خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      سال دومم من98 جدید بودم میانیگن 50 زدم ولی میدونم کمه به خواسته ام نمیرسم با دوستان نظام قدیمی خیلی وقته من از کلاس دهم در کتاب خونه کلی بحث کردیم کلی کتابهاشون دیدم حتی تست حل کردم ازشون کلی هم مشاوره گرفتم ازشون
      زیست چند ساعت براش وقت گذاشتی چقدر تست زدی ؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیدمحبی نمایش پست ها
      چی شد میانگین 50زدی کجا رو اشتباه رفتی؟حاشیه رفتی یا نخوندی
      چندین اشتباه کردم
      اشتباه اول اینکه کمی دیر شروع کردم یعنی من کمی اعتماد به نفسم زیاد بود فکر میکردم هنوز یادمه
      اشتباه دوم درگیر کمپین ها و گروه ها در تلگرام شدم
      اشتباه سوم در خود سر جلسه رخ داد من نباید چند تا سوال ریاضی و فیزیک اصلا شروع به حل میکردم حل کردم ولی زمان ازم گرفت به جاش سوالات دیگر رو که بعدا رسیدم فهیدم چه آسون بودن افسوس خوردم اینه به تو تذکر دادم تست شناس بشی حتی اگر بلدی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست چند ساعت براش وقت گذاشتی چقدر تست زدی ؟
      یه کتاب تست زدم وقت بیشتری براش گذاشتم درصد بالایی هم زدم 75 ولی بقیه درس ها هم میخوندم فقط زیست نه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه لحظه ی ماندگاری بشه
      حق انتخاب تایید بشه
      بیشتر بچه برن نظام جدید
      بعد کنکور 99 سوال نظام جدید سخت بده

امسال اولین سال بود شاید سال دوم نظام جدید بشه مثل سال 94

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      چه لحظه ی ماندگاری بشه
      حق انتخاب تایید بشه
      بیشتر بچه برن نظام جدید
      بعد کنکور 99 سوال نظام جدید سخت بده

امسال اولین سال بود شاید سال دوم نظام جدید بشه مثل سال 94
      سختی سوالا تو دونظام تقریبا یکی میشه ولی مطمین باش به اسونیه 98 نمیشه
      ?

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من باز معتقدم بچه های نظام قدیم اگه روکتاباشون مسلط باشن خیلی خفن تر از نظام جدیدا میشن چون همه چیو کامل میخونن.یه شیمی میمونه که باید به شانس تکیه کنید که سال بعد انقدر مساله ندن.سر یه معتل و 10 درس معارف و یه پیش دو فیزیک و پیش دو زیست خودتونو اسیر نکنید.تسلطتونو ببیرید بالا.انقدر تست بزنید تا سوالی نمونه نتونید حل کنید.
      ?

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دیپلمه نظام قدیم هستم ببینید من دوبار کنکور دادم و تواین دوبار لای کتابم باز نکردم جز درس زیست ریاضی وفهمیدم میتونم موفق بشم حالا میخوام فقط ی بار دیگه کنکور شرکت کنم سال 99 که بتونم پردیس دندان شهید بهشتی قبول شم من مشکل مالی ندارم برای خرید کتب نظام جدید و یا کلاس اینا بهم کمک کنید بااین شرایط کنکور نظام قثدیم بدم یا جدید هدفمم رتبه زیر 1400منطقه سه هستش همون حدود قبولی پردیس بهشتی درضمن ساکن تهرانم بومی تهران محسوب میشم...
      سلام خسته نباشید اگ اصلننننن درس نخونید نظام جدید انتخاب کنید ولی اگه خوندید(تومدسه شاگرد خوبی بودید)نظام قدیم رو انتخاب کنید با تمرکز بیشتر رو مباحث مشترک
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یار و غار تویی نمایش پست ها
      یه کتاب تست زدم وقت بیشتری براش گذاشتم درصد بالایی هم زدم 75 ولی بقیه درس ها هم میخوندم فقط زیست نه
      منبعت چی بود تو زیست میشه دقیق بگی؟

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز.. تشریف ببرید پیش یک مشاور با سابقه و از ایشدن راهنمایی بخواید .
      اینجا دوستانی که میگن نظام جدید ، خودشون نظام قدیمن .. فکر میکنن رتبه واسه نظام جدیدا ریخته رو زمین...

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      دوست عزیز.. تشریف ببرید پیش یک مشاور با سابقه و از ایشدن راهنمایی بخواید .
      اینجا دوستانی که میگن نظام جدید ، خودشون نظام قدیمن .. فکر میکنن رتبه واسه نظام جدیدا ریخته رو زمین...
      مشاورا خالی بندن

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاورا خالی بندن
      به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته مشاوره واقعی خیلی می تونه به شما کمک کنه اونی هم که شما می گید خالی بند هست مشاور نما هست که منم قبول دارم خود من دو تا مشاور داشتم اولی به درد بخور نبود دومی از طریق مجله آزمون قلم چی یکی از رتبه های تک رقمی که عکسش تو مجله بود آشنا شدم به نظر من کسی که می خواد از طریق آزمون و.خطا نتیجه بگیره خیلی راه خودشو طولانی میکنه
      اینجا هم خیلی سلیقه ای هر کسی يه چبزی میگه

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سختی سوالا تو دونظام تقریبا یکی میشه ولی مطمین باش به اسونیه 98 نمیشه
      نمیشه اینو گفت از کنکور94 همه گفتن وای سال بعد بدتر میشه وای فلان میشه اما سال ب سال سبک تر شد جوری ک شد برعکس همه تصورات بود

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      به نظر من به عنوان کسی که نتیجه گرفته مشاوره واقعی خیلی می تونه به شما کمک کنه اونی هم که شما می گید خالی بند هست مشاور نما هست که منم قبول دارم خود من دو تا مشاور داشتم اولی به درد بخور نبود دومی از طریق مجله آزمون قلم چی یکی از رتبه های تک رقمی که عکسش تو مجله بود آشنا شدم به نظر من کسی که می خواد از طریق آزمون و.خطا نتیجه بگیره خیلی راه خودشو طولانی میکنه
      اینجا هم خیلی سلیقه ای هر کسی يه چبزی میگه
      خداروشکر که قبول شدین

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان نظر بدید

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات نظام جدید تعداد درس های کتابشون کمتره قاعدتا کمتر قرابت و املا و … خواهند داشت پس نظام جدید در درس ادبیات راحتر ارزیابی میشه عربی تقریبا در یک سطح هستن قواعد ها در یک سطح هستن دینی نظام جدید دینی دوم ۱۲ درس سوم ۱۲ درس پیش هم احتمالا ۱۰ درس کلا ۳۴ درس ولی دینی نظام قدیم دوم ۱۶ درس سوم ۱۶ درس و پیش ۱۰ درس ۴۲ درس دینی نظام قدیم ۸ درس بیشتر داره و قاعدتا سختره زبان تقریبا در یک سطح هستن ریاضی نظام جدید کاربرد مشتق / انتگرال / هندسه فضایی مثل اینکه اصلا ندارن و همه معلم های ریاضی میدونن کاربرد مشتق و مقاطع مخروطی جز سنگین ترین مباحث ریاضی هست/ و سایر مطالب هندسه راحتر گفته شده / ریاضی نظام جدید به مراتب راحتره فیزیک نظام جدید نور و شکت نور ندارن / فیزیک پیش فیزیک اتمی و هسته ای ندارن / کل امواج و نوسان صوت و امواج الکترومغناطیس خلاصه شده توی یه فصل و خیلی از مباحث گفته نشده / دینامیک کل مسائل سطح شیب دار که سخترین مطالب دینامیک هست حذف شده سینماتیک هم بعضی مطالب حذف شده / مدار کمی راحتر بیان شده در کل فیزیک نظام جدید خیلی خیلی راحتر از نظام قدیمه زیست نظام جدید ۲۴ فصل دارن نظام قدیم ۳۰ فصل که نظام جدید بیان فصل های مشابه مفصل تر و بهتر است ولی /ژنتیک مندلی تقریبا حذف شده شجره نامه اصلا ندارن / سه شاخه گیاهان به کل حذف شدن / سه فرمانرو که همیشه سخترین سوالات زیست رو داره کلا حذف شده اصلا فصلی به عنوان قارچ و آغازی و ویروس و باکتری ندارن فقط میدونن یه چیزی هست اسمش ویروسه یا قارچه متاسفانه میکروبیولوژی مولف کتاب نگفته درست / و سه فصل اول زیست دوم خلاصه شده تو ابتدای هر فصل مباحث مولکولی و سلولی به مراتب کمتر هست حجم و تعداد صفحات زیست تقریبا نصف شده فقط یه فصل دیروز و امروز فردا که بسیار راحت هست اضافه شده در کل زیست همانند فیزیک خیلی خیلی راحتر هست مباحث پیدایش حیات کلا حذف شده / تکامل که در نظام قدیم در ۳ فصل گفته شده در نظام جدید ۱ فصل گفته شده و خلاصه تر ژنتیک جمعیت هم تقریبا کاملا حذف شده با تکامل فقط ۴ فصل تکامل یکی دو صفحه هم بعضی از تعاریف جمعیت گفته شده قطعا سنیگن ترین فصل پیش این فصل بوده که حذف شده + ۳ فرمانرو
      شیمی تقریبا در همون حد هستن تقریبا کل حفظیات شیمی حذف شده جای اون حفظیات جدید گفته شده ولی چارچوب مطالب در حد هم هستن

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن