خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 31 از 31
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.nanok نمایش پست ها
      فیک کی هستی؟ متاسفم !از پاسخ به شما معذوریم

روابط نزدیک خانوادگی تو دهه های گذشته رو بیشتر ترجیح میدی یا فضای مجازی رو؟! روابط نزدیک خانوادگی تو دهه های گذشته ولی بازم بستگی داره به اینکه کجا حالمو بهتر میکنه اگه مجازی باشه چرا که نه !

اگه میتونستی سناریو خواب امشبتو بنویسی چه موضوعی رو انتخاب میکردی؟! دوست داشتی طولانی باشه یا سریع تموم بشه؟ داستان سال های کنکورم ! سریع تو همون سال اول تموم شه !

فارغ از آینده شغلی و پول و شرایط خانواده دوست داری کدوم رشته رو توی کدوم شهر بخونی؟! یعنی علاقه قلبی خودم ؟ اگه اینه زبان خارجه دانشگاه تهران! اگه موقعیت الانمه یکی از سه تا رشته تو اصفهان یا تهران!

دوست داری کدوم زبان خارجی رو یاد بگیری؟! چرا؟! زبان انگیلیسی .... دلیل خاصی نداره ... کلا از بچگی دنبالش بودم ... علاقه است ..حس خوبی بهم میده!

آخرین باری که با تمام وجودت خندیدی کی بوده؟! کلا زیاد از ته دل میخندم امروز عصر

اهل فیلم و سریال هستی؟! اگه عاره کدوم ژانر رو بیشتر دنبال میکنی؟! کدوم سریالا رو تموم کردی یا داری میبینی؟! زیاد نه :/سریال که خیلی کم چون حوصلمو سر میبره
      ولی فیلمایی که ژانر علمی تخیلی دارن دوست دارم . با تو ضیحی که دادم منطقا نه تموم کردم نه در حال دیدنم اخرین فیلمو که کامل دیدم واقعا یادم نمیاد فک کنم عید پارسال بود!

اولین باری که رفتی سر کلاس درس چه حسی داشتی؟!الان خیلی ریز خاستی به این اشاره کنی که فرهنگی هستی؟! یادمه اولین بار اول دبستان روز اول معلم یه سوال پرسید بعد گفت که هر چی جواب داد جایزش شکلاته ...از این شکلات نارگیلیا بود هنوزم دوست دارمشون من جواب دادم و شکلاتو گرفتم .بچه بودیم با کوچکترین چیزها خوش حال میشدیم و حس خوب میگرفتیم ! خلاصه تا اخرین زنگ هی به معلم میگفتم خانوم دیگه سوال نمیپرسین؟ مدیونی فک کنی به خاطر شکلات بوده نهایتا یادمه زنگ اخر که خورد گفتم خانوم نمیشه بیشتر بمونیم!؟ یادش بخیر!

فیک کی هستی؟! متاسفم! از پاسخ به شما معذوریم!

دلت میگیره چیکار میکنی؟ بستگی به دوزش داره! اول با یه نفر که حس خوب بهم میده حرف میزنم!نشد میرم تو حیاط یا بیرون قدم میزنم واگه واقعا حالم خوب نشد میام اتاق کاملا تاریکش میکنم موزیکی که دوست دارمو میذارم رو اخرین ولوم ! شاید خوابمم ببره

بیشتر درون گرا هستی یا برون گرا؟! دوست داری همیشه با یه رفیق باشی یا تنهایی رو ترجیح میدی؟بیشتر درون گرا! همیشه که کلا نمیشه با رفیق بود ولی اکثرا با رفیق! تنهایی هم در موارد خاص لازمه! ادم گاهی نیاز داره فقط خوش باشه و خودش!

اولین آهنگ خارجی که گوش دادی چی بود؟! چرا دوسش داشتی؟! تو چه سبکی بود؟! اولین بار اولین بار چند سال پیش بود خوانندش به شدت بد صدا ورومخ :/ سبکشم یادم نیست :/فقط یادمه باعث شد تا خود امسال سراغ این اهنگا نرم ! ولی یه مدته باز سمتشون رفتم و اتفاقا زیاد هم گوش میکنم !

چقدر نظر بقیه در موردت مهمه؟! اگه یه نفر تو رو ناراحت کنه چقدر به خودت میگیری؟! بستگی داره بقیه کی باشه ! اگه کسایی باشن که برام مهمن قطعا نظرشون برام مهمه .مهم هم نباشن کمتر ! کسی هست ناراحت نشه ؟!ناراحت که میشم اما خیلی به خودم نمیگرم . راجبش حرف نمیزنم ولی احتمال تلافی کردن هست

اگه یه روز قرار باشه همه دوستاتو ترک کنی و یه هویت جدید از خودت بسازی چیارو مد نظرت قرار میدی؟! تا حالا بهش فکر نکردم! شاید درمورد دوستام تجدید نظر کنم و تو انتخابشون بیشتر حساس بشم ولی خودم نه ! شخصیت خودمو دوست دارم .

نظرت در مورد داشتن رابطه عاطفی قبل از ازدواج چیه؟! اگه رابطه صرفا برای اشنایی باشه اتفاقا لازمه و باهاش موافقم... توی هر رابطه ای مهمترین چیز حفظ خط قرمز هاو حریم شخصی طرفینه .اگه این مورد رعایت بشه رابطه چیز خوبیه ویه تجربه اس.

باو
      بگو دیگه فیک کی هستی؟! متاسفم! از پاسخ به شما معذوریم!

نظرت در مورد این کلمات

504: کتاب مقدس!

405: فیک 504!

مانتو ساده: ساده وشیک ... شیک بودنش خیلی مهمه!

!play: هه!)))))

سانی: خاص ترین >>> خصوصا اهنگاش

سعید آسایش: اهنگاش بدون سانی پوچه پوووچ!

خیانت 2:من همون محدثه ام همون تخس بیخودم

Red alert 3 - Soviet march: کالی که با این موزیک شروع نشه کال نیست که... گاتخ خونه است

"ناراحت شدی؟" : بر و پی وی سبکی خاص!

مهدی آرتور:دکتر جان بیا زیستو مرور کن همرا با صرف چای

دم اسبی: مدلی که باعث شیفته شدن نانوک شد!

زن دایی: بح بح زندایی مح

کال: یه مشت گاتخ دور هم جم شدین هی میگین عجبز! نه حرف خاصی میزنین ...نه بحث میندازین وسط

ناراحت شدم:چرا فک میکنی مهمه؟

جم کنین باو:تو فضول خور جم کردن ملتی؟

زرمار: زرمار نه زرمارررر

گاتخ: کی مخترعشه؟ همون نادانه

دکلته: بح بح بیا وط وط وط

یه دستی: موردی که همواره باعث فراهم شدن شادی +خنده+ سوژه+زهر چشم میشود! از جمله سوگ + چذاغ + وط +واب و..... !

کفچه: کلمه ای پر از ایهام که به صورت های مختلف میتوان از ان برداشت کرد!

باشگاه: مکانی برای زییاتر شدن وسالم ماندن وصد البته شو اف کردن باشه بابا شما باشگاه میرین!

TRX ورزشی است برای نهایت شو اف!

گربه: عجب خیلی خودمو کنترل کردم که چیزی خلاف ادب نگم

فداییان آرتور: بهترین ها : )

میوت:هر کی میوت کنه گاتخه

بسه فعلا

مرسی ازت ... خوش اومدی
      ویرایش توسط devious : 12 مرداد 1398 در ساعت 00:59

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)