خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 248
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات

فوری طرح دو فوریتی کمسیون مجلس برای دو برابر کردن ظرفیت های علوم پزشکی

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B7%DB%B2%DB%B7-%DB%B0%DB%B9%DB%B5%DB%B0%DB%B2%DB%B0.jpg

مسئله اینه یه طوفان توییتری امشب قراره از طرف جامعه پزشکی ب راه بیوفته
      بریزید توییتر جواب بدین
      نزارین خراب شه این قضیه
      !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به شدت استقبال میشه ولی مافیای بزشکی لابی قدرتمندی داره متاسفانه

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کمیسیون اموزش فعلی خلاف کمیسیون بهداشت تحت تاثیر مافیای پزشکی نیست و چند ماهه که دنبال افزایش ظرفیتاست این طرح اگه مطرح و تصویب بشه واقعا خوبه و اینا هم که صحبت از اشباع و ... میکنن چرند میگن چون جمعیت داره به سمت پیری میره و از طرفی 600 هزار پشت کنکور تجربی داریم در حالیکه 60 درصد قبولی ها سه رشته سهمیه این و بقیه هر سال محبورن پشت کنکور بمونن وقتی توان علمی خوبی هم دارن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      به شدت استقبال میشه ولی مافیای بزشکی لابی قدرتمندی داره متاسفانه
      من استوری های دانشجوهارم دیدم واسه ی اتحاد علیه این قضیه
      باید جلوشونو بگیریم
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کمیسیون اموزش فعلی خلاف کمیسیون بهداشت تحت تاثیر مافیای پزشکی نیست و چند ماهه که دنبال افزایش ظرفیتاست این طرح اگه مطرح و تصویب بشه واقعا خوبه و اینا هم که صحبت از اشباع و ... میکنن چرند میگن چون جمعیت داره به سمت پیری میره و از طرفی 600 هزار پشت کنکور تجربی داریم در حالیکه 60 درصد قبولی ها سه رشته سهمیه این و بقیه هر سال محبورن پشت کنکور بمونن وقتی توان علمی خوبی هم دارن
      باید یه کمبینی تو این زمینه شکل بدیم واقعا بذیرش بزشکی بی انصافیه طرف با میانگین 60 قبول نمیشه بابا تو ریاضی میانگین 60 برای اکثر مهندسی های شریف کافی هست

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما ظرفیت های داخل کشور و فقط جلو دماغتون رو میبینید و به این فکر میکنید که ظرفیت ها زیاد بشن منم راحت تر قبول شم
      با کسایی که رفتن خارج از کشور درس خوندن و افزایش دوبرابری ظرفیت فعلی اگه نخواییم به مشکل کار تو اینده توجه کنیم و بگیم نه کار هست و نسبت جمعیت به پزشک رو مثل مجید حسینی با اروپا و امریکا(جاهایی که فرهنگ مراجعه به پزشک متفاوته هزینه های درمان و بقیه هزینه های معیشت فرق داره و طب سنتی و حکیم و عطار نیست ) مقایسه کنیم مشکلی پیش میاد به اسم اموزش
      همین الانش هم دانشگاه ها و بیمارستان ها شدیدا مشکل دارن تو اموزش درست و اصولی دانشجوهای پزشکی به علت زیاد بودنشون

چقدر مجید حسینی داریم تو این مملکت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      من استوری های دانشجوهارم دیدم واسه ی اتحاد علیه این قضیه
      باید جلوشونو بگیریم
      باید شفاف سازی کنیم تا تنورش داغه افرادی که برای چیزای مسخره و بی تاثیر مثل تعویق کنکور دست به کمبینشون خوبه برای چیزای سرنوشت سازی مثل این باید بجنبن میشه کاری کرد ظرفیت بزشکی متعادل بشه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با اینکه همه دوست دارن ظرفیت ها زیاد بشه اما دیگه با این طرح ظرف 7 سال پزشکی هم به مهندسی میپیونده
      قراره شاهد رشد جمعیت پزشکی و باقی رشته ها باشیم
      عملا دارن همین کورسوی امیدی هم که برا دانش آموزا مونده از بین میبرن
      چهار نفر بیسواد رفتن مجلس فکر میکنن با این کار اشتغال ایجاد میشه دیگه نمیدونن دارن همونو هم از بین میبرن
      چقدر سریع داریم پسرفت میکنیم انتظارشو نداشتم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه ی پزشک همیشه درامد هست..باافزایش ظرفیت مشکلی ب وجود نمیاد

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اینا منظورشون از افزایش ظرفیت، ورود بخش خصوصی به آموزش پزشکیه!اینا همین الانشم توی خرج و مخارج دانشگاههای روزانه موندن حالا چطور بیان ظرفیتشو زیاد کنن؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امیدوارم تصویب نشه وگرنه ۱۰سال دیگ پزشکی میشه مث الان رشته های مهندسی پر از بیکار

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر تصویب بشه به امسال میرسه یا برای سال های آیندست؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز، این طرح کذایی، غیر انتفاعی کردن رشته پزشکی و به قول خودشون، ورود بخش خصوصی به نظام سلامت هست....گند زده میشه به پزشکی....من خودم پشت کنکوری هستم، ولی راضی نیستم به این موضوع....ظرفیت حقیقی رشته پزشکی مناسب هست، منتها ۶۰ درصد ظرفیت خرج سهمیه ای ها میشه و همین مشکل ایجاد کرده...در مورد تولید بیش از حد پزشک هم کافیه به فاجعه پزشکی کوبا مراجعه کنید..طرح بدی هست، ولی احتمال رأی آوری بالایی داره....صداسیما هم پایه این موضوع رو با مناظره مجید حسینی تو شبکه یک گذاشت و موضوع جدیه....چیز خوبی نیست، مطمئن باشید...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      امیدوارم تصویب نشه وگرنه ۱۰سال دیگ پزشکی میشه مث الان رشته های مهندسی پر از بیکار
      تا الان میگفتن اگه علاقه داشته باشی و کار بلد باشی درآمد آنچنانی داری.
      حالا که نوبت به پزشکی رسید قضیه فرق کرد؟
      تا الان میگفتن درآمد پزشکا به خاطر زحمتاشوته و مهندسی ها یک مشت آدم درس نخون هستند که بی زحمت به اینجا رسیدن

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      دوستان عزیز، این طرح کذایی، غیر انتفاعی کردن رشته پزشکی و به قول خودشون، ورود بخش خصوصی به نظام سلامت هست....گند زده میشه به پزشکی....من خودم پشت کنکوری هستم، ولی راضی نیستم به این موضوع....ظرفیت حقیقی رشته پزشکی مناسب هست، منتها ۶۰ درصد ظرفیت خرج سهمیه ای ها میشه و همین مشکل ایجاد کرده...در مورد تولید بیش از حد پزشک هم کافیه به فاجعه پزشکی کوبا مراجعه کنید..طرح بدی هست، ولی احتمال رأی آوری بالایی داره....صداسیما هم پایه این موضوع رو با مناظره مجید حسینی تو شبکه یک گذاشت و موضوع جدیه....چیز خوبی نیست، مطمئن باشید...
      دقیقا!
      ملت ذوق کردن فک میکنن دیگه با رتبه ده هزار میتونن برن پزشکی تهران بخونن :/

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن