خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      شما 30 سال کنکور زدی ما حتی 1 کنکور هم نداشتیم تا به اون استناد کنیم. مغلطه تا کی؟!
      نگو که شما تستای کنکوروهای قبلو نزدی
      کتابا عوض شده چارچوبش همونه
      خداوند آن خویش خویش است

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      جواب کسایی رو که خوشبختیشون تو بدبختی دیگرانه رو نده
      اینا دارن نقاب مظلومیت میزنن رو چهرشون
      فارغ ازین بحثا من امروز کلی فاکتور تخفیف و منطبق بودن کتاب با اخرین تغییرات رو در نظر گرفتم و یه هزیینه حدودی برای تهیه منابع نظام جدید در اوردم شد ۱/۱۰۰ این فقط واس منابع اختصاصیه
      چه خاکی تو سرمون بریزیم حالا
      عمومی هت و جمع بندی و ازمون رو بذاری کنار اینا با هزینه های حانبی دوران کنکور مثه ازمون و لوازم تحریر و ... خیلیی کم میشه ۳ تومن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سختی نظام قدیم و جدید اصلا قابل مقایسه نیست.
      حتی توی مباحث مشترک هم نظام جدید راحت تر هست.
      دلیلش مشخصه.
      شما توی نظام قدیم برای پرتاب گلوله انواع سوالات داری.
      یه نوع سوال این که با سرعت اولیه به بالا پرتاب کنی
      یه نوع دیگه این که با سرعت اولیه به پایین پرتاب کنی
      و انواع دیگه...
      همه توی نظام جدید خلاصه شده توی این که سرعت اولیه باید صفر باشه و الا سوال مجاز نیست توی کنکور بیاد.
      حالا شما نظام قدیم بدبخت رو در نظر بگیر قبل کنکور این همه سوال و نکته یاد گرفته و تمرین کرده
      نظام جدیدی به راحتی فقط یه نوع خاص از چندین نوعی که نظام قدیمی تمرین کرده رو این همه مدت تمرین کرده و تسلطش قطعا روی اون مورد بیشتره
      پس راحت تر سر جلسه تست رو میزنه و در ضمن توی ذهنش اشفتگی و درگیری این که از کدوم نکته استفاده بکنم رو نداره چون کلا یه تیپ تست خونده و میدونه همون یه دونه براش میاد

بگذریم.توی زیست بحث بدتر از این ها میشه.توی تولید مثل گیاهی به طور مثال.نظام قدیم کجا و نظام جدید کجا!!!
      وقتی یه تست از تولید مثل جنسی در گیاهان جلوی یه نظام قدیم میزاری 4 تا حالت باید بررسی کنه.
      خزه.سرخس.بازدانه.نهان دانه.
      اما نظام جدیدی که نصفشون رو خونده از بین دو موردی که توی کتابش بوده سریع میتونه مطالب رو بازگردانی کنه و به یاد بیاره.
      پس حتی اگه تست ها همشون هم مشترک باشن به دلیل بیشتر بودن مطلبی که نظام قدیمی ها خوندن،به یاد آوری مطالب براشون سخت تر بوده و توی حتی تست مشترک هم سختی کار نظام قدیمی بیشتره.

احساس می کنم اگه حق انتخاب بین جدید و قدیم بدن ،کنکور نظام قدیم دادن حماقته.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بی منطق حرف زدن که کاری نداره ، متاسفانه وقتی همه ابعاد در نظر گرفته نشه اصلا بحث فایده ای نداره ، دوستان یا نمیدونن یا نمیخوان‌ بدونن ، که کنکور یک ازمون چند درسی هست و طرف وقتش رو باید بین همه دروس تقسیم کنه ، مثلا من ۱۰۰۰ ساعت وقت میذارم برای مطالعه منابعم وقتی تقریبا قریب به اتفاق منابع من حجم بیشتری دارن و سخت تر هم هستن نسبت به طرف مقابل خب در مجموع درس های من تاثیر میگذاره من میام زیست رو مسلط بشم باید چهارصد ساعت به طور مثال وقت بدارم در حالی که طرف مقابل ۳۰۰ ساعت وقت نیاز داره ، خب این صد ساعت که اضافی میاره میتونه صرف خوندن فیزیک کنه که از قضا اون هم ساده تره از فیزیک من و در اخر مجموع کتاباش هم زمان کمتری برای تسلط نیاز داره . بعد میری سر ازمون میبینی تازه خیلی از قسمت هایی که وقت گذاشتی خوندی یا تو ازمون نیومده یا تعداد سوالای کمتری مطرح شده که با کتابایی که منابع جدید بودن وفق داده بشه . جالبه دوستان انتظار دارن بازدهی دو گروه هم یکسان باشه . نه اینا توجیه نیست حرفای شماها از نظر ما توجیه هستش .

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      بی منطق حرف زدن که کاری نداره ، متاسفانه وقتی همه ابعاد در نظر گرفته نشه اصلا بحث فایده ای نداره ، دوستان یا نمیدونن یا نمیخوان‌ بدونن ، که کنکور یک ازمون چند درسی هست و طرف وقتش رو باید بین همه دروس تقسیم کنه ، مثلا من ۱۰۰۰ ساعت وقت میذارم برای مطالعه منابعم وقتی تقریبا قریب به اتفاق منابع من حجم بیشتری دارن و سخت تر هم هستن نسبت به طرف مقابل خب در مجموع درس های من تاثیر میگذاره من میام زیست رو مسلط بشم باید چهارصد ساعت به طور مثال وقت بدارم در حالی که طرف مقابل ۳۰۰ ساعت وقت نیاز داره ، خب این صد ساعت که اضافی میاره میتونه صرف خوندن فیزیک کنه که از قضا اون هم ساده تره از فیزیک من و در اخر مجموع کتاباش هم زمان کمتری برای تسلط نیاز داره . بعد میری سر ازمون میبینی تازه خیلی از قسمت هایی که وقت گذاشتی خوندی یا تو ازمون نیومده یا تعداد سوالای کمتری مطرح شده که با کتابایی که منابع جدید بودن وفق داده بشه . جالبه دوستان انتظار دارن بازدهی دو گروه هم یکسان باشه . نه اینا توجیه نیست حرفای شماها از نظر ما توجیه هستش .
      منم همینو میگم خوب ولی کی ۴ میلیون پول داره واسه کتاب و ازمون؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مورد جالب دیگه این استدلال بدون منبع بودن جدیدی هاست ، اولا که منبع تو‌بازار ریخته بود دوما که مباحث شما کم شده بود زیاد نشده بود که نتونید از تست های کنکور سال های قبل استفاده کنید

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      منم همینو میگم خوب ولی کی ۴ میلیون پول داره واسه کتاب و ازمون؟
      من اینو‌تو تاپیک دیگه هم گفتم خودم به شخصه از سایت لرنیتو تست میزدم و راضی هم بودم

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب مثل اینکه خبری از لنگرسازی نیست دوستان رفتن سنجش اونجا با معاونت ازمون سازی تماس گرفته شده گفتن چنین چیزی نیست اون کسی هم که خبر از لنگر داد به فکر خودشیرینی و جذب کنکوری های 99 هست و کنکوری های 98 به کل گذاشته کنار مطمئن باشین بعد که معلوم شد حرفاش گذب بوده یه ویس میده و طوری از سنجش دفاع میکنه که خدایی هم نمیتونه
      ویرایش توسط mohammad1397 : 01 مرداد 1398 در ساعت 18:25

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      خب مثل اینکه خبری از لنگرسازی نیست دوستان رفتن سنجش اونجا با معاونت ازمون سازی تماس گرفته شده گفتن چنین چیزی نیست اون کسی هم که خبر از لنگر داد به فکر خودشیرینی و جذب کنکوری های 99 هست و کنکوری های 98 به کل گذاشته کنار مطمئن باشین بعد که معلوم شد حرفاش گذب بوده یه ویس میده و طوری از سنجش دفاع میکنه که خدایی هم نمیتونه
      فردا خودم میرم سنجش قال قضیه رو میکنم
      اون یاروئم رفته کلینیکی جایی غکس دروغکی گرفته
      مراجعات عمومی سازمان سنجش نیازی به گرفتن شماره نداره به عکس نگا کن قطعا فیکه

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      شما 30 سال کنکور زدی ما حتی 1 کنکور هم نداشتیم تا به اون استناد کنیم. مغلطه تا کی؟!
      ما هم ک زدیم فقط وقتمون تلف شد شماخوبه وقتتون تلف نشد😃😄

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید لنگرسازی منظور چی هست؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      دوست عزیز اگرماتریس و رشدو زوال هم میومد آسان طراحی نمیشد
      همان دو سه سوال غیر مشترک و غیر ساده برای بلوا راه انداختن کافی نبود؟
      در ثانی
      آیا سایر مطالب مطالب کتاب خودتون نبود؟در چارت شما قرار نداشت؟
      بنده اینها رو یکسری توجیه میدونم
      به کنکور که سهل هست
      بدون اطلاع میتوان از قران و خدا هم ایراد گرفت
      اول گفتند تقلب بعد که بحث تقلب رد شد بحث تراز گیری مشترک مطرح شد!برای قبول نشدن هزارتوجیه وجود داره.
      به هر حال اگر میدونید سوالی در کتاب نبوده(چه تجربی چه ریاضی و چه انسانی ) با دلیل و مدرک توی پ.خ خودم
      ارائه کنید تا برای حذفش اقدام بشه.
      اون ریاضی ک کله اساتید خداشناس میگن کپی تمریناته نظام جدید بود شمااون سوال فاحش چرت قایقو حذف کن

موندم دیگ پراشماالکی جومیدین واضحهه عالمووادم میدونن درحق نظام قدیم ظام شد...باشد ک انسان شویم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه 99 دوراه حلو دنبال کنید یا به نظام قدیما ظرفیت بدن یا ممباحث غیر مشترکو سازمان سنجش کلا حذف کنه.
      ?

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor98 نمایش پست ها
      ببخشید لنگرسازی منظور چی هست؟
      توهمات سبطیه.جدی نگیر.
      ?

15. Top | #30
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      برادر من درک میکنم چه داستانی برای نظام قدیما پیش اومده منم امسال قبول نشم میشم فارغ از تحصیل دست خودمم نبوده نظام جدید بشم یا نظام قدیم. اگه نظام قدیم هم بودم بالاخره همین درسارو در مقیاس بزرگتر تست میزدیم.
      من صحبتم اینه ما سال اول بودیم کلی مشکل داشتیم کتابا چاپ نمیشد کتاب درسی دوازدهم ما آخرای تابستون تازه pdf اش اومد هیچی از قبل معلوم نبود کتاب کمک اموزشی درست حسابی نداشتیم و ...
      نظام قدیما پشتوانه زیاد هم از لحاظ تست و هم از لحاظ تجربه داشتن.
      اینکه از مباحث اصلی و درصد بیار شما تست ندادن شاید یک شوک اولیه به شما وارد شده باشه ولی ما هم اولین سالمون بوده شاید اگه کنکور 99 اینطوری سوال بدن واقعا ناعادلانه باشه ولی در مورد 98 به نظرم کم لطفیه که بگیم کنکور فقط و فقط به نفع نظام جدید طراحی شده بود!!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن