خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تفاوت ریاضیات رشته ریاضی نظام جدید و ریاضیات رشته تجربی

بین ریاضیات رشته ریاضی(به جز هندسه گسسته) و ریاضیات رشته تجربی چه تفاوتی است؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      .....................

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      نظام جدید تجربیا خطوط مجانب رو نمیخونن بخشی از کاربرد مشتق که ریاضیا میخونن هم ندارن ضمن اینکه برخی مطالب رو دیرتر میخونن ( مثلا همسایگی رو ریاضیا یازدهم میخونن تجربیا فک کنم دوازدهم )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      نظام جدید تجربیا خطوط مجانب رو نمیخونن بخشی از کاربرد مشتق که ریاضیا میخونن هم ندارن ضمن اینکه برخی مطالب رو دیرتر میخونن ( مثلا همسایگی رو ریاضیا یازدهم میخونن تجربیا فک کنم دوازدهم )
      در کل سه سال به طور مبحثی فقط همون خطوط مجانب و کاربرد مشتقه؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      الان یک کتاب داریم ما به اسم امار و احتمال که شما چکیده ای از مباحثشو دارید(مثل احتمال شرطی و آمار )

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisoka نمایش پست ها
      همسایگی رو که سال یازدهم تجربی دارن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      الان یک کتاب داریم ما به اسم امار و احتمال که شما چکیده ای از مباحثشو دارید(مثل احتمال شرطی و آمار )
      من ریاضیم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      همسایگی رو که سال یازدهم تجربی دارن
      من پایه ریاضی ضعیفی دارم می خواستم بذم کلاس.مدرسش را می شناسم خیلی خوبه اما کلاس برای رشته تجربی فقط داره.می خواستم اگر اختلاف زیادی نداره برم کلاسش اونجاهایی که رشته ریاضی اضافه داره را خودم بخونم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من پایه ریاضی ضعیفی دارم می خواستم بذم کلاس.مدرسش را می شناسم خیلی خوبه اما کلاس برای رشته تجربی فقط داره.می خواستم اگر اختلاف زیادی نداره برم کلاسش اونجاهایی که رشته ریاضی اضافه داره را خودم بخونم
      خب اخه تجربی ها توی ریاضیشون بعضی چیزا رو دارن که ما توی هندسه و امار میخونیم.وقتت شاید تلف شه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن