خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71617
    نمایش نتایج: از 241 به 248 از 248
    1. Top | #241
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      الان فکر می‌کنین این طرح تصویب بشه به نفعتون هست؟ فرض کنین اصلا ظرفیت زیاد شد و رفتین دانشگاه، فکر می‌کنین چیزی یاد میگیرین؟ همین الانش دانشگاه‌ها تعداد دانشجویی که می‌گیرن بیش از ظرفیت امکاناتشون هست. یعنی سیستم توانایی آموزش حداکثر نصف تعداد فعلی رو داره. فکر می‌کنین وقتی وارد پزشکی بشین و آخرش هیچی بلد نباشین، سودی واستون داره؟ می‌دونم کنکوری هستین و الان تنها چیزی که واستون مهمه قبول شدن به هر قیمتی هست اما یکم سعی کنین با منطق و دید بازتر به این قضیه نگاه کنین. الان این دانشجوهایی که می‌بینین نگران زیاد شدن ظرفیت هستن، مشکلشون پول خودشون نیست. چون دانشجوهایی که الان وارد میشن، حداقل تا ۱۰ ۱۵ سال دیگه تأثیری روی کار پزشکان فعلی ندارن و تا اون موقع هم همه افراد فعلی درآمد خودشونو کسب کردن. تازه به قول یکی از اساتید، وقتی ظرفیت‌ها زیاد بشه، چون امکانات آموزشی وجود نداره پزشکای نسل بعد بی‌سواد میشن و مردم باز بیشتر مراجعه می‌کنن به پزشکای قدیمی و به سودشونم میشه.
      خب این به شرطیه که شما دنبال پول باشی و بری رشته ی پزشکی
      من دنبال یه چیزای دیگه ام تو زندگیم
      حالا بازم نظرات متفاوته
      حالا بازم شما درست میگینا ولی اینارم بخونین :

https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%...B1%DB%8C%D9%85

https://www.mehrnews.com/news/387720...B1%DB%8C%D9%85
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #242
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      خب این به شرطیه که شما دنبال پول باشی و بری رشته ی پزشکی
      من دنبال یه چیزای دیگه ام تو زندگیم
      حالا بازم نظرات متفاوته
      حالا بازم شما درست میگینا ولی اینارم بخونین :

https://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%...B1%DB%8C%D9%85

https://www.mehrnews.com/news/387720...B1%DB%8C%D9%85
      فقط اگه دنبال این هستی که بهت بگن دانشجوی پزشکی، این طرح به نفعته وگرنه در غیر این صورت، هیچ سودی واست نداره و مثلاً چیزی یاد نمی‌گیری که بگی علاقه دارم!
      درباره‌ی اون دو تا لینک هم گفتم که اگه ما کمبود پزشک هم داشته باشیم، باید اول امکانات لازم برای آموزش پزشک بیشتر باشه بعد ظرفیت رو بیشتر کرد. شما الان خودتون چون در بطن این جریانات نیستین درک نمی‌کنین چه فاجعه‌ای در نتیجه‌ی این طرح رخ میده.

3. Top | #243
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فقط اگه دنبال این هستی که بهت بگن دانشجوی پزشکی، این طرح به نفعته وگرنه در غیر این صورت، هیچ سودی واست نداره و مثلاً چیزی یاد نمی‌گیری که بگی علاقه دارم!
      درباره‌ی اون دو تا لینک هم گفتم که اگه ما کمبود پزشک هم داشته باشیم، باید اول امکانات لازم برای آموزش پزشک بیشتر باشه بعد ظرفیت رو بیشتر کرد. شما الان خودتون چون در بطن این جریانات نیستین درک نمی‌کنین چه فاجعه‌ای در نتیجه‌ی این طرح رخ میده.
      من دنبال اینم بم بگن دانشجوی دارو یا دندون
      علاقه ای به پزشکی ندارم زیاد !
      در هر صورت این طرح واقعا یه نفع همس
      ما از خیلی از کشورای جهان پزشک کمتری داریم
      پزشکایی هم که داریم کار نمیکنن خیلیاشون !
      باشه شما در بطن جریانات بتون خوش بگذره
      ولی در هر صورت بگذره این کنکور این فشار از رو ما برداشته شه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #244
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      من دنبال اینم بم بگن دانشجوی دارو یا دندون
      علاقه ای به پزشکی ندارم زیاد !
      در هر صورت این طرح واقعا یه نفع همس
      ما از خیلی از کشورای جهان پزشک کمتری داریم
      پزشکایی هم که داریم کار نمیکنن خیلیاشون !
      باشه شما در بطن جریانات بتون خوش بگذره
      ولی در هر صورت بگذره این کنکور این فشار از رو ما برداشته شه
      فقط می‌تونم بگم متاسفم واسه طرز تفکری که دارید
      موفق باشید

5. Top | #245
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط می‌تونم بگم متاسفم واسه طرز تفکری که دارید
      موفق باشید
      برای من یک سوال پیش اومده شما پزشک هستی مولف کتاب کنکور هم هستی اون هم با تیراژ بالا یعنی کلا اوضاع درامدت عالی به بالاست من موندم چرا بازم طمع داری

6. Top | #246
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

برای من یک سوال پیش اومده شما پزشک هستی مولف کتاب کنکور هم هستی اون هم با تیراژ بالا یعنی کلا اوضاع درامدت عالی به بالاست من موندم چرا بازم طمع داری
      گفتم که شما مشکلتون این هست که این مخالفت رو فقط از دید مادی نگاه می‌کنین در حالی که افزایش پزشکا تأثیری روی درآمد پزشکای فعلی نداره (بهترش نکنه، بدتر نمی‌کنه!). یه روز برین یکی از بیمارستان‌های آموزشی شهرتون و از دانشجوهاشون بپرسین وضعیت چجوری هست شاید یکم درک کردین مشکل کجاست.

7. Top | #247
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گفتم که شما مشکلتون این هست که این مخالفت رو فقط از دید مادی نگاه می‌کنین در حالی که افزایش پزشکا تأثیری روی درآمد پزشکای فعلی نداره (بهترش نکنه، بدتر نمی‌کنه!). یه روز برین یکی از بیمارستان‌های آموزشی شهرتون و از دانشجوهاشون بپرسین وضعیت چجوری هست شاید یکم درک کردین مشکل کجاست.
      دقیقا مشکل ماهایی که با وجود پشت کنکور بودن باز با این طرح مخالفت میکنیم همینه
      اول اینکه افزایش ظرفیت درصورتی منجربه رفع نیاز جامعه میشه که خروجی افراد باسوادی باشن اما با کدوم امکانات ؟؟ هیچ تضمینی هم وجود نداره که دولت امکانات بیشتر کنه
      همونجور که خیلی از دانشجو ها دارن جسد 10 ساله تشریح میکنن اونم یه دونه اس کل دانشگاهشون
      دوم اینکه افرادی که فکر میکنن متخصصان زبده درامدش کم میشه سخت در اشتباهن چون افزایش بی سواد ها لطمه ایی به با سواد های پزشک نمیزنه
      یبار قبلا هم گفتم الانم میگم درسته نیاز به پزشک داریم ولی نه هر پزشکی , پزشکی که باسواد باشه

8. Top | #248
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موضوع بسته شد.
      موضوع تکراری و جنجالی است.
      اگر نمیتوانید به نظرات همدیگه احترام بگذارید نیازی نیست که بحثی انجام بشه

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71617

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن