خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      ببینید، یک سال باید خودتونو بزنید به اون راه....فشار خانواده، فامیل، دوست و آشنا بینهایت آزار دهنده خواهد بود و خود شما هم هر حرف یا صحبتی رو به کنایه و تحقیر تعبیر خواهید کرد...۹۰ درصد اطرافیان فکر میکنن که شما اصلا هیچ رشته ای قبول نشدید که پشت کنکور موندید و شما از کسی که داره پیام نور یا آزاد شهرستان، رشته درپیت میخونه هم میاید پایین تر....همه اینا طبیعی و البته بشدت آزار دهندست....ولی، اگر میخواید موفق بشید، اصلا وارد تنش و سرزنش خودتون یا دیگران نشید....بزارید هر چی میخوان بگن، هررر چی...میدونم حق با شماست، ولی سکوت کنید....حتی از جانب خانواده هم ممکنه بشدت آسیب روحی ببینید، ولی واقعا نباید به روی خودتون بیارید، وگرنه یک سال جنگ اعصاب و فشار روحی رو خواهید داشت...فقط به هدف فکر کنید و مثل احمق ها رفتار کنید، یک سال زبونتون رو کوتاه کنید ولی در عوض یک عمر، بخودتون افتخار کنید...همین

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      کلا شاید دو هفته اصلا یادشون بمونه که کنکوری بودی
      تا موقعی که قطعا وارد دانشگاه نشده باشی، همه نگران و متاسف، پیگیر وضعیتت هستند...همهههه.....

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      تا موقعی که قطعا وارد دانشگاه نشده باشی، همه نگران و متاسف، پیگیر وضعیتت هستند...همهههه.....
      سلام، امسال شما احتمالا چندمین کنکورتون بوده، درست میگم؟ اگه آره به نظرت آزمون کنکور خوب دادی؟ قبول میشی رشته ای که میخواهی؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه خداییش یارو بعد از 4 سال نتونسته بیاره دیگه خودش ب خودش باید حرف بزنه اطرافیان ب کنار
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      دیگه خداییش یارو بعد از 4 سال نتونسته بیاره دیگه خودش ب خودش باید حرف بزنه اطرافیان ب کنار
      دوست من، اول برو‌ توی این لینک و ببین همین فردی که شما با کنایه از ۴ سال کنکور دادنش صحبت میکنی، پای هدفش وایساد و رتبش ۳۰۰ شد و حالا بقیه عمرش رو فرصت داره که از زندگی لذت ببره..
      اینجا
      ببین رفیق، این حرف غلطی هست که میزنی...اگر یه نفر سال اول رو قبول نشه، شرایطش برای سال بعد دقیقا همونطوری خواهد بود که یه نفر که سال چهارمش هست میخواد کنکور بده...و لزوما هم مایه شرمساری و پوئن منفی نیست....شما به هر دلیلی، درست یا غلط، تصمیم گرفتی که بجای رشته ای که سطح پایین تری داره یا دوست نداری، بمونی پشت کنکور و رشته ای که سطح بالا تری رو داره بخونی....
      پیروزی، پدران زیادی داره ولی شکست، یتیم هست...یعنی اینکه اگه شما پیروز بشی، همه در کنارت خواهند بود ولی فقط کافیه ببازی، اون موقع هست که سیل هجمه و فشار( بخصوص اگر برای بار چندم باشه که شکست میخوری)....
      فردی که سال چهارمش هست و میخواد کنکور بده، پیش من خییلی ارزشمند تر از اونی هست که شکست رو‌ قبول کرد و رفت جاییکه دوستش نداشت...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سلام، امسال شما احتمالا چندمین کنکورتون بوده، درست میگم؟ اگه آره به نظرت آزمون کنکور خوب دادی؟ قبول میشی رشته ای که میخواهی؟
      سلام...بله ولی متاسفانه با چیزی که انتظارش رو‌ داشتم متفاوت شد و خوب ندادم...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما با 30 سال بریم بمیریم پس!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      ما با 30 سال بریم بمیریم پس!
      یکی رو میشناسم، ۳۷ سالگی فکر کنم، درحالیکه ارشد عمران داشت، نشست برای کنکور خوند و پزشکی آزاد قبول شد....
      برنده نوبل فیزیک فک کنم امسال ۹۶ سالش بود...
      شما به حرف هیچکس گوش نکن...به ندای درونت نگاه کن، کسایی که بهت کنایه و طعنه میزنن، موقعی که قبول بشی و به رشته دلخواهت برسی, همینا میان پیشت و ازت تعریف میکنن....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست من، اول برو‌ توی این لینک و ببین همین فردی که شما با کنایه از ۴ سال کنکور دادنش صحبت میکنی، پای هدفش وایساد و رتبش ۳۰۰ شد و حالا بقیه عمرش رو فرصت داره که از زندگی لذت ببره..
      اینجا
      ببین رفیق، این حرف غلطی هست که میزنی...اگر یه نفر سال اول رو قبول نشه، شرایطش برای سال بعد دقیقا همونطوری خواهد بود که یه نفر که سال چهارمش هست میخواد کنکور بده...و لزوما هم مایه شرمساری و پوئن منفی نیست....شما به هر دلیلی، درست یا غلط، تصمیم گرفتی که بجای رشته ای که سطح پایین تری داره یا دوست نداری، بمونی پشت کنکور و رشته ای که سطح بالا تری رو داره بخونی....
      پیروزی، پدران زیادی داره ولی شکست، یتیم هست...یعنی اینکه اگه شما پیروز بشی، همه در کنارت خواهند بود ولی فقط کافیه ببازی، اون موقع هست که سیل هجمه و فشار( بخصوص اگر برای بار چندم باشه که شکست میخوری)....
      فردی که سال چهارمش هست و میخواد کنکور بده، پیش من خییلی ارزشمند تر از اونی هست که شکست رو‌ قبول کرد و رفت جاییکه دوستش نداشت...
      حرف های کلیشگی میزنی
      تک و توک افرادی هستن یه تغییر 360 بکنن و رشته های انچنانی قبول شن
      اراده بسیار قوی ای میخواد چه افرادی که سال دوم کنکورشون بدتر از سال اول شده

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من نمونه ای از اون افراد نیستم که تو زندگی تغییر کردن و داروسازی اوردن
      رفع اسپم = بگو رتبه فلان رشته هم فیزیو اوردم خیلی راحته گول زدن یه مش ادم علاف فضول. دیگه نمیخوام راهکار.... بدم خودت یکم سرچ کنی پیدا میکنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      حرف های کلیشگی میزنی
      تک و توک افرادی هستن یه تغییر 360 بکنن و رشته های انچنانی قبول شن
      اراده بسیار قوی ای میخواد چه افرادی که سال دوم کنکورشون بدتر از سال اول شده
      صد درصد افراد معدود و انگشت شماری هستن که میتونن تغییر کنن و از شکست، پیروزی بسازن...این طبیعیه...فقط یک درصد از جمعیت کره زمین جزو افراد موفق طبقه بندی میشن، ۹۹ درصد دیگه اینطوری نیستن....موفقیت هم صرفا قبولی کنکور و رشته تاپ و ...نیست، کاریه که فکر میکنی توش موفق میشی...
      میدونم که خودت هم ممکنه سال بعد بخوای کنکور بدی و‌ سال سومت خواهد بود، حتما نگاهت رو تغییر بده؛ حتما جزو اون معدود آدمایی میشی که موفق میشن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صد درصد افراد معدود و انگشت شماری هستن که میتونن تغییر کنن و از شکست، پیروزی بسازن...این طبیعیه...فقط یک درصد از جمعیت کره زمین جزو افراد موفق طبقه بندی میشن، ۹۹ درصد دیگه اینطوری نیستن....موفقیت هم صرفا قبولی کنکور و رشته تاپ و ...نیست، کاریه که فکر میکنی توش موفق میشی...
      میدونم که خودت هم ممکنه سال بعد بخوای کنکور بدی و‌ سال سومت خواهد بود، حتما نگاهت رو تغییر بده؛ حتما جزو اون معدود آدمایی میشی که موفق میشن
      مثل روز واسم روشنه اگه بمونم بازم مثل امسال میشه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یک نکته کلیدی بگم به شما جوانان

نه فقط برای کنکور و پشت کنکور موندنش بلکه الان که دیگه کم کم 18 سالتون شده از همین الان تمرین کنید به هیچ احدی پاسخگو نباشید. فامیل و دوستان و آشنا که دیگه اصلا و هیچ هیچ هیج

کم کم می فهمید فقط خودتون هستین که باید جواب خودتون رو بدین.
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا شما زندگیتون رو بر اساس حرف های دیگران قرار میدید؟
      چطوری میخواید توی زندگی و کنکور موفق باشید وقتی حرف مردم براتون انقدر مهمه که وقت میذارید روش فکر کنید که چیکار بکنید؟
      دایورت کنید به زندگیتون و علاقتون بپردازید دوست من

15. Top | #45
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم وقتی 18سالم بوددغدغه ام بودبخصوص اینکه یه عمه فضولم دارم که هرروززنگ میزدمیگفت درس خوندی؟؟ منم همیشه بهش میگفتم نه باباخواب بودم توبیدارم کردی ازخواب ادم فضول روباید مسخره کرد! جواب کنکورم که اومد بهشون گفتم من دارومیخواستم اما قبول نشدم تموم شدو رفت
      الانم هرکس میپرسه میخوای کنکوربدی میگم نه هردفعه که میپرسن بازم میگم نه اوناهم دیگه کم کم بیخیال شدن . گرچه باورنکردن
      سختش نکنید واسه خودتون گوربابای بقیه....

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)