خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چند سوال در مورد کنکور هنر

دوستان سلام
      از بین شما کسی هست کنکور هنر داده باشه یا بخواد کنکور هنر بده ؟ (یا اطرافیانتون)
      بنظرتون کنکور هنر دادن ریسکه یا چی؟
      کسی هست هدفش کلا رشته هنر باشه ؟ و اینکه آیندش چطوره؟
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکور هنر دادم و تا حدی اطلاعات دارم.چه رشته ای دوست دارید؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سلام من خودم خیلی برام جالبه درباره هنر بدونم ، میشه یه توضیحی بدیدکلا از منابع و سطح سوالا و نحوه رتبه بندی... ممنون.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      دوستان سلام
      از بین شما کسی هست کنکور هنر داده باشه یا بخواد کنکور هنر بده ؟ (یا اطرافیانتون)
      بنظرتون کنکور هنر دادن ریسکه یا چی؟
      کسی هست هدفش کلا رشته هنر باشه ؟ و اینکه آیندش چطوره؟
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
      سلام
      ببین اگه واقعا عاشق هنری و اگه بری یه رشته دیگه تا آخر عمرت حسرتشو داری ،برو هنر آقا ولیییییی در نظر داشته باش که منابع هنر خیلللی زیاده
      و پذیرش هنر از رشته های دیگه کمتره چون دانشگاهاش کمتره(مثلاتهران و پردیس هنر تهران فقط تا دورقمی میگیره)
      و اگه رشتت نیمه متمرکز باشه یه کنکور دیگه تو مرداد داری
      آینده هنر که خبب ....بستگی به رشتت و توانایی هات داره
      حالا چه رشته ای میخوای؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای اطلاعات کامل تو سایت کانون سرچ کنید کنکور هنر...اطلاعاتش جامع و کامل هست

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام من خودم خیلی برام جالبه درباره هنر بدونم ، میشه یه توضیحی بدیدکلا از منابع و سطح سوالا و نحوه رتبه بندی... ممنون.
      سلام : )هنر یه دنییییییااااا منبع داره
      مثلا یه درس داره به اسم درک عمومی هنر که شامل چندین کتابه!
      یا درک عمومی ریاضی و فیزیک که شامل ریاضی دبیرستان ،فیزیک رشته ریاضی،هندسه ... هست.
      با این همه منبع ،یه سری سوال هم از منابع آزاد میاد(دایره المعارف ها)
      بعد مدل درس خوندن هنرا باید یه طوری باشه ببینن رشته کدوم زیر گروهارو میخوان با توجه به رشته و زیر گروهشون به درس هایی که ضریب بیشتری دارن توجه بیشتری داشته باشن
      رتبه هم دوتاست:یکی تئوری که تیر ماه
      و اگه رشتشون آزمون عملی داشته باشه یکی تو مرداد ماه
      که رتبه بندی با تلفیق دو رتبست(عملی از ۱۰۰ نمره هست و تمرین بسیار میخواد)

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و بله هنر خوندن اونم تو این سالها قطعا ریسکِ(منظورم وضعیت کلی هنرتو کشورمون و توجه مردم و گرایش بچه ها به هنر هست)
      ولی من خودم اون ژوژمان های هیجان انگیز دانشگاه هنرو به همه رشته های خسته کننده (واسه من) ترجیح میدم ^___^
      ژوژمان=ارائه دروس عملی هنر توسط دانشجویان هنر

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله حتما.تو کنکور هنر ضرایب دروس اختصاصی متناسب با رشته ای که فرد دوست داره قبول بشه فرق میکنه.اگر خواستید مثال هم میزنم.
      کنکور هنر دو تا مشکل سخت داره یکی منابع بی پایانش و اون یکی سلیقه ای بودن طرح سوال.در مورد منابع میشه گفت تنها چیزی که کم اهمیته کتاب درسیه و اغلب کسایی که میخوان رتبه ی خوب کسب کنند میرن سراغ کتابهای قطور و مرجع مثل کتاب هنر در گذر زمان هلن گاردنر یا دایره المعارف رویین پاکباز.این دو تا تقریبا و بیشتر برای درس درک هنره که توی همه ی رشته ها ضریب بالایی داره و حالا مثلا کسی که بخواد تئاتر قبول بشه یا کلا زیرگروه 4 باید علاوه بر اون منابع آزاد خلاقیت نمایشی هم بخونه یا کسی که گرافیک و زیرگروه یک رو میخواد منابع آزاد خلاقیت تصویری و به همین ترتیب.
      دومین مشکل طراحه که سلیقه ای و از هر منبعی درباره ی هنر که درجهان هست میتونه سوال بده و جای اعتراض نیست.مثلا امسال چند تا سوال از منبع ارشد دادند.کلا چند ساله انگار دارند کنکور ارشد میگیرن از بچه ها.خیلی راحت....
      درباره ی رتبه بندی هم میشه گفت درسته شرکت کننده های هنر به نسبت کم اند ولی ظرفیت دانشگاه ها هم همون میزان کمه.مثلا دانشگاه تهران برای رشته ی بازیگری کارگردانی فقط ده نفر میگیره(.یعنی آخرین نقری که پارسال گرفته با آزمون عملی رتبه اش شده 3 و دانشگاه هنر5.) و بقیه ی رشته ها هم همین طور.دانشگاه های خوب مثل دانشگاه هنر و تهران ظرفیتشون خیلی کمه.
      اکثر رشته ها هم نیمه متمرکزند و ازمون عملی دارند.که اگه خواستید میتونم بیشتر هم توضیح دادم.
      این کلیاتی بود که سعی کردم واضح بگم.اگرباز سوالی داشتید بپرسید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله حتما.تو کنکور هنر ضرایب دروس اختصاصی متناسب با رشته ای که فرد دوست داره قبول بشه فرق میکنه.اگر خواستید مثال هم میزنم.
      کنکور هنر دو تا مشکل سخت داره یکی منابع بی پایانش و اون یکی سلیقه ای بودن طرح سوال.در مورد منابع میشه گفت تنها چیزی که کم اهمیته کتاب درسیه و اغلب کسایی که میخوان رتبه ی خوب کسب کنند میرن سراغ کتابهای قطور و مرجع مثل کتاب هنر در گذر زمان هلن گاردنر یا دایره المعارف رویین پاکباز.این دو تا تقریبا و بیشتر برای درس درک هنره که توی همه ی رشته ها ضریب بالایی داره و حالا مثلا کسی که بخواد تئاتر قبول بشه یا کلا زیرگروه 4 باید علاوه بر اون منابع آزاد خلاقیت نمایشی هم بخونه یا کسی که گرافیک و زیرگروه یک رو میخواد منابع آزاد خلاقیت تصویری و به همین ترتیب.
      دومین مشکل طراحه که سلیقه ای و از هر منبعی درباره ی هنر که درجهان هست میتونه سوال بده و جای اعتراض نیست.مثلا امسال چند تا سوال از منبع ارشد دادند.کلا چند ساله انگار دارند کنکور ارشد میگیرن از بچه ها.خیلی راحت....
      درباره ی رتبه بندی هم میشه گفت درسته شرکت کننده های هنر به نسبت کم اند ولی ظرفیت دانشگاه ها هم همون میزان کمه.مثلا دانشگاه تهران برای رشته ی بازیگری کارگردانی فقط ده نفر میگیره(.یعنی آخرین نقری که پارسال گرفته با آزمون عملی رتبه اش شده 3 و دانشگاه هنر5.) و بقیه ی رشته ها هم همین طور.دانشگاه های خوب مثل دانشگاه هنر و تهران ظرفیتشون خیلی کمه.
      اکثر رشته ها هم نیمه متمرکزند و ازمون عملی دارند.که اگه خواستید میتونم بیشتر هم توضیح دادم.
      این کلیاتی بود که سعی کردم واضح بگم.اگرباز سوالی داشتید بپرسید.
      خیلی عالی بود ممنونم ازتون ، من خودم اگه شرایطم ایده آل بود خیلی تمایل داشتم موشیقی بخونم. چندین باری هست که میرم تو راهرو دانشکده هنر دانشگاه تهران میشینم و تقریبا همیشه صداهای خیلی خوب ساز و اواز میاد از گوشه کنار. و من واقعا لذت میبرم.
      با توصیفایی که کردید کنکور هنر خیلی کنکور سختیه... واقعا یه ذهن متفاوت میطلبه. خصوصا که امتحان عملی هم داره.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Girly.N نمایش پست ها
      سلام : )هنر یه دنییییییااااا منبع داره
      مثلا یه درس داره به اسم درک عمومی هنر که شامل چندین کتابه!
      یا درک عمومی ریاضی و فیزیک که شامل ریاضی دبیرستان ،فیزیک رشته ریاضی،هندسه ... هست.
      با این همه منبع ،یه سری سوال هم از منابع آزاد میاد(دایره المعارف ها)
      بعد مدل درس خوندن هنرا باید یه طوری باشه ببینن رشته کدوم زیر گروهارو میخوان با توجه به رشته و زیر گروهشون به درس هایی که ضریب بیشتری دارن توجه بیشتری داشته باشن
      رتبه هم دوتاست:یکی تئوری که تیر ماه
      و اگه رشتشون آزمون عملی داشته باشه یکی تو مرداد ماه
      که رتبه بندی با تلفیق دو رتبست(عملی از ۱۰۰ نمره هست و تمرین بسیار میخواد)
      خیلی ممنون ازتون... خیلی دنیاش با بقیه رشته ها متفاوته.. شما خودتون میخواید کنکور هنر بدید؟؟
      من با اینکه خیلی هنر و ادبیات دوست دارم اما با این تواصیف فکر کنم اگه میخواستم هنر بخونم خیلی سختم میشد ، چون به نظرم یه مدل ذهنی خاصی میخواد.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ازتون... خیلی دنیاش با بقیه رشته ها متفاوته.. شما خودتون میخواید کنکور هنر بدید؟؟
      من با اینکه خیلی هنر و ادبیات دوست دارم اما با این تواصیف فکر کنم اگه میخواستم هنر بخونم خیلی سختم میشد ، چون به نظرم یه مدل ذهنی خاصی میخواد.
      من تیرماه تئوریمو دادم و مرداد عملی دارم واسه هنرهای تجسمی.
      فکر کنم این عجیب غریب بودن هنرها به خاطر همین ذهن پیچیده شون باشه: ))
      ویرایش توسط Blue Girly.N : 02 مرداد 1398 در ساعت 04:46

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سینما و هرچی به سینما مربوطه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین اگه واقعا عاشق هنری و اگه بری یه رشته دیگه تا آخر عمرت حسرتشو داری ،برو هنر آقا ولیییییی در نظر داشته باش که منابع هنر خیلللی زیاده
      و پذیرش هنر از رشته های دیگه کمتره چون دانشگاهاش کمتره(مثلاتهران و پردیس هنر تهران فقط تا دورقمی میگیره)
      و اگه رشتت نیمه متمرکز باشه یه کنکور دیگه تو مرداد داری
      آینده هنر که خبب ....بستگی به رشتت و توانایی هات داره
      حالا چه رشته ای میخوای؟
      ممنون از توضیحات مبسوطت (خداییش اولین دفعس که همچین کلمه ای میگم)

سینما و هرچی به سینما مربوطه
      نمیدونم چرا خدا به دلم انداخته

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای اطلاعات کامل تو سایت کانون سرچ کنید کنکور هنر...اطلاعاتش جامع و کامل هست
      گفتم اینجا بپرسم بچه هاا اینجا باحالترن

اونجا مصاحبه هاشونو میخونی طرف اولویتش پزشکی بوده از هر ده تا کلمش 9 تاش پزشکی (یکیو میخام که یا دانشجو هنر باشه یا مطلع)
      همشم اصرار داره بگه کتابا کانون و روش هاشون بهترینن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن