خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

فیزیک و چرخه ی خاب

بدن ی ماشین درون سوزه. من 6 ساعت بعد از هر 15 ساعت میخابم در حالی ک میگن باید 8 ساعت در 24 ساعت خاب باشم. من چن درصد کمتر یا بیشتر از گفته ها خاب میبینم؟ توانم چن درصد کمتر یا بیشتر از گفته هاس؟ خاب و توان رابطه مستقیم دارن یا معکوس؟ عوارض بغلی ی همچین چرخه خابی چیه؟ احتمالا ی ربطی هم ب فوتوپریودیسم باید داشته باشه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هااااا؟ حاجی فارسی اینایی که گفتی چی میشه ؟ زیر دیپلمش

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TimeToSayGoodbye نمایش پست ها
      بدن ی ماشین درون سوزه. من 6 ساعت بعد از هر 15 ساعت میخابم در حالی ک میگن باید 8 ساعت در 24 ساعت خاب باشم. من چن درصد کمتر یا بیشتر از گفته ها خاب میبینم؟ توانم چن درصد کمتر یا بیشتر از گفته هاس؟ خاب و توان رابطه مستقیم دارن یا معکوس؟ عوارض بغلی ی همچین چرخه خابی چیه؟ احتمالا ی ربطی هم ب فوتوپریودیسم باید داشته باشه.
      همینکه مغز تغییراتی که نیاز داره طی خواب رو انجام بده کافیه. این تغییرات طی خواب عمیق انجام میشه. بعضیا باید 8 ساعت بخوابن تا به اندازه کافی خوابشون عمیق بشه. بعضیا 4ساعت هم براشون کافیه.
      اگه به زور بیدار نمیشی و بعد از بیداری سر حالی، نیازی به خواب بیشتر نیس

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سه سوال اول رو حل کنین لطفا.

@mohammacl
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خواب و توان جسمی تا یه جایی رابطه مستقیم دارن(بسته به سن تا کمتر از ۶تا۹ساعت ) بعد معکوس میشه

نمیشه گفت هر کس چقد خواب میبینه. معمولا بیشتر از چیزی که فک میکنی. چون فقط چند دقیقه آخر یاد ادم میمونه...در کل به خیلی پارامتر ها ربط داره...

اگه واقعا مشتاقی بدونی چقد خواب میبینی یه دستبند ورزشی بگیر که مانیتور خواب داشته باشه.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش خیلی سنگین بود. آسونتر توضیح میدادی بفهمیم چی نوشتی
      !Saved by Grace, through Faith, in the gift of God

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن