خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

وسواس منابع رو چکار کنم :(

سلام دوستان، من الان برای هردرس حدود 4 تا منبع دارم با کلی سختی و کلنجار با خودم دوتا رو انتخاب کردم اما الان که اومدم تستای اون دوتارو به روزای باقی مونده تقسیم کردم تعداد تستای هرروز خیلی زیاد شده، از ی طرف هم با یک منبع احساس میکنم خوندنم با کیفیت نیست و به تسلط نرسیدم و فقط وقتی چندمنبع رو کامل کار کنم احساس راحتی میکنم، تا الان هم تست محور برنامه میریختم و بلد نیستم به شیوه دیگه ای برنامه بریزم به نظر شما چکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان، من الان برای هردرس حدود 4 تا منبع دارم با کلی سختی و کلنجار با خودم دوتا رو انتخاب کردم اما الان که اومدم تستای اون دوتارو به روزای باقی مونده تقسیم کردم تعداد تستای هرروز خیلی زیاد شده، از ی طرف هم با یک منبع احساس میکنم خوندنم با کیفیت نیست و به تسلط نرسیدم و فقط وقتی چندمنبع رو کامل کار کنم احساس راحتی میکنم، تا الان هم تست محور برنامه میریختم و بلد نیستم به شیوه دیگه ای برنامه بریزم به نظر شما چکار کنم؟
      سلام
      خسته نباشی
      شما اگ ی منبع خوب رو کار کنی بشرط اینکه تست مارکداری خودتونو هم زیاد کار کنید من قول میدم ک به درصد خوبی دست پیدا کنید ولی قطعن میرسید ک دو منبع هم کار کنید(باهم پیش نبیرید دو منبع رو از سطح پایین تر شروع کنید بعد برید کتاب بعد)این احساستون هم خب گاها برا بعضیا پیش میاد شما بعد از اینکه یک فصل رو کار کردید با همون منبع اول!باتوجه به اینکه فرمودید کتاب تست زیاد دارید پایان هرفصل از خودتون ازمونک بگیرید ی تعداد تست رندوم انتخاب کنید(با زمان و تعداد سوالات اون درس توی کنکور)قطعن نتیجه ازمونکتون میتونه بهتون بگه ک کیفیت مطالعتون در چه حد بوده...من فک میکنم با ازمونک زدن میتونید خیال خودتونو راحت کنید و این حس بد و بی اساسو سرکوب کنید.
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من با توجه به تعداد منبع که به شما تو کنکور سراسری درصد نمیدن یه منبع انتخاب کنید اگر به تسط نرسیدید بعد برید سراغ منبع بعد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام. کار کردن یه منبع خوب, و اونم به اندازه کافی خیلی بهتر از کار کردن روی چند منبع به صورت همزمانه.
      منابع خوب هم توی سایت هستن, مخصوصا قسمت مصاحبه ها با رتبه های برتر.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم مشکل شما به وسواس مربوط نمی شه .چون یه سری کتابای کمک اموزشی هر کدوم هدف خاصی دارن بعضی درسنامه محور هستن بعضی سوالهای ایده محور بعضی هم یکم سطحشون بالاتره و چالشی تر هستن
      به نظرم از یه کتابی با تستهای استاندارد شروع کنید و به درسنامه و نکاتش مسلط بشید بعد سطح منابعتونو بالا ببرید یا توش تنوع بدید اینجوری هم از مفهومی یاد گرفتن نمی افتید هم به مقدار کافی تمرین کردین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن