگه گاج خاکستری رو گرفتی دیگه لازم نیست خرج اضافه کنی و اینم بگیری
      3_مولف خیلی خوبی داره و سابقه زیادی تو تدریس درس دین و زندگی داره ولی خوب نسبت به رقباش یعنی گاج و همگامان و الگو زیاد مطرح نیست
      4_به گزینه 1 رجوع کنید!!!
      موفق باشی

فعلن ...!!!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      سلام ...

مرسی
      مهروماه یه کتاب کوچیک داره ... کتاب لقمه ....
      فقط ایات و مفهوم ایات و تعداد بارهایی که تو کنکور اومده و چه مدلی اش تو کنکور اومده رو داره ...
      کتاب خوبیه چون میتونی هر وقت و هر جا ازش استفاده چون کتاب کوچیکیه .... تقریبا اندازه یه کف دست ...

بد نیست ... چون میتونی مفهوم ایات رو زود یاد بگیری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه :
      گزینه 2 گام اولش سوالاش آسون بود . من نخونده 47 زدم آزمون آخر . فک نکنید چون الان 69 زدید توی سال تحصلی هم همونه . توی سال گزینه 2 شیره ی آدم و میکشه ( اگه تجربشو داری میگیری چی میگم )

بعدشم سعی کنید گاج نقره ای و آیات و نکات و درس به درس با هم برید جلو . من پارسال انرژی اتمی خوندم و میخوام امسال برم سراغ گاج نقره ای
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بالاخره چي شد لقمه مهروماه يا آيات و نكات گاج؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      بالاخره چي شد لقمه مهروماه يا آيات و نكات گاج؟
      به نظر من گاج کاملتره
      اینجا هر کسی1نظری داره
      خو خودت برو نیگا کن ببین کدوم بهتره

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      من اگه خدا بخواد از تیر دارم ایات و نکات میخونم!

روش مطالعه رو برات توضیح میدم بعدا!

تو گام اول گزینه دو ازمون 22 شهریور دینی رو چند زدم خوبه؟ 69% زدم . یعنی برای دینی 2 و 3 هیچ نیازی به حجم زیاد تخته سیاه و گاج نقره ای نداری! در حالی که اگه به ایات و نکات مسلط بشی به 80% یا بلکه 100% میرسی!

تسلط هم کار حضرت فیل نیست! هر درس 75 الی 90 دقیقه کار برای خوندن داره و در 75 دقیقه بعدی تسلط اشکار میشه!

این بود راهنمایی من! حجم مهم نیست کیفیت مهمه که ایات و نکات عالیه.

روش مطالعه رو خواستی بگو میزارم
      خوب روش مطالعه ت بذار

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      برای چی اینقد دنبال یه کتاب میگردین واسه پیام آیات و دینی ؟ فقط کافیه خودتون هرچند بار شده کتاب با دقت بخونید و بتونید با آیات ارتباطشون بدید و اگر منتظرید که این کار رو یکی دیگه براتون بکنه باید بگم به نظر من زیاد نمیتونه بهتون کمک کنه . این کتاب ها برای دینی چیزی نیست جز اینکه فکر کردن و قدرت تحلیل و تفکرتون رو خلع سلاح میکنه و شما رو آماده بخور بارمیاره و امکان قدرت استدلال رو میگیره ازتون. پیشنهاد من اینه که چندین بار مو به مو بخونید و بعد از اون سعی کنید با انشای خودتون و با رابطه هایی چون علت و معلول ، تقدم و تاخر ، مقدم و موخر ، لازم و ملزوم یک بار دیگه کتاب رو بازنویسی کنید . باور کنید بازنویسی کردن و نت برداری نسبتا زیاد و مو به مو از کتاب و یه جوری بازنویسی این سه کتاب دینی چنان تاثیری روی استدلال و فکرتون میزاره که هیچ کتاب دیگه ای نمیتونه بذاره .
      دوستانی هم که آزمون گزینه 2 میدن هم از تست های روز محمد کریمی و تست های نمونه و آزمون های g2 غافل نشن که همانا راه رستگاری در کنکور اقدام به بازنویسی کتاب با انشا و طرز فکر شخصی به همراه استفاده از تستهای g2 و کنکورهای 3 سال اخیر هست.
      امیدوارم از ورطه کتاب خریدن الکی دینی و حروم کردن پول ها خودداری کنید.
      منبع فقط و فقط 3 کتاب دینی است بعلاوه قرآن کریـــــــــــم ، هر موقع هم که در فهم آیه مشکل داشتید یه سرچ تو گوگل بزنید و ماشالله اینقد مملکت اسلامی هست که فضلای متعددی اقدام به شرح و توضیح آیات از ابعاد گوناگون زده اند.
      بعدشم در مورد یک آیه صرفا پیام های خود کتاب و تسلط بر علت و معلول کفایت داره و بیشتر نیاز نیست ، اگه این بازنویسی رو انجام بدید ، درسته که در اوّل کار کلی وقت میگیره ولی بعدن با یه مرور 20 دقیقه ای از اون همه تلاش هاتون واستون دوباره یادآوری میشه و کم کم نکات و آیات ملکه ذهن شما میشن.
      اگرم میگید که حوصله ندارید ، بگم که مطمئن باشید بی حوصلگی اصلی ترین مشکلتون هست و همین عامل هست که نمیزاره درصدتون تو دینی بالا بره و هیچ کسی جز خودتون نمیتونه تو این زمینه کمک کنه .
      زیاد حرف زدم ولی واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم اینقد واسه این درس مفهومی و استدلالی این قد دنبال کتابی جز کتاب درسی میگردید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن