خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 89
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb خواهان 2 کنکور متفاوت در 1400

سلام
      همه میدونیم که با جدیت گفتن 1400 کنکور فقط بر اساس نظام جدید برگزار میشه ... و این یعنی ظلم خیلی زیاد به ما نظام قدیمی ها که داریم خودمونو برای 99 آماده میکنیم .. هرجور دلشون میخواد با سرنوشت مردم بازی میکنن
      جدیدا تصویب کردن که نظام قدیما هم میتونن 99 کنکور نظام جدید بدن .. ولی الان ؟ واقعا الان وقت گفتن این موضوعه ؟!!!! الانی که 1 ماه و نیم از تابستون گذشته و خیلی ها مثل خود من از بهار با نظام قدیم شروع کردیم به خوندن و منابع نظام قدیم رو تهیه کردیم ... 1 سال تلاش کنیم و اگه قبول نشیم باز سال بعد باید اولا کلییییییی هزینه کنیم منابع جدید بخریم و همچنین کلی از جزوه هامونو باید بریزیم دور و از اول بشینیم خودمونو با نظام جدید وفق بدیم .. هرچقدر هم بگیم پایه و اساس مطالب یه چیز هست ولی بازم به هرحال تغییراتی داشته .. و این واقعا به ضرر بچه هایی هست که 99 میخوان نظام قدیم شرکت کنن .....

کیا با این حرف من موافقن و به نظرتون با اعتراض میشه 1400 رو هم با 2 نوع سوال متفاوت برگزار کرد ؟
      کیا شرایشون مثل منه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره واقعا خیییلی ظلمه درحقمون من یه سری کتاب نظام قدیم میخواستم درکنار کتابای قبلیم میخواستم داشته باشم
      متاسفانه تو حتی دست دوم فروشیا هم نبود تو سایتشونم نوشته موجود نیست زنگ زدم میگم پس چاپ نمیکنید کلا میگه نه دیگه نظام قدیم اصلا چاپ نمیشه ������

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دیگ کنکور ۹۸ و ۹۹ رو دو نظام کردن کافیه دیگ واقعا
      شما هم از الان خوب بخون قبولی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره واقعا ظلمه درحقمون با این کتابای گرون دوباره نگیرن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فکر نمیکنم دیگه نیاز باشه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonshine نمایش پست ها
      سلام
      همه میدونیم که با جدیت گفتن 1400 کنکور فقط بر اساس نظام جدید برگزار میشه ... و این یعنی ظلم خیلی زیاد به ما نظام قدیمی ها که داریم خودمونو برای 99 آماده میکنیم .. هرجور دلشون میخواد با سرنوشت مردم بازی میکنن
      جدیدا تصویب کردن که نظام قدیما هم میتونن 99 کنکور نظام جدید بدن .. ولی الان ؟ واقعا الان وقت گفتن این موضوعه ؟!!!! الانی که 1 ماه و نیم از تابستون گذشته و خیلی ها مثل خود من از بهار با نظام قدیم شروع کردیم به خوندن و منابع نظام قدیم رو تهیه کردیم ... 1 سال تلاش کنیم و اگه قبول نشیم باز سال بعد باید اولا کلییییییی هزینه کنیم منابع جدید بخریم و همچنین کلی از جزوه هامونو باید بریزیم دور و از اول بشینیم خودمونو با نظام جدید وفق بدیم .. هرچقدر هم بگیم پایه و اساس مطالب یه چیز هست ولی بازم به هرحال تغییراتی داشته .. و این واقعا به ضرر بچه هایی هست که 99 میخوان نظام قدیم شرکت کنن .....

کیا با این حرف من موافقن و به نظرتون با اعتراض میشه 1400 رو هم با 2 نوع سوال متفاوت برگزار کرد ؟
      کیا شرایشون مثل منه
      سلام دوست عزیز

بعنوان مشاور تحصیلی خدمتتون عرض می کنم، با توجه به اینکه سال 99 هم نظام قدیم هنوز برگزار خواهد شد خیلی بعید هست که 1400 هم اینطور باشه.

از همین الان با جدیت و پشتکار و تلاش و برنامه خوب، مطالعه رو شروع کنید و درگیر حواشی نباشید، قطعا موفق خواهید شد.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی این 11 ماه کافی نیست ؟
      واقعا اگه کسی نتونه تو این مدت قبول بشه بهتره کلا بیخیال کنکوربشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

کیا شرایشون مثل منه
      همین شما سال دیگه این موقع خواهان دو کنکوره شدن سال 1401 خواهید بود
      11 ماه مونده بچسب به کنکور 99 کارشو تموم کن مگه قراره چند سال عمر کنی که نصفشو میخوای در حال کنکور دادن و استرس لعنتیش تلف کنی؟
      دخترم که هستی غم سربازی و ... رو هم که نداری
      والا من که 2 سال پشتش بودم داغون شدم تو میخوای تا 1400 برنامه کنکور دادن بچینی واسه خودت؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی واقعا شما چی میکشین که اینا به مختون خطور میکنه همین امسالم نظام قدیما درخواست شرکت تو کنکور جدید داشتن سازمان سنجش به خاطر گشاد بازی یه عده نمیاد ۱۴۰۰ دو نوع سوال بده از من به شما نصیحت اگه نظام قدیم میخوای بدی فقط همین امسال اگه فکر میکنی نمیرسی بشین نظام جدید بخون برای ۱۴۰۰

10. Top | #10
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

کیا شرایشون مثل منه
      با توجه به انتخابی کردن کنکور 99
      بعیده 1400 کنکور نظام قدیم داشته باشیم !
      دو سال تا کنکور 1400 وقت داری خیلی خوب میتونی نظام جدید رو بخونی !

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک نکنم سنجش زیر بار بره دیگه برا ۹۹ کلی وقت برای رتبه برتر شدن هم هست دیگه ۱۴۰۰ چرا

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Red face

میدونید چیه؟ همیشه بهونه ها زیادن...
      فردا حرفتون این میشه: میدونی چرا قبول نشدم؟ چون تازه یه ماه و نیم بود خونده بودم که درگیر کمپین ۱۴۰۰ شدم!!!!

اگه امسال درست نخونی... سال بعدم اوضاع همینه...
      همین امسال بیخیال همه چی باش درست بخون ببین میشه یانه...
      کسی که امسال نتونه حداقل ۹ ساعت بخونه چرا انتظار دارین سال بعد ۱۶ ساعته بخونید؟؟؟ بعدشم شما کنکوری ۹۹ هستید هنوز خیلی از رقیباتون حتی سمت کتاب هم نرفتن بعد شما درگیر اینید که ۱۴۰۰ دوتایی باشه یا نه؟؟؟ نتایج اون سال بعد میاد نه الاااااان!
      اینقده کمپین زدین سازمان سنجش دیوونه شد... به خدا قبلنا اصلا ازین شوخیا نبود که دو سال باید بمونم پشت کنکور تا رتبم ۲ رقمی شه!!!
      یه سال سفت میخوندن هرچی می اوردن می رفتن...!
      من خودمم پول ندارم ۱۴۰۰ کتاب نظام جدید بگیرم ولی خب بهش فکرم نمیکنم میخوام همین امسال قال قضیه رو بکنم سال بعد درگیر کارای ثبت نام دانشگاهم باشم نه کمپین ۱۴۰۰!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اگه فکر میکنی از الان تا کنکور نمیتونی رشته دلخواهت رو قبول بشی، مطمئن باش ده سال هم وقت بدن قبول نمیشی....
      از الان تا کنکور ۹۹، میتونی سه بار همه دروس رو صد بزنی...اینقدر درگیر کمپین و حاشیه نباشید..

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه بسته خداییش
      97 98 99 اینارو که داری کنکور میدی
      یعنی اگه خوده سنجش بگه 1400 هم کنکور نظام قدیم باشه اصن با چه رویی میخای بری؟ هر چی میخواستی بشی همین 3 سال میشدی نمیخواد اسطوره بشی
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم کل آموزش و پرورش تارو مار بشه که با این نظام جدید قدیم کردناشون همه رو گیج و بلاتکلیف کردن:/// کی مجبورشون کرده بود واقعا؟
      ولی انصافا هنوز کنکور 99 برگزار نشده کی حوصله داشت برای 1400 مشخص کنه که فقط نظام جدید باشه|||؟
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)