خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      دوست عزیز قلمچی و ازمون ازمایشی سنجش نهایتا تو تجربی 100-120 هزار نفر بود اما کنکور تقریبا 600 هزار نفره تو تجربی ، یعنی حداقل 300-400 هزار نفر کلا ازمون خاصی ندادن و سطحشون هم احتمالا پایینه و مثلا ممکنه شما بگی که شیمی نظام قدیم سخت تر بوده که خب حرف غلطی هم نیست اما مثلا 100-150 هزار نفر از دوازدهما سطح خیلی بدی داشته باشن و باعث بشه میانگین مثلا شیمی نظام جدید با اینکه اسونتر بوده اما میانگینش از قدیمی ها کمتر بشه که خب ترازا به هم میریزه ، ترس اصلی سنجش از همین 300-400 هزار نفر هست که سطحشون خیلی پایینه و ممکنه میانگین و ... رو داغون کنن
      اصلا توجیه درستی نبود!
      علاوه بر قلم چی ازمون های دیگه هم هست و کسان زیادی که ازمون ندادند بخاطر مشکلات مالی و حتی نود ازمون تو اون شهر یا منطقه .
      این سیاه لشکری هم که میگی تو هر دو نظام خواهد بود و با تعداد تقریبا برابر در ثانی تا جایی که میدونم تراز جدا همه مشکلات رو حل میکنه .تو کنکور یه سقف مشخص داره و این به هر دو گروه اعمال میشه و از طرفی تراز هم سطح سوالات رو در نظر میگیره و هم سطح داوطلب ها رو

با سقف تراز یکسان ،وجود سوالات کاملا یکسان(که چون همش یکی نبود باید جدا تراز بدن) ،سیستم کلی تراز دهی یکسان و اینکه تراز این ویژگی رو داره که هم سطح داوطلبان رو بسنجه و هم سطح سوال رو به نظرم اگه جدا تراز بندی کنند
      سطح علمی تراز 10 هزار قدیم با 10 هزار جدید یکسان خواهد بود حتی اگه درصداشون فرق کنه
      موضوع ساده است ولی طوری پیچیده میکنید که ادم فکر میکنه اینطور نیست
      فکر میکنم بخاطر هزینه و دردسر و وقت بیشتر و اینکه سنجش از اول در نظر نگرفته بود دارن عناد میکنند والا انجام دادن این کار چندان کار شاخی نیست
      تو متن قبلی هم گفتم من از امار سر رشته ندارم ولی با همین توضیحات ابتدایی که هر کس از تراز و سطح سوالات امسال تو نظام داره فکر مکنم که قسمت قرمز درست باشه و این رو مطمعن هستم که با تراز مشترک به ضرر نظام قدیم میشه

2. Top | #62
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همینکه نیومدن بهتره چون قرار بود بیان بگن سطح سوالات یکسان بوده و از تراز مشترک دفاع کنن

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن