خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

به دانشجوهای پیام نور خوابگاه میدن؟

سلام، این مقوله ی خوابگاه برا من کلا سوال شده

دوتا سوال دارم:

1. این رشته های پیام نور به دانشجوهاشون خوابگاه هم میدن؟؟

2. اگه یه نفر یه رشته ی دولتی یا پیام نور رو انتخاب کنه ولی هیچوقت سر هیچ کلاسی نره و همه امتحاناتش هم صفر بشه چکارش میکنن؟ (بذار راحت بهت بگم: یعنی یه رشته رو انتخاب کنی صرفا بخاطر خوابگاهش! نه کلاس بری نه امتحان ... اخراج میکنن؟ چند ترم اجازه ی تحصیل میدن و بعدش اخراج میکنن؟ کلا چکار میکنن؟ )

ببخشید که سوال هام یکمی عجب غریب بودن

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      پیام نور چهارتا دیواره و یدونه سقف که اسمشو گذاشتن دانشگاه!وظیفشم پیچوندن سربازی واسه پسراس حالا تو از این سیستم خوابگاه میخوای؟تا اونجایی که میدونم پیام نور و غیر انتفاعی خوابگاه ندارن چون الانا دیگه سر هر کوچه ای یدونه پیام نور هست که دانشجوش میره خونشون به جای خوابگاه البته مطمئن نیستما!بیشتر قصدم این بود تاپیکت بدون کامنت نمونه
      ویرایش توسط Ordijahannam : 05 مرداد 1398 در ساعت 15:34

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      پیام نور چهارتا دیواره و یدونه سقف که اسمشو گذاشتن دانشگاه!وظیفشم پیچوندن سربازی واسه پسراس حالا تو از این سیستم خوابگاه میخوای؟تا اونجایی که میدونم پیام نور و غیر انتفاعی خوابگاه ندارن چون الانا دیگه سر هر کوچه ای یدونه پیام نور هست که دانشجوش میره خونشون به جای خوابگاه البته مطمئن نیستما! بیشتر قصدم این بود تاپیکت بدون کامنت نمونه
      ینی توی عمرم انقدر قانع نشده بودم! انصافا جواب از این کاملتر هیچ جا گیر آدم نمیاد

به هدفت رسیدی

من که امسال خداروشکر رتبم بدک نمیشه و میتونم رشته های خوبی هم قبول شم ولی همینجوری این سوال به ذهنم رسید، کلا ذهن شلوغ و بهم ریخته ای دارم!!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farvardin نمایش پست ها
      پیام نور چهارتا دیواره و یدونه سقف که اسمشو گذاشتن دانشگاه!وظیفشم پیچوندن سربازی واسه پسراس حالا تو از این سیستم خوابگاه میخوای؟تا اونجایی که میدونم پیام نور و غیر انتفاعی خوابگاه ندارن چون الانا دیگه سر هر کوچه ای یدونه پیام نور هست که دانشجوش میره خونشون به جای خوابگاه البته مطمئن نیستما!بیشتر قصدم این بود تاپیکت بدون کامنت نمونه

آاقا اجازه ، کولر چی .دارن؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن