خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Girly.N نمایش پست ها
      و بله هنر خوندن اونم تو این سالها قطعا ریسکِ(منظورم وضعیت کلی هنرتو کشورمون و توجه مردم و گرایش بچه ها به هنر هست)
      ولی من خودم اون ژوژمان های هیجان انگیز دانشگاه هنرو به همه رشته های خسته کننده (واسه من) ترجیح میدم ^___^
      ژوژمان=ارائه دروس عملی هنر توسط دانشجویان هنر

میشه رفت کلی کشور دیگه ...و خداوند سفر را آفرید (اونو یکاریش میکنیم)

شماهنر کنکور داددی؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WallE06 نمایش پست ها
      گفتم اینجا بپرسم بچه هاا اینجا باحالترن

اونجا مصاحبه هاشونو میخونی طرف اولویتش پزشکی بوده از هر ده تا کلمش 9 تاش پزشکی (یکیو میخام که یا دانشجو هنر باشه یا مطلع)
      همشم اصرار داره بگه کتابا کانون و روش هاشون بهترینن
      سینما از رشته هایی هست که اغلب تک رقمی های هنرمیرن وعملی نداره.بازیگری کارگردانی عملی داره!بله من کنکور دادم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها من امسال میخوام کنکور هنر بدم واسه زیرگروه 1 رشتم تجربیه هیچی از هنر نمی دونم کتاب بهم معرفی میکنید از کجا شروع کنم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      بچه ها من امسال میخوام کنکور هنر بدم واسه زیرگروه 1 رشتم تجربیه هیچی از هنر نمی دونم کتاب بهم معرفی میکنید از کجا شروع کنم
      تو سایت کانون سرچ کن همه منابعو میاره.
      نظام قدیمی؟چه رشته ای میخوای؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه از الان میخوای شروع کنی سعی کن از اختصاصیا مخصوصا ازتاریخ هنر باشه که حداقل یه بار تو تابستون تاریخو خونده باشی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خیلی عالی بود ممنونم ازتون ، من خودم اگه شرایطم ایده آل بود خیلی تمایل داشتم موشیقی بخونم. چندین باری هست که میرم تو راهرو دانشکده هنر دانشگاه تهران میشینم و تقریبا همیشه صداهای خیلی خوب ساز و اواز میاد از گوشه کنار. و من واقعا لذت میبرم.
      با توصیفایی که کردید کنکور هنر خیلی کنکور سختیه... واقعا یه ذهن متفاوت میطلبه. خصوصا که امتحان عملی هم داره.
      خواهش میکنم.درسته رشته ی موسیقی واقعا جذابه.درسته که کنکور هنر سخته ولی اگه علاقه و استعداد باشه واقعا شیرین میشه و تلاشتون نتیجه میده.این رو تجربه کردم و مطمئنم.اگه علاقه دارید از سختیش نترسید.
      اگر ساز تخصصی میزنید به نظر من در کنار رشته ای که دارید هنر هم شرکت کنید چون ازمون عملی موسیقی بیشترین ضریب رو بین همه ی آزمون عملی ها داره و این خیلی تاثیر داره و تئوریش هم فقط دو تا درسه ضریب 4 داره و بقیه 1.درک عمومی هنر و خلاقیت موسیقی ضریب 4 دارند.معمولا برای کسایی ساز میزنند جواب دادن به سوالات موسیقیش خیلی اسون تره.
      ویرایش توسط BHDF : 02 مرداد 1398 در ساعت 13:17

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سینما و هرچی به سینما مربوطه
      سینما آزمون عملی نداره و تنها دانشگاه دولتی تهران که برای کارشناسی این رشته رو داره دانشگاه هنره.برای همین تلاش بیشتری میخواد.البته دانشگاه سوره هم خوبه با اینکه غیرانتفاعیه ولی سطحش تو سینما نسبتا بالاست.
      سینما زیرگروه 4 هست.ضرایب اختصاصیش
      • بخش درک عمومی هنر (ضریب ۳)
      • بخش در عمومی – ریاضی- فیزیک (ضریب ۱)
      • بخش ترسیم فنی (ضریب ۱)
      • بخش خلاقیت تصویری و تجسمی (ضریب ۲)
      • بخش خلاقیت نمایشی (ضریب ۴)
      • بخش خلاقیت موسیقی (ضریب ۴)
      • بخش خواص مواد (ضریب 1)

برای برنامه میتونید از راهبردی کانون استفاده کنید.برای منابع هم خلاقیت نمایشی معمولا کتاب حامد امرایی خوبه.این کتاب هم برای کارشناسیه هم ارشد ولی باز ممکنه سوالاتی بدند که توی اون کتاب نباشه .مخصوصا که امسال تو خلاقیت نمایشی از ارشد سوال داده بودند ولی توی کتاب امرایی نبود.نباید وابسته فقط به کتاب خاصی باشید.تا میتونید اطلاعاتتون رو بالا ببرید.فیلم های معروف و مهم جهان رو ببینید و تحلیل کنید.برای تست هم معمولا از کتاب های کارنامه استفاده میکنند ولی باز خودت میتونی از رتبه های برتر بپرسی.درک عمومی هنر هم کتاب راه اندیشه یا مبتکران ولی این ها کافی نیست و حتما حتما باید یه منبع مرجع مثل کتاب هلن گاردنر یا رویین پاکبازو... استفاده کنی. من این ها رو برای نظام قدیم گفتم.نظام جدید هم همینه ولی کتاب هایی براشون اضافه شده برای همین اگر جدیدی حتما از یه نظام جدید هم بپرس.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره قدیمم منتها اگه حق انتخاب بدن میخوام جدید شرکت کنم . تو عمومیا مشکلی ندارم فقط تخصصیا رو نمی دونم چی کار کنم. سایت کانون رو هم دیدم منابع خیلی زیاده. می خوام واسه ی هر درس تخصصی فعلن فقط با یک کتاب شروع کنم بعدش که تموم شد برم سر کتاب دیگه ای . ولی نمی دونم واسه ی شروع هر درس از چه کتابی شروع کنم. آخه بعضی از کتابا سنگینن واسه ی مبتدیا خوب نیستن. باید بعد اینکه یه کم با مطالب آشنا شدی بری سراغشون که من نمی دونم کدوم یک از این کتاب ها این ویژگی رو دارن.
      میشه بهم واسه هر درس منبع معرفی کنین مثلن برای شروع واسه درک عمومی هنر یه کتاب واسه ی مواد و مصالح یه کتاب موسیقی یه کتاب و... معرفی کنین. کتابهای وزارتی درسی هم همین طور میشه بگید تو هر درس مهم ترین ها کدومن؟ کتاب تست هم نمیخوام فقط منابع آزاد و آموزشی و وزارتی
      ویرایش توسط bits : 02 مرداد 1398 در ساعت 14:38

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      آره قدیمم منتها اگه حق انتخاب بدن میخوام جدید شرکت کنم . تو عمومیا مشکلی ندارم فقط تخصصیا رو نمی دونم چی کار کنم. سایت کانون رو هم دیدم منابع خیلی زیاده. می خوام واسه ی هر درس تخصصی فعلن فقط با یک کتاب شروع کنم بعدش که تموم شد برم سر کتاب دیگه ای . ولی نمی دونم واسه ی شروع هر درس از چه کتابی شروع کنم. آخه بعضی از کتابا سنگینن واسه ی مبتدیا خوب نیستن. باید بعد اینکه یه کم با مطالب آشنا شدی بری سراغشون که من نمی دونم کدوم یک از این کتاب ها این ویژگی رو دارن.
      میشه بهم واسه هر درس منبع معرفی کنین مثلن برای شروع واسه درک عمومی هنر یه کتاب واسه ی مواد و مصالح یه کتاب موسیقی یه کتاب و... معرفی کنین. کتابهای وزارتی درسی هم همین طور میشه بگید تو هر درس مهم ترین ها کدومن؟ کتاب تست هم نمیخوام فقط منابع آزاد و آموزشی و وزارتی
      نیدونم چه رشته ای رو میخوای ولی اگه از زیرگروه یک هست به درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری و تجسمی توجه ویژه داشته باش
      به نظرم کنکورهای اخیرو ببین که بفهمی چی واسه طراحا اهمیت داره بعدش هم از متن کتابای مهم شروع کن(تاریخ هنر واسه ز گ یک خیلی مهمه)
      درس موسیقی ضریبش یک هست اگه میخوای صفر نشه درصدت کنکورهای سالای قبلو بخون
      واسه خواص مواد هم خود رئیس سنجش هم اگه هنر میداد فکر نکنم این سوالارو جواب میداد از بس که گُنگِ.بیشتریا درصدشون منفی میشه
      ولی بازم اگه میخوای بخونی از انتشارات کارنامه کتاب اونایی که فقط تست هستن و جواب(کارنامه کتاب واسه درک عمومی ریاضی و فیزیک.ترسیم فنی.خلاقیت تصویری و تجسمی) (و مبتکران برای درک عمومی هنر)
      راه اندیشه و سبزای کانون هم هستن
      اینی که میگی کتابای وزارتی رو فعلا میخوای بخونی،بعضی کتابارو باید به متنش هم مسلط باشی مثل تاریخ هنر،بعضی کتابارو ۱۰۰ بار از رو متنش بخونی هم متوجهش نمیشی مثه علم مناظرو مرایا (ترسیم فنی)
      پس حتما باید با کتابکار و تست یادش بگیری ولی بعضی درسا مثه خلاقیت نمایشی باید از فیلمای روز سینمای ایران و جهان اطلاع داشته باشی
      منابع آزاد هم اگه رتبه تک رقمی و دورقمی میخوای مطالعه کن.
      موفق باشی
      *یادمه کل نتو میگشتم دریغ از یه راهنمایی ! برید استفاده کنید از این اطلاعات=)
      ویرایش توسط Blue Girly.N : 02 مرداد 1398 در ساعت 19:32

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هدفت چیه ؟

یه سوال دیگه
      واسه این دوستمون که تج خونده و هنرمیخاد کنکورده ریسک نیس؟
      یجورنباشه بگه مثلا یکی از درساش از فیزیکم سختتر وگنگ ترباشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      سینما آزمون عملی نداره و تنها دانشگاه دولتی تهران که برای کارشناسی این رشته رو داره دانشگاه هنره.برای همین تلاش بیشتری میخواد.البته دانشگاه سوره هم خوبه با اینکه غیرانتفاعیه ولی سطحش تو سینما نسبتا بالاست.
      سینما زیرگروه 4 هست.ضرایب اختصاصیش
      • بخش درک عمومی هنر (ضریب ۳)
      • بخش در عمومی – ریاضی- فیزیک (ضریب ۱)
      • بخش ترسیم فنی (ضریب ۱)
      • بخش خلاقیت تصویری و تجسمی (ضریب ۲)
      • بخش خلاقیت نمایشی (ضریب ۴)
      • بخش خلاقیت موسیقی (ضریب ۴)
      • بخش خواص مواد (ضریب 1)

برای برنامه میتونید از راهبردی کانون استفاده کنید.برای منابع هم خلاقیت نمایشی معمولا کتاب حامد امرایی خوبه.این کتاب هم برای کارشناسیه هم ارشد ولی باز ممکنه سوالاتی بدند که توی اون کتاب نباشه .مخصوصا که امسال تو خلاقیت نمایشی از ارشد سوال داده بودند ولی توی کتاب امرایی نبود.نباید وابسته فقط به کتاب خاصی باشید.تا میتونید اطلاعاتتون رو بالا ببرید.فیلم های معروف و مهم جهان رو ببینید و تحلیل کنید.برای تست هم معمولا از کتاب های کارنامه استفاده میکنند ولی باز خودت میتونی از رتبه های برتر بپرسی.درک عمومی هنر هم کتاب راه اندیشه یا مبتکران ولی این ها کافی نیست و حتما حتما باید یه منبع مرجع مثل کتاب هلن گاردنر یا رویین پاکبازو... استفاده کنی. من این ها رو برای نظام قدیم گفتم.نظام جدید هم همینه ولی کتاب هایی براشون اضافه شده برای همین اگر جدیدی حتما از یه نظام جدید هم بپرس.

تشکرفراااااوان
      شما رشتت چیه ؟
      بعد یه سوال از بین رشته هاش کدومش بهتره؟ ...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکرفراااااوان
      شما رشتت چیه ؟
      بعد یه سوال از بین رشته هاش کدومش بهتره؟ ...
      من پشت کنکوری ام.پارسال تو فکرم افتاد هنر بخونم و یک دفعه علاقه ی شدیدی پیدا کردم برای همین جدی و مصمم رفتم از هر کی و هرجا تونستم اطلاعات به دست آوردم.که بیشترشون برای کسی بود که خودش رتبه ی ده شده بود و بی نهایت اطلاعاتش مفید بود.
      خودت هم میتونی رتبه های برتر رو تو اینستاگرام پیداکنی بپرسی ازشون.
      حالا اگه سوال جزئی تر داشتی بپرس اگر بلد باشم حتما جواب میدم.مثلا اگر تصمیمت جدی شد روش خوندن دایره المعارف رو بگو برات توضیح بدم.
      توی سایت قلم چی قسمت کلکسیون روش مطالعه هنر هم میتونه خیلی کمک کنه.
      توی رشته ی هنر نمیشه گفت کدوم بهتره چون فقط علاقه و استعدادت میتونه باعث رشد و پیشرفتت بشه و اینکه اگه علاقه ات رو انتخاب کنی اون وقت از خوندنش لذت میبری مثلا من زیرگروه 4 رو انتخاب کردم.وقتی خلاقیت نمایشی میخوندم کیف میکردم.
      تو هم ببین چه رشته ای استعداد و علاقه ات هست.مثلا من نقاشیم خوب نیست برای همین رشته هایی مثل گرافیک یا طراحی و نقاشی برای من مناسب نیست.تو هم ببین به کدوم رشته بیشتر گرایش داری؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوری ام.پارسال تو فکرم افتاد هنر بخونم و یک دفعه علاقه ی شدیدی پیدا کردم برای همین جدی و مصمم رفتم از هر کی و هرجا تونستم اطلاعات به دست آوردم.که بیشترشون برای کسی بود که خودش رتبه ی ده شده بود و بی نهایت اطلاعاتش مفید بود.
      خودت هم میتونی رتبه های برتر رو تو اینستاگرام پیداکنی بپرسی ازشون.
      حالا اگه سوال جزئی تر داشتی بپرس اگر بلد باشم حتما جواب میدم.مثلا اگر تصمیمت جدی شد روش خوندن دایره المعارف رو بگو برات توضیح بدم.
      توی سایت قلم چی قسمت کلکسیون روش مطالعه هنر هم میتونه خیلی کمک کنه.
      توی رشته ی هنر نمیشه گفت کدوم بهتره چون فقط علاقه و استعدادت میتونه باعث رشد و پیشرفتت بشه و اینکه اگه علاقه ات رو انتخاب کنی اون وقت از خوندنش لذت میبری مثلا من زیرگروه 4 رو انتخاب کردم.وقتی خلاقیت نمایشی میخوندم کیف میکردم.
      تو هم ببین چه رشته ای استعداد و علاقه ات هست.مثلا من نقاشیم خوب نیست برای همین رشته هایی مثل گرافیک یا طراحی و نقاشی برای من مناسب نیست.تو هم ببین به کدوم رشته بیشتر گرایش داری؟
      ینی امسال کنکور هنردادی؟
      رشتت قبلش چی بود؟
      مردد نبودی بین هنر و اون یکی رشتت؟
      گیر کردم نمیدومن چی درسته چی غلط
      خلاقیت نمایشی همون تعاتره یااشتباه میکنم؟
      ممنون که جواب میدی

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من رشته ام تجربیه.پارسالم کنکور هنر دادم ولی چون اطلاعاتی نداشتم کم خوندم و نتیجه نگرفتم.البته پارسال با اینکه رتبه ام خوب نبود آزمون عملی شرکت کردم.آزمونش توی هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود.من بعد از اون شیفته ی اونجا شدم انقدر جو اش قشنگ بود.
      پارسال که شروع کردم به خوندن با اینکه خیلی لذت میبردم از خوندن کتاب های هنر ولی بزرگترین و تنها مشکلم این بود بود که مدام به کتاب های تجربی فکر میکردم و هر روز بیشتر باعث تردیدم میشد که نکنه اشتباه میکنم.کلافه شده بودم.
      یه روز کتابهای هنر رو گذاشتم کنار و شروع کردم کتابهای تجربی رو خوندن ولی این دفعه فکرم میرفت سمت هنر.خلاصه انقدر بلاتکلیف بودم نصف از این میخوندم و نصف از اون این شد که باز هم نتیجه ای نگرفتم.
      خیلی دوست داشتم میتونستم بهت بگم چه جوری از تردیدت رها بشی ولی متاسفانه خودمم همین مشکل رو دارم.فقط میدونم که باعث شکستم شد.هر کاری میتونی بکن که رها بشی ازش.
      خلاقیت نمایشی شامل چند تا کتابه مثل تاریخ سینما و تئاتر و نمایش عروسکی و...همه اش میشه خلاقیت نمایشی.که مهم ترین درس زیرگروه 4 هست یعنی رشته های سینما و تئاتر.
      خواهش میکنم.هر چه قدر دوست داری سوال بپرس تا جایی که بتونم جواب میدم.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من رشته ام تجربیه.پارسالم کنکور هنر دادم ولی چون اطلاعاتی نداشتم کم خوندم و نتیجه نگرفتم.البته پارسال با اینکه رتبه ام خوب نبود آزمون عملی شرکت کردم.آزمونش توی هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود.من بعد از اون شیفته ی اونجا شدم انقدر جو اش قشنگ بود.
      پارسال که شروع کردم به خوندن با اینکه خیلی لذت میبردم از خوندن کتاب های هنر ولی بزرگترین و تنها مشکلم این بود بود که مدام به کتاب های تجربی فکر میکردم و هر روز بیشتر باعث تردیدم میشد که نکنه اشتباه میکنم.کلافه شده بودم.
      یه روز کتابهای هنر رو گذاشتم کنار و شروع کردم کتابهای تجربی رو خوندن ولی این دفعه فکرم میرفت سمت هنر.خلاصه انقدر بلاتکلیف بودم نصف از این میخوندم و نصف از اون این شد که باز هم نتیجه ای نگرفتم.
      خیلی دوست داشتم میتونستم بهت بگم چه جوری از تردیدت رها بشی ولی متاسفانه خودمم همین مشکل رو دارم.فقط میدونم که باعث شکستم شد.هر کاری میتونی بکن که رها بشی ازش.
      خلاقیت نمایشی شامل چند تا کتابه مثل تاریخ سینما و تئاتر و نمایش عروسکی و...همه اش میشه خلاقیت نمایشی.که مهم ترین درس زیرگروه 4 هست یعنی رشته های سینما و تئاتر.
      خواهش میکنم.هر چه قدر دوست داری سوال بپرس تا جایی که بتونم جواب میدم.
      که اینطور..
      یعنی الان بهت بگن بیا برو پزشکی تهران بخون نمیری ؟
      مثلا پزشکی تهران و خلاقیت نمایشی قبول شدی کدومو میری
      خوشحالم که یکی پیدا شد کپی خودم و شرایط خودم
      الان امسال شروع کردی؟
      تجربی میخونی ؟
      هنر میخونی؟
      چیکارا میکنی؟
      ممنون از جوابات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن