خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیدمحبی نمایش پست ها
      خداروشکر که قبول شدین
      ان شاء الله شما هم قبول بشید
      آزمون آزمایشی و مشاور جدی بگیرید این دو تا به من خیلی کمک کرد

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ادبیات نظام جدید تعداد درس های کتابشون کمتره قاعدتا کمتر قرابت و املا و … خواهند داشت پس نظام جدید در درس ادبیات راحتر ارزیابی میشه عربی تقریبا در یک سطح هستن قواعد ها در یک سطح هستن دینی نظام جدید دینی دوم ۱۲ درس سوم ۱۲ درس پیش هم احتمالا ۱۰ درس کلا ۳۴ درس ولی دینی نظام قدیم دوم ۱۶ درس سوم ۱۶ درس و پیش ۱۰ درس ۴۲ درس دینی نظام قدیم ۸ درس بیشتر داره و قاعدتا سختره زبان تقریبا در یک سطح هستن ریاضی نظام جدید کاربرد مشتق / انتگرال / هندسه فضایی مثل اینکه اصلا ندارن و همه معلم های ریاضی میدونن کاربرد مشتق و مقاطع مخروطی جز سنگین ترین مباحث ریاضی هست/ و سایر مطالب هندسه راحتر گفته شده / ریاضی نظام جدید به مراتب راحتره فیزیک نظام جدید نور و شکت نور ندارن / فیزیک پیش فیزیک اتمی و هسته ای ندارن / کل امواج و نوسان صوت و امواج الکترومغناطیس خلاصه شده توی یه فصل و خیلی از مباحث گفته نشده / دینامیک کل مسائل سطح شیب دار که سخترین مطالب دینامیک هست حذف شده سینماتیک هم بعضی مطالب حذف شده / مدار کمی راحتر بیان شده در کل فیزیک نظام جدید خیلی خیلی راحتر از نظام قدیمه زیست نظام جدید ۲۴ فصل دارن نظام قدیم ۳۰ فصل که نظام جدید بیان فصل های مشابه مفصل تر و بهتر است ولی /ژنتیک مندلی تقریبا حذف شده شجره نامه اصلا ندارن / سه شاخه گیاهان به کل حذف شدن / سه فرمانرو که همیشه سخترین سوالات زیست رو داره کلا حذف شده اصلا فصلی به عنوان قارچ و آغازی و ویروس و باکتری ندارن فقط میدونن یه چیزی هست اسمش ویروسه یا قارچه متاسفانه میکروبیولوژی مولف کتاب نگفته درست / و سه فصل اول زیست دوم خلاصه شده تو ابتدای هر فصل مباحث مولکولی و سلولی به مراتب کمتر هست حجم و تعداد صفحات زیست تقریبا نصف شده فقط یه فصل دیروز و امروز فردا که بسیار راحت هست اضافه شده در کل زیست همانند فیزیک خیلی خیلی راحتر هست مباحث پیدایش حیات کلا حذف شده / تکامل که در نظام قدیم در ۳ فصل گفته شده در نظام جدید ۱ فصل گفته شده و خلاصه تر ژنتیک جمعیت هم تقریبا کاملا حذف شده با تکامل فقط ۴ فصل تکامل یکی دو صفحه هم بعضی از تعاریف جمعیت گفته شده قطعا سنیگن ترین فصل پیش این فصل بوده که حذف شده + ۳ فرمانرو
      شیمی تقریبا در همون حد هستن تقریبا کل حفظیات شیمی حذف شده جای اون حفظیات جدید گفته شده ولی چارچوب مطالب در حد هم هستن
      نکته جالب اینه که حجم کتابای کمک درسی نظام جدید بیشتر شده. واقعا عجیب نیست؟

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته مشاوره واقعی خیلی می تونه به شما کمک کنه اونی هم که شما می گید خالی بند هست مشاور نما هست که منم قبول دارم خود من دو تا مشاور داشتم اولی به درد بخور نبود دومی از طریق مجله آزمون قلم چی یکی از رتبه های تک رقمی که عکسش تو مجله بود آشنا شدم به نظر من کسی که می خواد از طریق آزمون و.خطا نتیجه بگیره خیلی راه خودشو طولانی میکنه
      اینجا هم خیلی سلیقه ای هر کسی يه چبزی میگه
      اقا هزینه پشتیبان مخصوص که گفتید چند بود؟ منم میخوام

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مشاورا خالی بندن
      نه خیر
      والا من به شخصه مشاوره میدم
      هیچیم دروغ نمیگم یا امید واهی نمیدم.
      بستگی داره به مشاورش واقعا، نمیشه این حرفو تعمیم داد:/
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      اقا هزینه پشتیبان مخصوص که گفتید چند بود؟ منم میخوام
      دوست عزیز پشتیبان مخصوص نبود مشاور خصوصی بود من از مهدی زارعی که رتبه ۶ شد با دکتر زارعی که مشاور خصوصی مهدی زارعی و پویا مینایی رتبه ۴ بود مشاوره گرفتم سایت ش konkurmap.ir هست دقیقا نمی دونم هزینه امسال چه قدر هست خودتون می تونید تو سایتش ببینید
      یکی از کاربران همین انجمن مشاوره گرفته بود پیام دادم هنوز جواب نداده اخه یه تعهد می گیره ازت که وقتی داری مشاوره می گیری دیگه به هیچ عنوان نباید از جاهای دیگه مشلوره بگیری اگه عمل کنی طبق مشاوره ها نتيجه خوبی می گیری
      کلا به نظر من از هر کی می خواید مشاوره بگیرید کسی باشه که امتحان خودشو پس داده باشه و نتیجه داده باشه من خیلی اشتباه داشتم که بی خودی تلاش بدون نتیجه می کردم اما وقتی یه مشاور درست حسابی پیدا کردم اعتماد کردم و مطمئن بودم چیزی که به من میگه انگیزه واهی یا تبلیغ نیست به سختی هم پول مشاوره رو جور کردم اما الان خیلی خوشحالم بابت تصمیم درست و به جا دوست هم داشتم که طبق اون جمله کلیشه ای که بهترین مشاور هر کس خودش هست پیش رفت حاضر نبود بابت مشاوره پول پرداخت کن با وجود اینکه وضعیت اقتصاديش بهتر از ما بود ۱۰۰ برابرش مجبور شد برای یه رشته غیر مرتبط مهندسی نفت دانشگاه آزاد پول بده الان هم داره میوه فروشی میکنه
      به هر حال سرنوشت هر کس دست خودش هست کسانی که یه خورده آینده نگر هستند و کلیشه ای برخورد نمی کنند موفق ميشن
      بازم سوالی بود در خدمتم
      دیگران کاشتند و.ما خوردیم ما می کاریم دیگران بخورند

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشاورا خالی بندن
      تا حد زیادی حرفتون درسته. صحبت های چند تا مشاور رو گوش بدید. کدومشون با بقیه فرق اساسی داره؟ بهترین مشاور ها تنها بچه های سال های قبل هستند که راه رو رفتند. تازه اونم در حد معقول و نه زیاده روی.
      بهترین کار اینه مصاحبه رتبه های سه رقمی و دو رقمی بچه های سال قبل رو همینجا تو همین سایت بخون ببین چند تا شون مشاور داشتند ( عملا می تونم بگم کمتر از 10 درصدشون)

+

برای نظام جدید و قدیم هم مثل من بهترین کار اینه تا اعلام دقیق نتایج و البته اطلاعیه سنجش صبر کنی و تا اون مدت مبحث های مشترک رو بخونی. بعد اگه دیدیم مطابق پیش بینی ها با درصد های نظام قدیم دوستان جایی که باید قبول می شدن و نشدن و البته سنجش رسما اعلام کرد که حق انتخاب داریم بریم سمت نظام جدید.
      خوندن کتاب های نظام جدید حداقل برای منی که از درس ها دور بودم خیلی شیرین تره. مباحث بهتر و ساده تر بیان شدند.
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا اگه کسی تو آزمون ها دقیقا همون چیزی که می خواد نتیجه می گیره خیلی خوبه اگه نه یه مشاور درست و حسابی پیدا کنه تمرکزشو فقط بزار رو درس خوندن بعضی ها از جمله خود من قبلا یه توهمی دارند که فکر می کنند بهترین برنامه رو می تونن برای خودشون بنویسند اما مهم نتيجه هست برنامه ای که نتیجه نده چه فایده ای داره
      رقابت الان مخصوصا تو رشته تجربی خیلی بالاست بدون آزمون، مشاور،کتاب تست، اینها نمیشه نتیجه خوبی گرفت
      فقط من نمی دونم اینهایی که میگن منبع اصلی کتاب درسی هست نه تست لازم نه مشاور نه آزمون چه نتیجه ای گرفتن

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن