خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور تجربی و مهندسی کامپیوتر

سلام
      من یه سوال دارم که حیاتیه برام
      امسال مث بقیه کنکور دادم و راضیم ولی مطمئن نیستم تو تجربی رتبه خوبی بیارم
      اما عالقه من از اول کامیپوتر بوده زیر شاخه هاش
      حالا سوال من اینه

من که کنکور تجربی دادم میتونم دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر برم (بافرض اینکه جا باشه)؟؟؟
      و این فرقی داره با مهندسی کامیپوتر با آزمون؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های غیر دولتی بله.
      نه فرقی نداره...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خودتو بدبخت نکن کامپیوتر اینده نداره 300 هزار فارغ التحصیل بیکار داره بازم کنکور بده یه پیراپزشکی بیار کامپیوتر یه مهارته تو اموزشگاه ها یادبگیر
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 28 تیر 1398 در ساعت 17:22

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      خودتو بدبخت نکن کامپیوتر اینده نداره 300 هار فارغ التحصیل بیکار داره بازم کنکور بده یه پیراپزشکی بیار کامپیوتر یه مهارته تو اموزشگاه ها یادبگیر
      کاملا برعکس.رشته کامپیوتر اینقد بازار کار داره که اساتید دانشگاه همیشه میگن وسط ترم پروژه نگیرید که به درستون صدمه بزنه...
      تنها افرادی که براشون کار نیست اونایی هستن که فک میکنن چون مردک دارن یکی باید بهشون کار بده و اینا یه شغل طلبکارن از جامعه...وقتی میگید فلانی مدرک کامپیوتر داره بیکاره! بعدش باید بگید با مدرک کامپیوتر چه کاری بلده!؟

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

کاملا برعکس.رشته کامپیوتر اینقد بازار کار داره که اساتید دانشگاه همیشه میگن وسط ترم پروژه نگیرید که به درستون صدمه بزنه...
      تنها افرادی که براشون کار نیست اونایی هستن که فک میکنن چون مردک دارن یکی باید بهشون کار بده و اینا یه شغل طلبکارن از جامعه...وقتی میگید فلانی مدرک کامپیوتر داره بیکاره! بعدش باید بگید با مدرک کامپیوتر چه کاری بلده!؟
      چطور حین تحصیل وسط ترم کارو کار بلدی هست ولی اخرش نیست؟!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      چطور حین تحصیل وسط ترم کارو کار بلدی هست ولی اخرش نیست؟!
      هم وسط ترم کار بلد هست هم آخرش هم کلی متخصص هستن که اصن تحصیلات دانشگاهی ندارن. نکته اینه که کسی که تخصص داره همیشه کار گیرش میاد و کسی که نداره هیچ وقت گیرش نمیاد. و بیکار بودن عده ای ،نبود بازار کار رو اثبات نمیکنه!

There is enough light
      for one who wants to see

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خودتو بدبخت نکن کامپیوتر اینده نداره 300 هزار فارغ التحصیل بیکار داره بازم کنکور بده یه پیراپزشکی بیار کامپیوتر یه مهارته تو اموزشگاه ها یادبگیر
      راستش من کنکور امسالو به خاطر کارای پروژه ای که قبول میکردم از دست دادم و همیشه مث شما فکر میکردم که مهارته و میشه در کنار یه شغلی به عنوان شغل دوم در نظر گرفتش و یا برای سرگرمی کار کرد ولی متوجه شدم اشتباهه چون باید رو یه چیز تمرکز کرد و اون یه چیز رو باید کاملا دوست داشت (حیف دیر متوجه شدم)
      و این که میگین 300 هزار بیکار من میگم 300 هزار بی عرضه که واسه پز یا فرار از سربای و دختر بازی و... وارد دانشگاه شدن به ته ک رسیدن تموم شد حالا نه کار بلدن نه علاقه دارن و نمیدوننن باید چکار کنن گرچه که منم فقط برای پول سعی کردم تجربی رو بخونم ولی هیچ وقت به اندازه کامپیوتر و ریاضی نتونستم بفهممش
      الانم یه سرچ لازمه تا متوجه هزاران فرصت شغلی بشین تو این زمینه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین تو اصلا حرفمو نگرفتی نیازی نیست بری دانشگاه چون تو دانشگاه مهارت بازار کار یاد نمیگیری من میگم برو یه رشته دیگه مهارتهاشو یاد بگیر

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش تمام تلاشتو بزار رو چیزی ک علاقه داری، هیچوقت پشیمون نمیشی وقتی حرفه ای باشی و کارتو بلد باشی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین تو اصلا حرفمو نگرفتی نیازی نیست بری دانشگاه چون تو دانشگاه مهارت بازار کار یاد نمیگیری من میگم برو یه رشته دیگه مهارتهاشو یاد بگیر
      شما توی این بازار بودی یا چی؟ کی گفته توی دانشگاه نمیشه مهارت یاد گرفت؟

There is enough light
      for one who wants to see

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من لیسانس کامپیوتر دارم اگه حوصله داری تا 140 واحد کامپیوتر برات تشریح کنم بعد به من بگو کدوم بدرد میخوره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کامپیوتر الان پر متقاضی ترین و البته پردرآمدترین(اگه بلد باشی دیگ،شریف و تهران و اینجور جاها خونده باشی) هست،یه مزیت دیگه ش هم اینه که کار دانشجویی فراوونه،خیلی از بچه ها شریف الان حتی ترم ۲ ای ها دارن تو شرکت های خوب کار میکنن،یه نگاه هم به علوم کامپیوتر بنداز،رشته جالبیه...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضی ها هم میگن لیسانس فقط درس های تئوری و غیرمرتبط داره،چه انتظاری دارن؟شما معادلات دیفرانسیل بلد نباشی چطور میخلی به خودت بگی "مهندس"؟یا الان خیلی ها که مرز علم کار میکنن و تو ارشد و دکترا میرن حوزه های بین رشته ای خیلی از این دروس لیسانس بدردشون میخوره...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کامپیوتر یه رشته مهارتیه هیچ ربطی نداره کجا خونده باشی مهم اینه چی بلدی تمام افرادی که از کامپیوتر درامد کسب میکنن رفتن بیرون دوره دیدن مثلا خودم من طراحی شبکه میکنم تو دانشگاه یاد کرفتم خیر رفتم دوره دیدم و هنوز میبینم.
      مشکل شما اینه کامپیوتر مثله بقیه علوم مهندسی میبینید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کامپیوتر یه رشته مهارتیه هیچ ربطی نداره کجا خونده باشی مهم اینه چی بلدی تمام افرادی که از کامپیوتر درامد کسب میکنن رفتن بیرون دوره دیدن مثلا خودم من طراحی شبکه میکنم تو دانشگاه یاد کرفتم خیر رفتم دوره دیدم و هنوز میبینم.
      مشکل شما اینه کامپیوتر مثله بقیه علوم مهندسی میبینید
      سلام حرف شما کاملا درسته کامپیوتر فقط مهارته
      خب وقتی من به این مهارت علاقه داشتم و دارم چرا تو مسیرش قرار نگریم و تمرکزم رو کاملا روش نزارم (چه دانشگاهی چه از لحاظ مدرک) ا؟؟
      منظور شما اینهبدون مدرکم میشه یاد گرفت و حتی متخصص تر شد که کاملا درسته ولی هدف من مدرک خالی نیست بعد مدرک گرفته و کنکور ارشد
      ممنون بابت راهنمایی تون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن