خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 113
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بهترین روش تحصیلی هس

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه دانشگاه دولتی قبول بشین میتونید با داشتن مدرک زبان المانی هم برید. پزشکی بخونید....
      اگه آلمان نشد.برید کانادا....

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      خرید پاسپورت میخام برم (کشورو نمیتونم بگم شرمنده ولی دور و بر آلمان هست)
      زبان تا میتونی یاد بگیر من کارامو ردیف کردم استرس زبانو دارم میخام انگلیسی حرف بزنم خندم میگیره
      میرم جلو آینه تمرین میکنم ردیفه تا با یکی یه خط انگلیسی صحبت میکنم خندم میگیره

بیشتر سعی کن زبان هایی رو یاد بگیری که بیشتر جاها استفاده میشه مثل : انگلیسی آلمانی فرانسه
      واسه تحصیل میخای بری یا کار دیگه ای؟
      من فعلا انکلیسیمو دارم اوکی میکنم چون زبان زنده ی دنیا هست هر جا رفتی به کارت میاد

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      ما میمونیم وطن رو میسازیم شما بَریدالبته حداقل چند صد سال لازمه تا ملزومات ستون به سقف زدن فراهم بشه شما هم نهایت تا 50 عمر مفیدتهسازندگی و پیشرفت همونقدر وهم احمقانه ای هس که امکان ستون زدن به اسمان. همه چیز تقسیم شده تمام شده همه جا و موقعیت خودشون نشستن امکان نداره کسی جای کسی رو بگیرهاگه اون پویایی بود دیروز مرز ترکیه داخل مینی بوس تصادف کرده حامل 60 70 نفر، اکثریت ایرانی نبود قاطی بنگلادشی و پاکستانی!!!
      اینجایی که تو توش داری زندگی میکنی وطن نیس ویران سرا هست نه حقوق شهروندی رعایت میشه نه عدالتی توش هست نه هیچ چیز دیگه ای
      ماهی 45 هزار تومان دارن یارانه میدن به ملت ببین چند صد برابر رو همه چی کشیدن بیا برو استرالیا رو ببین ماهی 4 تا 5 هزار دلار دارن به هر شهروندشون فقط یارانه میدن
      میخای چی رو بسازی دقیقا این خانه از پای بستش ویران هست چقدر استعداد که تو این کشور هست و دارن نابود میشن و هیشکس نمیبینتشون در صورتی که همین اشخاص توی کشورهای پیشرفته بودن چقدر واسه کارشون ارزش و احترام قائل میشدن و همه امکاناتی در اختیار طرف میزاشتن تا اون استعدادش شکوفا بشه ولی تو وطن جنابعالی همه چی به مرز نابودی داره کشیده میشه و یه عده ی خاص از افکار احمقانه ی جنابعالی دارن سواستفاده میکنن

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zaa نمایش پست ها
      اگه میشه بذارید اینجا ما هم استفاده کنیم
      خواستی پیام بده ادت کنم گروهها و پیجهای مختلف استفاده کنی

6. Top | #51
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      رفتن از ایران خیلی مزیت داره الکی وطنم وطنم نکنین موقعیتشو داشتین خودتون با سر میرفتین من که حاضرم برم کانادا با یه پیرزن ازدواج کنم عوضش شب که میخوابم صبح پا نشم ببینم اختلاس شده دلار رفته بالا قیمت مسکن رفته اسمان هفتم پیاز و گوجه و سیب زمینیو ... دغدغمون شده چرت و پرت این زندگی فرقی با هیدر بودن نداره فقط دم بازدم الکی اخرشم با کلی غم و غصه بدون عشق و حال میمیریم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      دوست گرامی الان ویزای تحصیلی برای کشورهای غربی سخت شده ولی اگر به چین وتایوان و اندونزی قانع اید یه مدرک زبان و یک مدرک تحصیلی از هر دانشگاهی فرقی نمیکنه داشته باشید.البته در ایتالیا شهر تورین دانشگاهی هست مختص جهان سومی ها که با پرداخت شهریه توسط دانشجو ها تقبل میکنه.
      اگر پروژه قابل انجام دارید میتونید به رتبه برترهای ریاضی کتکورهای سال گذشته مثلا علیرضا وحید ایمیل بزنید و پذیرش بگیرید
      از لحاظ بورسیه
      فقط در مقطع دکترا امکانپذیره با شرایط خاص اگر شرایطشو دارید بگید تا شرایط بعدیشو بگم

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه کسی می خواد بره باید در حالی بره که تو ایران به همه خواسته ها یی که می شد برسی رسیده باشه من کلی تحقیق کردم
      اکر تو ایران موفق باشی اونجا هم موفق تر هستی اگه تو ایران بدبخت باشی اونجا بدبخت تر میشی
      به خاطر همین هست اکثر کسایی که با رنح و ناراحتی یه کشور ترک می کنند وقتی به کشور مقصد می رسند پشیمون میشن و برمی گردند
      کسایی هم که با خوشحالی میرند اونجا خوشحال تر هستند
      کلا همه جا دنیا آسمونش یه رنگه مشکلات اینجا را نداره اما مشکلات خاص خودشو داره اگه انسان خودشو تغییر بده نه عوامل بیرونی هر کجا باشه موفق هست
      امیدوارم همه گی در هر کجای دنیا که می خواید باشید موفق باشید

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      من یه دوستام رفته بود مجارستان
      میگفت برای شروع و کالجش حدودا 4-5 هزار یورو میخواد
      بعدش هر ماه دیگه هزینه های خودته
      و خب دانشگاه و خوابگاه
      حدودا ماهی 10-15 میلیون میشه
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #55
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      واسه تحصیل میخای بری یا کار دیگه ای؟
      من فعلا انکلیسیمو دارم اوکی میکنم چون زبان زنده ی دنیا هست هر جا رفتی به کارت میاد
      واسه کار - زندگی - توسعه کار و پروژه هام
      تحصیل که عمرا
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موافقم

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راه خروج از کشور دوست عزیز الان اینطوریه که شما یه چندتا فیلم میفرستین واسه مسیح علینژاد .. میگید بنده دست فروشم.. خیلی بدبختم و فیلان و بیسار.
      فرداش شمارو میان از در خونتون ور میدارن میبرن کتک میزنن بعدم نهایتا آزادتون می کنن و شما در راه برگشت به خونه تشریف میرد به نزدیک ترین سفارت خونه ای که در مسیر بهش بر میخورین ( به غیر از بنگلادش و نیجریه و چندی دیگر از کشورهای دوست و همسایه که خودتون بهتر از من میدونید ترجیحا) و اعلام می کنید که پناه میارید از شر شیطان رجیم به اونا : )

شاد و موفق باشید و امیدوارم به دوستان بنگلادشی و نیجریه ای هم بر نخوره ..
      قربان شما . خدافظ

13. Top | #58
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترامپ اسیر بگیره میبره آمریکا؟

بریم اسیر شیم؟ کی میاد؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      یکی از اقوام میخواست قاچاقی بره ترکیه پول هاشو دزدیدن ولش کردن حالا خود دانید

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از روشها تغییر مذهب هم هست.
      سال پیش از کسی که از انگلیس اومده بود پرسیدم گفت اگه مسیحی بشی انگلیس پناهندگی میده.
      پرس و جو کن ببین شرایطش چطوره.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن