خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

*تابستان و زبان انگلیسی*

سلام،واقعیت اینه که بنده فقط مدت کوتاهی کلاس زبان رفتم و در سطح کنکور هم زبان بلدم،درشهر ما متاسفانه آموزشگاه خوب نیست یا اگه هست با قیمت های نجومی ،از دوستانی که در زمینه زبان انگلیسی تجربه ای دارند خواهشمندم راه هایی که برای یادگیری زبان در خانه وجود دارد معرفی کنید و اگه کتاب مناسبی هم وجود دارد معرفی کنید خواهشاً،هدفم صرفاً تقویت زبان برای دانشگاه و رشته آیندمه،امیدوارم در جای دیگه بتونم جبران محبتتون را بکنم...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه برنامه هست بنام بیاموزیم ( یه همچین چیزی ) یکم استفاده کن ببین اگه راضی بودی میتونی نسخه کاملشو بخری 25 تومنه

3. Top | #3
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سطحش چطوره؟ من دایره لغتم به واسطه کنکور قوی شده،ولی گرامر و اسپیکینگ متوسطی دارم

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام،واقعیت اینه که بنده فقط مدت کوتاهی کلاس زبان رفتم و در سطح کنکور هم زبان بلدم،درشهر ما متاسفانه آموزشگاه خوب نیست یا اگه هست با قیمت های نجومی ،از دوستانی که در زمینه زبان انگلیسی تجربه ای دارند خواهشمندم راه هایی که برای یادگیری زبان در خانه وجود دارد معرفی کنید و اگه کتاب مناسبی هم وجود دارد معرفی کنید خواهشاً،هدفم صرفاً تقویت زبان برای دانشگاه و رشته آیندمه،امیدوارم در جای دیگه بتونم جبران محبتتون را بکنم...
      خوندن کتاب داستان های ساده و دیدن انیمیشن زبان اصلی بهترین روش برای یادگیری زبان هست. با خوندن گرامر و حفظ کردن vocab چندان زبان یاد نمیگیرید!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سطحش چطوره؟ من دایره لغتم به واسطه کنکور قوی شده،ولی گرامر و اسپیکینگ متوسطی دارم
      من پیشنهاد میکنم خودت دانلود کنی ببینی ( البته داستان و اینجور چیزارو هم داره )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای لیسنینگ پادکست و رادیو انگلیسی گوش بدید خیلی تاثیر داره (البته بستگی به سطح و دایره لغاتتون داره)
      .
      .

برای صحبت کردن پیشنهادم اینه صداتون ضبط کنید و گوش بدید اگ اشتباهی توی تلفظ دارید اصلاحش کنید . اگ تونستید ی اینه بزارید جلوتون و فقط صحبت کنید بنظرم روش خوبیه
      .
      .

برای ریدینگ هم متون ساده و روزنامه و مجله و یا کتاب داستان زیاده میتونید استفاده کنید
      .
      .
      نوشتاری هم لازم نیس متن طولانی بنویسی قبلش فکر کن بعدش بیارش رو کاغذ از جملات ساده شروع کن ..جمله سازی خوبه مثه انشائ ک یه موضوع رو تخته مینوشتن توهم ی چیز در نظر بگیر بعددر موردش بنویس .. کم کم دستت راه میافته گرامر هم خیلی مهمه تو این بخش اگ میتونی دایره لغاتت ببر بالا لازم نیس بری کتاب 504 بگیری وقتی ی متن انگلیسی میخونی زیر کلمات خط بکش و ترجمه شون کن یه دفترچه یادداشت هم بگیر لازمت میشه .
      موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن