خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خانم سمیرا بهتر نیست.از پیام خصوصی استفاده کنین

بله میخواستم برم به دلایل کاملا خانوادگی نشد
      حالا باید توضیح بدم ؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مدت میگفتن میخوان سهمیه جدا واسه نظام قدیم بذارن مثلا. 30 درصد ظرفیت دانشگاه واسه نظام قدیما . که خیلیا اعتراض کردن و.بعد معلوم شد شایعه بوده
      حالا که دارم فکر میکنم همون 30 درصد سهمیه رو بهمون میدادن وضعمون بهتر بود

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      یه مدت میگفتن میخوان سهمیه جدا واسه نظام قدیم بذارن مثلا. 30 درصد ظرفیت دانشگاه واسه نظام قدیما . که خیلیا اعتراض کردن و.بعد معلوم شد شایعه بوده
      حالا که دارم فکر میکنم همون 30 درصد سهمیه رو بهمون میدادن وضعمون بهتر بود
      اره سهمیه در صورتی که اختیار قانونی داشتن خیلی بهتر بود

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال های ابتدایی دهه 80 و حتی اواخر 70 هم سه کنکور در ایران برای نظام جدید و قدیم اون موقع برگزار شد و تراز مشترک هم داده نشد و تقریبا همه قبولی های اون سالها از بچه های نظام جدید بودند ... اصلا پشت کنکور موندن و حل مشکل سربازی واسه کنکور دوم از همون سال ها بود که شروع شد و حتی تلویزیون یک سریال به نام پشت کنکوری ها ساخت : دی

خلاصه این قضیه امسال چیز جدیدی نیست. بعد از سال 1400 که کنکور دوباره به روال عادیش برگرده این وضعیت هست و واقعا کاریش نمیشه کرد. تراز جدا دادن داستان رو پیچیده تر می کنه و امکان پذیر نیست.
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
      دوستان خواهشا وقتی میخواید پست بزارید یکم فکر کنین، از 30 سوال فیزیک 27 تا سوال مشترک بوده و فقط در 3 سوال تفاوت داشتن! ببخشید ولی نظام قدیمی هایی که از پارسال موندن خنگ هاشون بودن و براشون فیزیک سخت بوده ، دیلیل نمیشه که چون اونا زدن سخت بوده سخت باشه ، یکساله داره سازمان سوال طرح میکنه مطمئن باشین از من و شما بهتر میفهمنن
      حتی اگه همه سوال ها هم شبیه هم بود بازم تراز مشترک مشکل داشت! چرا؟ سوال یک گروه ممکنه متن کتاب درسیشون باشه و برای اونیکی نباشه! فلان مبحث ممکنه برای یک گروه توی کتاب بیشتر روش بحث شده باشه و برای اونیکی کمتر...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      بیاید ببینیم خنگ کیه ؟؟ تویی که نمیفهمی سوال مشترک چرا باید بر با حذف مطالبی که نظام قدیمی ها بیشتر خوندن و براش وقت گذاشتن ولی بخاطر این که سوالا مشترک باشه ازون مباحث بهشون سوال ندادن و باعث شدن تقریبا همه وقتی که روی اون مباحث گذاشته بودن از بین بره !!! در حالی که میتونستن اون زمان رو صرف خوندن مباحث یا درسای دیگه کنن ‌‌‌‌. و مورد دوم تنها توی دو‌درس ریاضی و فیزیک مشترکا انقدر زیاد بوده به بقیه دروس چه ربطی داره که تراز مشترک برای همه دروس قراره اعمال بشه ؟ ... البته مسئولای سنجش هم همون در حد شما میفهمن
      دوست عزیز سوالات مشترک کلا کم نبوده ، به غیر از زیست البته ؛ بعدشم سازمان سنجش داره میگه من یکسان طرح کردم دیگ ؛ آخه شما منبعتون سایت کانونه برداشتین با توجه به نظرسنجی بچه ها تایپیک زدن فیزیک ما سخت تر بوده در حالیکه حتی تحقیق هم نکردین ، بعدشم ما هم خیلی از فصلامون که براشون وقت گذاشتیم سوال نداشته ، طبیعیه ، وقتی اون بخش ها رو سازمان سنجش حذف نکرده شما باید میخوندی ، کم کاری خودتون بوده ،

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

حتی اگه همه سوال ها هم شبیه هم بود بازم تراز مشترک مشکل داشت! چرا؟ سوال یک گروه ممکنه متن کتاب درسیشون باشه و برای اونیکی نباشه! فلان مبحث ممکنه برای یک گروه توی کتاب بیشتر روش بحث شده باشه و برای اونیکی کمتر...
      وا یعنی چی ، خب ما همه مشتق داریم ! سوال مشترک بوده دیگ ، شما موظف بودی همرو میخوندی ، سازمان سنجش هیچوقت در سالهای پیشم نمیگفته که من از این مبحث بیشتر سوال میدم ، در هر حال مبحثش بوده دیگ

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
      وا یعنی چی ، خب ما همه مشتق داریم ! سوال مشترک بوده دیگ ، شما موظف بودی همرو میخوندی ، سازمان سنجش هیچوقت در سالهای پیشم نمیگفته که من از این مبحث بیشتر سوال میدم ، در هر حال مبحثش بوده دیگ
      یه نفس عمق بکشید، 10 ثانیه تمرکز کنید، بعد دوباره چیزی که نوشتم رو بخونید. درکش برای یه کنکوری نباید سخت باشه...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان واقعا دنبال این جور چیزا نباشین , عوض نمیکنن کما اینکه کنکور سوال مشترک غلط هم داشت و اعتراض کردیم ولی عوض نمیکنن, این هم مث همونه , یک چیزی هست که از پارسال داشتن میگفتن تراز مشترک میخوایم بدیم , الان به فکرتون افتاده اعتراض کنین؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن