خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منابع قوی نظام جدید

سلام بچه ها
      منابع من واسه کنکور اینان(البته بعضیاش هنوز منتشر نشده چون در دست ویرایشن اما قطعن تا پایان مرداد ماه میرسن)
      فارسی:A_آموزش: 1_تناسب مفهومی دریافت 2_دستور زبان دریافت 3_آرایه های ادبی دریافت 4_لغت،املاوتاریخ ادبیات دریافت
      B_تست:1_خیلی سبز جامع(کتاب جدید شامل دو جلد سوال و پاسخ نامس) 2_IQجامع
      عربی:A_آموزش:1_درسنامه خیلی سبز جامع
      B_تست:1_خیلی سبز جامع 2_نردبام 3_IQجامع
      دین وزندگی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_میکرو طلایی(جلد اول) 3_آیات و نکات مینی میکروطلایی(اینو توصیه میکنم pdf شو یه نگاه بندازین ،کتاب رو دستش نیست)
      B_تست:1_میکرو طلایی(جلد دوم)
      زبان خارجه:A_آموزش:1_درسنامه گاج میکرو جامع(مبتکرانم عالیه ولی فصای این کتابو راحتترم باش ،درضمن دیگه پایه و دوازدهم نیست و به صورت جامع تالیف میشه) 2_1201 لغت (از مجموعه لقمه مهروماه)
      B_تست:1_گاج میکرو جامع 2_نردبام جامع
      ریاضی:A_آموزش:1_درسنامه خیلی سبز
      B_تست:1_خیلی سبز 2_نردبام 3_IQ
      زیست شناسی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_میکرو پایه و دوازدهم
      B_تست:1_میکرو پایه 2_IQ(طبق اعلام انتشارات در دو جلد پایه و دوازدهم تا اواخر مرداد منتشر میشه) 3_زیست پایه خیلی سبز(تالیف ماز) 4_آزمونای مای زیست
      فیزیک:A_آموزش:1_جزوات کامران(تو کانالشون نمونه گذاشته،بسیار کم حجم و از لحاظ فهموندن مطلب در حد کتابای استاد شهریاری هست هر چند روشای تستی(نه فرمول تستی)معرکه ایم داره)
      B_تست:1_الگو دهم،یازدهم و دوازدهم 2_نردبام دهم،یازدهم و دوازدهم
      شیمی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_درسنامه های مبتکران
      B_تست:1_مبتکران(دو فصل اول دوازدهم اومده و دو فصل دیگم احتمالا تا دی ماه میرسه) 2_میکرو پایه گاج و نردبام دوازدهم خیلی سبز(تالیف طراح آزمونای شیمی ماز)
      تست آزمون:قلم چی و گاج پارسال که در سطح نت موجوده و مجموعه ای از افکار دبیرای مطرح کنکور هست
      اگه فکر میکنید کتاب بهتری در هر کدوم از درسای بالا هست حتمن بگید تا باهم راجع بهش بحث کنیم (در مورد منابعی که توقسمت آموزش اسم کتاب درسی رو نبردم طبیعتن استفاده نمیکنم)
      پ ن:این آخرین تاپیک من تو این انجمنه
      ویرایش توسط Sarbaz khasre : 27 تیر 1398 در ساعت 03:37

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما که تاپیک زده بودی برای نظام قدیم با عنوان ( چرا یک فارغ التحصیل نظام قدیم در سال ۹۹ باید در کنکور قدیم شرکت کند ) و ادعا میکردی که نظام قدیم هستی و نظام قدیم ها رو تشویق میکردی که کنکور اگر اختیاری شد باید توی نظام خودشون شرکت کنن چطور الان تاپیک زدی که منابع کنکور نظام جدید انتخاب کردی و نظام جدید هستی؟
      #کمتر_دروغ_بگیم
      #دورنگ_نباشیم
      #خالی_بند_نباشیم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteWitch نمایش پست ها
      شما که تاپیک زده بودی برای نظام قدیم با عنوان ( چرا یک فارغ التحصیل نظام قدیم در سال ۹۹ باید در کنکور قدیم شرکت کند ) و ادعا میکردی که نظام قدیم هستی و نظام قدیم ها رو تشویق میکردی که کنکور اگر اختیاری شد باید توی نظام خودشون شرکت کنن چطور الان تاپیک زدی که منابع کنکور نظام جدید انتخاب کردی و نظام جدید هستی؟
      #کمتر_دروغ_بگیم
      #دورنگ_نباشیم
      #خالی_بند_نباشیم
      ارجاعت میدم به پستای پارسالم
      #زود قضاوت نکنیم
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      منابع من واسه کنکور اینان(البته بعضیاش هنوز منتشر نشده چون در دست ویرایشن اما قطعن تا پایان مرداد ماه میرسن)
      فارسی:A_آموزش: 1_تناسب مفهومی دریافت 2_دستور زبان دریافت 3_آرایه های ادبی دریافت 4_لغت،املاوتاریخ ادبیات دریافت
      B_تست:1_خیلی سبز جامع(کتاب جدید شامل دو جلد سوال و پاسخ نامس) 2_IQجامع
      عربی:A_آموزش:1_درسنامه خیلی سبز جامع
      B_تست:1_خیلی سبز جامع 2_نردبام 3_IQجامع
      دین وزندگی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_میکرو طلایی(جلد اول) 3_آیات و نکات مینی میکروطلایی(اینو توصیه میکنم pdf شو یه نگاه بندازین ،کتاب رو دستش نیست)
      B_تست:1_میکرو طلایی(جلد دوم)
      زبان خارجه:A_آموزش:1_درسنامه گاج میکرو جامع(مبتکرانم عالیه ولی فصای این کتابو راحتترم باش ،درضمن دیگه پایه و دوازدهم نیست و به صورت جامع تالیف میشه) 2_1201 لغت (از مجموعه لقمه مهروماه)
      B_تست:1_گاج میکرو جامع 2_نردبام جامع
      ریاضی:A_آموزش:1_درسنامه خیلی سبز
      B_تست:1_خیلی سبز 2_نردبام 3_IQ
      زیست شناسی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_میکرو پایه و دوازدهم
      B_تست:1_میکرو پایه 2_IQ(طبق اعلام انتشارات در دو جلد پایه و دوازدهم تا اواخر مرداد منتشر میشه) 3_زیست پایه خیلی سبز(تالیف ماز) 4_آزمونای مای زیست
      فیزیک:A_آموزش:1_جزوات کامران(تو کانالشون نمونه گذاشته،بسیار کم حجم و از لحاظ فهموندن مطلب در حد کتابای استاد شهریاری هست هر چند روشای تستی(نه فرمول تستی)معرکه ایم داره)
      B_تست:1_الگو دهم،یازدهم و دوازدهم 2_نردبام دهم،یازدهم و دوازدهم
      شیمی:A_آموزش:1_کتاب درسی 2_درسنامه های مبتکران
      B_تست:1_مبتکران(دو فصل اول دوازدهم اومده و دو فصل دیگم احتمالا تا دی ماه میرسه) 2_میکرو پایه گاج و نردبام دوازدهم خیلی سبز(تالیف طراح آزمونای شیمی ماز)
      تست آزمون:قلم چی و گاج پارسال که در سطح نت موجوده و مجموعه ای از افکار دبیرای مطرح کنکور هست
      اگه فکر میکنید کتاب بهتری در هر کدوم از درسای بالا هست حتمن بگید تا باهم راجع بهش بحث کنیم (در مورد منابعی که توقسمت آموزش اسم کتاب درسی رو نبردم طبیعتن استفاده نمیکنم)
      پ ن:این آخرین تاپیک من تو این انجمنه
      سلام منابعت عالین.من خودم دارمشون و قطعا گلچین منابع بازار رو داری.راجب فارسی برای تست نشرالگو هم بگیر خوبه ها

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منابعت خوبن امابعضی جاهاواقعا زیاده روی کردی مثلا عربی یاخیلی سبزرومیگرفتی یا ایکیوچه خبره جفتشون!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      منابعت خوبن امابعضی جاهاواقعا زیاده روی کردی مثلا عربی یاخیلی سبزرومیگرفتی یا ایکیوچه خبره جفتشون!
      خب سرعت همه که یکی نیست.تازه عربی خیلی سبز واس هر درس نظام جدید حدود 100 تا تست ترجمه و 100 تست قواعد داره حدودا(با توجه به فصل هایی که کار کردم) 3.4 تا هم درک مطلب داره.شما روزی نیم ساعت عربی کار کنی حداقلش یک هفته ای یه درس رو تموم میکنید.در این صورت معلوم میشه تست کم میاد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با احترام به انتخابت بعضی جاها زیاده روی کردی عربی به هیچ عنوان 3 منبع تستی لازم نداره در ضمن شما اصلا وقت نمیکنی عربی 3 منبع تست بزنی برفرض هم وقت کردی آیا عقلانیه؟!! تستای عربی از یه جایی به بعد تکراری میشه شما اصلا هفته ای 1000 تا تست عربی بزن یه تیک چیزی به علمت اضافه میکنه؟! مشخصا نه.
      شیمی گاج پایه رو اصلا پیشنهاد نمیکنم. نردبام ریاضی اسمش خیلی شاخه به قول معروف فرق چندانی با iq نداره جامع تخته سیاه پیشنهاد میشه. منابع فیزیک جالب نیست الگو دوازدهم فیزیک جالب نیست. نردبام فیزیک خوبه به شرطی که منبع اصلیت مثلاً خیلی سبز یا میکرو باشه. بقیه هم میتونی رو منابعت حساب باز کنی ولی بهترین بازار نیستند. کلا بهترینی توی نظام جدید وجود نداره.

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به‌جای اینکه برا هر درس ۲_۳تا منبع میخری بیا یه منبع اموزش و تست بخر یه منبع ازمون
      مثلا برا ریاضی خیلی سبز رو تموم کردی بیا موج ازمون زمان‌دار بزن
      یا شیمی
      برای ادبیاتت دوتا منبعت درس‌به‌درس هست حداقل یه متبع موضوعی مثل موضوعی الگو بگیر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه بگید تو نظام جدید درس زمین شناسی فقط سال یازدهم هست یا
      سال دهم یا دوازدهمم این درسو داره ممنون میشم راهنمایی کنید
      چون تایپیک برای نظام جدید بود سوالم رو پرسیدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.t 70 نمایش پست ها
      سلام میشه بگید تو نظام جدید درس زمین شناسی فقط سال یازدهم هست یا
      سال دهم یا دوازدهمم این درسو داره ممنون میشم راهنمایی کنید
      چون تایپیک برای نظام جدید بود سوالم رو پرسیدم
      فقط یه کتاب کم حجم برای سال یازدهم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      با احترام به انتخابت بعضی جاها زیاده روی کردی عربی به هیچ عنوان 3 منبع تستی لازم نداره در ضمن شما اصلا وقت نمیکنی عربی 3 منبع تست بزنی برفرض هم وقت کردی آیا عقلانیه؟!! تستای عربی از یه جایی به بعد تکراری میشه شما اصلا هفته ای 1000 تا تست عربی بزن یه تیک چیزی به علمت اضافه میکنه؟! مشخصا نه.
      شیمی گاج پایه رو اصلا پیشنهاد نمیکنم. نردبام ریاضی اسمش خیلی شاخه به قول معروف فرق چندانی با iq نداره جامع تخته سیاه پیشنهاد میشه. منابع فیزیک جالب نیست الگو دوازدهم فیزیک جالب نیست. نردبام فیزیک خوبه به شرطی که منبع اصلیت مثلاً خیلی سبز یا میکرو باشه. بقیه هم میتونی رو منابعت حساب باز کنی ولی بهترین بازار نیستند. کلا بهترینی توی نظام جدید وجود نداره.
      نردبام جامع تجربی رو دارم( با اینکه رشتم ریاضیه) تستاش الکی سخت نیست در حالی که iq بیشتر تستاش خیلی چرته.راجب الگو دوازدهم هم کم لطفی کردین اگه به عنوان تک منبع استفاده شه حرف شما درسته ولی اگه قبلش خیلی سبز یا میکرو رو کار کنید بعدش الگو دو بزنید تسطلتتون خیلی زیاد میشه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      سلام منابعت عالین.من خودم دارمشون و قطعا گلچین منابع بازار رو داری.راجب فارسی برای تست نشرالگو هم بگیر خوبه ها
      سلام
      خیلی سبز جدید به شکل جامع هستش و ۴۰۰۰ تا تست داره تستاشم مقایسه کردم قوی تر از الگو بود
      الگو بیشتر تستاش(مبحثیای قرابت وآرایه رو میگم) مربوط به کنکورای آزمایشبه
      در کل هر کدوم زده بشه عالیه
      Iq فارسیم ۲۵۰۰ تا تست داره و واقعن تستاش عمیق و حساب شدس
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Letsgo نمایش پست ها
      درسته به نظرم شاید تو عربی تجدید نظر کردم البته کتابا رو دونه دونه و به ترتیب اولویت میخرم اول خیلی سبز بعد نردبام و در آخر iq
      ولی یه چیزیم هس اینه که تستای عربی تو کتابای تست بازار زیاد نیس البته به جز میکرو و میکرو طلایی که اکثر تستاشون به شدت راحته(مجموع تستای خیلی سبز نردبام و iq به ۵۰۰۰ تا نمیرسه)
      نردبامو به توصیه یکی از دانش آموزای برتر قلم گذاشتم تو منابع ریاضی بیشتر بررسیش میکنم
      فیزیکم احساسم میگه سال بعد مثل ریاضی امسال میشه نشر الگو مخصوصن تستای سطح دومش واقعن قویه ولی باز یه نگاه کلی تر به خیلی سبز میندازم
      در نهایت با حرفت موافقم واقعن منبع خوب و قابل اطمینان تو بازار نظام جدید نیست
      ویرایش توسط Sarbaz khasre : 27 تیر 1398 در ساعت 19:31

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      به‌جای اینکه برا هر درس ۲_۳تا منبع میخری بیا یه منبع اموزش و تست بخر یه منبع ازمون
      مثلا برا ریاضی خیلی سبز رو تموم کردی بیا موج ازمون زمان‌دار بزن
      یا شیمی
      برای ادبیاتت دوتا منبعت درس‌به‌درس هست حداقل یه متبع موضوعی مثل موضوعی الگو بگیر
      فکر خوبیه اما منبع آزمونمو تستای قلم چی و گاج امسال و پارسال گذاشتم که مجموعه فکر چند تا طراح واسه هر درسه
      موج آزمون ریاضیم منبع واقعن خوبیه بررسیش کردم حتی میتونم بگم سخت تر از iq ریاصی هستش ولی iq رو راحت ترم
      ادبیاتم از طریق کتابای دریافت مبحثی میخونم و خود خیلی سبز و iq درسته درس به درسن ولی هر درسو مبحثی کار کردن و iq آزمون جامعم واسه هر پایه داره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoehsan نمایش پست ها
      نردبام جامع تجربی رو دارم( با اینکه رشتم ریاضیه) تستاش الکی سخت نیست در حالی که iq بیشتر تستاش خیلی چرته.راجب الگو دوازدهم هم کم لطفی کردین اگه به عنوان تک منبع استفاده شه حرف شما درسته ولی اگه قبلش خیلی سبز یا میکرو رو کار کنید بعدش الگو دو بزنید تسطلتتون خیلی زیاد میشه.
      میشه iq رم حذف کرد نردبامو دوبار زد (تستاشم اونقدر زیاد نیست کمتر از ۳۰۰۰ تاس)

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن