خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      که اینطور..
      یعنی الان بهت بگن بیا برو پزشکی تهران بخون نمیری ؟
      مثلا پزشکی تهران و خلاقیت نمایشی قبول شدی کدومو میری
      خوشحالم که یکی پیدا شد کپی خودم و شرایط خودم
      الان امسال شروع کردی؟
      تجربی میخونی ؟
      هنر میخونی؟
      چیکارا میکنی؟
      ممنون از جوابات
      اگر بهم بگن هم میتونی تئاتر دانشگاه تهران بخونی هم حالا هر رشته ای توی حوزه ی درمانی توی دانشگاه تهران من واقعا نمیدونم باید چی رو انتخاب کنم چون مطمئنم هر کدوم رو برم تمام فکرم میره سمت اینکه نکنه میتونستم توی اون یکی رشته موفق تر باشم؟حسی که مدام موقع خوندنم سراغم میومد.
      شاید به نظر دیوانگی بیاد.ولی من نتونستم انتخاب کنم و هنوزم نتونستم.همین جوری نصف نصف میخوندم ازشون.
      یه مدت رفتم کلی کتاب و مقاله خوندم و ویدیو درباره یانتخاب هدف و علاقه و این جور چیزها دیدم ولی اونها هم بهم کمکی نکردند.
      هنوز هم نمیدونم چکار کنم و چه راهی درسته.
      پس تو هم مثل منی..میفهمی چه قدر سخته.
      دانشجوهای تئاتر رو میبینم میگم کاش من جای اونها بودم دانشجوهای رشته های درمانی رو هم که میبینم بازم میگم کاش من جای اون ها بودم.خلاصه موندم این وسط که چی درسته؟واقعا وحشتناکه.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هدفت چیه ؟

یه سوال دیگه
      واسه این دوستمون که تج خونده و هنرمیخاد کنکورده ریسک نیس؟
      یجورنباشه بگه مثلا یکی از درساش از فیزیکم سختتر وگنگ ترباشه
      من دنبال نقاشی و ارتباط تصویری(گرافیک) هستم
      رشته منم تجربی بود و ۹۷ کنکور تجربی دادم.من از کودکی دنبال هنر خوندن بودم .متاسفانه خانوادم راضی نمیشدن و یه طوری بود که اگه پزشکیو در دست راستم و هنرو در دست چپم میذاشتن بازم میرفتم" هنر"
      الانم شاید خسسسته بشم ولی هرگز پشیمون نمیشم!
      دوستمون هم باید شرایط خودشو بسنجه و یه تصمیم قطعی بگیره بدون تردید.خلاصه که کلی تحقیق کنید!

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تردید درست نیست وقتی آدم بدونه چی میخواد از خودش،از این دنیا!
      شاید اگه با دانشجوهای رشته هایی که دوست دارید صحبت کنید(چه تج چه هنر)،یا روزی که دانشجوها ژوژمان دارن برید دانشگاه بهتر بتونید تصمیم گیری کنید.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      اگر بهم بگن هم میتونی تئاتر دانشگاه تهران بخونی هم حالا هر رشته ای توی حوزه ی درمانی توی دانشگاه تهران من واقعا نمیدونم باید چی رو انتخاب کنم چون مطمئنم هر کدوم رو برم تمام فکرم میره سمت اینکه نکنه میتونستم توی اون یکی رشته موفق تر باشم؟حسی که مدام موقع خوندنم سراغم میومد.
      شاید به نظر دیوانگی بیاد.ولی من نتونستم انتخاب کنم و هنوزم نتونستم.همین جوری نصف نصف میخوندم ازشون.
      یه مدت رفتم کلی کتاب و مقاله خوندم و ویدیو درباره یانتخاب هدف و علاقه و این جور چیزها دیدم ولی اونها هم بهم کمکی نکردند.
      هنوز هم نمیدونم چکار کنم و چه راهی درسته.
      پس تو هم مثل منی..میفهمی چه قدر سخته.
      دانشجوهای تئاتر رو میبینم میگم کاش من جای اونها بودم دانشجوهای رشته های درمانی رو هم که میبینم بازم میگم کاش من جای اون ها بودم.خلاصه موندم این وسط که چی درسته؟واقعا وحشتناکه.
      احساس میکنم خودم دارم صحبت میکنم

حس گنگی و پوچی و بی هدفی و بی انگیزگی خاصی درم نهادینه شده

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Girly.N نمایش پست ها
      رشته منم تجربی بود و ۹۷ کنکور تجربی دادم.من از کودکی دنبال هنر خوندن بودم .متاسفانه خانوادم راضی نمیشدن و یه طوری بود که اگه پزشکیو در دست راستم و هنرو در دست چپم میذاشتن بازم میرفتم" هنر"
      دوستمون هم باید شرایط خودشو بسنجه و یه تصمیم قطعی بگیره بدون تردید.خلاصه که کلی تحقیق کنید!
      خعلی باحاله این شکلی باشد که از رستگاران باشی

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خعلی باحاله این شکلی باشد که از رستگاران باشی
      همانا من به رستگاری رسیدم،باشد که همه علاقمندان درست تصمیم بگیرن=)

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احساس میکنم خودم دارم صحبت میکنم

حس گنگی و پوچی و بی هدفی و بی انگیزگی خاصی درم نهادینه شده
      من اون اول که شروع کردم هنر بخونم تابستون پارسال بعد از آزمون عملی بود.تا اواسط ابان فقط هنر میخوندم.اصلا احساس میکردم با همیشه ام فرق دارم.پر از انگیزه.توی عمرم هیچ وقت اون شکلی نبودم.من زیستم دوست داشتم ولی اصلا علاقه ام به کتابهای هنر از جنس دیگه بود.
      تا اینکه این حس علاقه به کار تو حوزه های درمانی از اواسط آبان ثانیه ای رهام نکرد.انقدر که دو روز کامل هنر رو رها کردم فقط تجربی خوندم ولی باز همه اش فکرم سمت کتابهای هنر بود.این شد که همون طور که گفتم مجبور شدم از هر دوتاشون نصف نصف تو یه روز بخونم تا ذهنم آروم بشه.نتیجه اش شد بی انگیزگی و بی هدفی و پوچی که آخر و عاقبت هم نداشت.
      الان هم که مستاصل تر از همیشه که هرکی رفت سمت یه رشته و دانشگاه ولی من هنوز اندر خم یه کوچه ام!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Girly.N نمایش پست ها
      خدا رو شکر که شما به تصمیم قطعی رسیدید.امیدوارم موفق باشید و نتیجه ی دلخواهتون رو بگیرید.
      کاش ما هم بتونیم از این باتلاق دربیایم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن