خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question نظرات درباره فیزیک جامع دوازدهم نشر الگو

سلام به دوستان نظام جدید من کنکوری 99 هستم برای فیزیک نظرتون درباره فیزیک جامع نشر الگو چیه؟
      هر کس که ازش استفاده کرده و اطلاعتی دربارش داره منو راهنمایی کنه...
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.h.bahrami نمایش پست ها
      سلام به دوستان نظام جدید من کنکوری 99 هستم برای فیزیک نظرتون درباره فیزیک جامع نشر الگو چیه؟ هر کس که ازش استفاده کرده و اطلاعتی دربارش داره منو راهنمایی کنه... مرسی
      سلام تستاش واس کسی که میخواد قوی کار کنه عالیه ولی درسنامش نه.من اموزش شگفت انگیز که مولفش فرید شهریاری هستش رو به عنوان درسنامه میخونم بعدش میرم از کتاب تست خیلی سبز تست میزنم و در اخر میرم نشرالگو رو میزنم چون یک سرو گردن بالاتره(از لجاظ سختی)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تست های اسان و متوسط و سخت رو باهم داره. اخر هر فصل م ازمون داره. پاسخنامش خوبه. درسنامش خوبه ولی برای شروع صفر خوب نیست. پیش زمینه لازم داره بنظرم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب آقای رضا خالو(البته من نظام قدیمش رو استفاده کردم) خیلی کتاب خوبی هست . برای کسی که بخواد برای این درس خیلی سرمایه گذاری کنه درصد 80 رو هم میتونه بگیره و اگه وقت حدود 6 ساعت در هفته بزاره 60-70 رو میتونه بگیره با این کتاب. به درد قلم چی خیلییی میخوره و سوالاتش در اون سطح و کمی بالاتر هستش .اگه مثل کتاب نظام قدیم تست های سطح دو یا همون تکمیلی داره اون تستا یکم بیش از حد سخته و به درد کنکور نمیخوره همون سری اولش کافیه.بعد از تدریس دبیر حل تستاش خیلی تاثیر گذار خواهد بود
      در کل این کتاب خیلی پیشنهاد میشه

5. Top | #5
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نوسان و موجش800تا تست داره هر روزم بخونی کم میاری باز
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      کتاب آقای رضا خالو(البته من نظام قدیمش رو استفاده کردم) خیلی کتاب خوبی هست . برای کسی که بخواد برای این درس خیلی سرمایه گذاری کنه درصد 80 رو هم میتونه بگیره و اگه وقت حدود 6 ساعت در هفته بزاره 60-70 رو میتونه بگیره با این کتاب. به درد قلم چی خیلییی میخوره و سوالاتش در اون سطح و کمی بالاتر هستش .اگه مثل کتاب نظام قدیم تست های سطح دو یا همون تکمیلی داره اون تستا یکم بیش از حد سخته و به درد کنکور نمیخوره همون سری اولش کافیه.بعد از تدریس دبیر حل تستاش خیلی تاثیر گذار خواهد بود
      در کل این کتاب خیلی پیشنهاد میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      نوسان و موجش800تا تست داره هر روزم بخونی کم میاری باز
      نوسان و موج برنامه ی 1 ماه قلم چی هستش. حدودا 2 تا فصل فیزیک پایه هم گذاشته میشه که تست های اون کمتره شاید در حد 200 تا . 1000 تست فیزیک برای یک ماه مقدار معقولی هست. اگر با برنامه ی قلم چی حرکت بشه تا قبل از عید مقدار خیلی زیادیش بسته میشه(آزمایش شده).شاید 1000 مساله شیمی رو واقعا نشه اما 1000 تست اونم از این مباحث ساده کار سختی نیست اصلا

7. Top | #7

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا فیزیک خیلی سبز نگیر کلا
      فیزیک میکرو خوب بود با نشرالگو
      HOLLYWOOD

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها
      آقا فیزیک خیلی سبز نگیر کلا
      فیزیک میکرو خوب بود با نشرالگو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین کتاب تست بازار هستش
      سابقه ی کنکور ثابت کرده هر سال یک الی دو درس سنگین در کنکور طراحی میشه و با توجه به سخت بودن ریاضی در کنکور امسال شانس فیزیک برای سال بعد بسیار بالاس و باید رو این درس وقت گذاشت

10. Top | #10

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      نظام جدیدی؟
      بله
      HOLLYWOOD

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up
      رفقا نظر بدید برای کنکوریای 1401 به بعد، من خدایی رضا خالو رو قبول دارم و حرکت شناسی نظام قدیمشو کار کرده بودم تو ازمونای نظام جدید زیر 80 نمیزدم.

اگر واقعا کار کردید روی دهم و یازدهم و دوازدهم های سری تست ش ، نظر بدید،خیلی پرت از کنکور نشده؟ نظام قدیمش که فوق العاده بود و راضی بود

سلام به دوستان نظام جدید من کنکوری 99 هستم برای فیزیک نظرتون درباره فیزیک جامع نشر الگو چیه؟
      مرسی

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی
      خیلی کتاب خوبیه

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      Up
      رفقا نظر بدید برای کنکوریای 1401 به بعد، من خدایی رضا خالو رو قبول دارم و حرکت شناسی نظام قدیمشو کار کرده بودم تو ازمونای نظام جدید زیر 80 نمیزدم.

اگر واقعا کار کردید روی دهم و یازدهم و دوازدهم های سری تست ش ، نظر بدید،خیلی پرت از کنکور نشده؟ نظام قدیمش که فوق العاده بود و راضی بود

تستاش زیاده ولی فرق خاصی از نظر محتوا با بقیه نداره ، درسنامه اش به پای طلایی نمیرسه ولی تستاش خیلی کامل و خوبه . اگر موج هم بگیری کامل کامل میشه ولی همه تستاش ارزش حل کردن یک بار رو داره(با اینکه زیاده)
      تو گروه تلگرامش هم عضو شی سوال بپرسی نویسنده جواب میده .
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      من تک منبع فیزیکم الگو هست دهم یازدهم رو استفاده کردم (دوازدهمش هم سال دیگه) درسنامه خلاصه داره (البته درسنامه دوازدهم کامله چون تست و سه بعدی با همه) ولی روند تست ها آموزشی هست یعنی از درسنامه چیز زیادی یاد نمیگیری و وقتی میری سمت تست مطلب رو میفهمی البته تست های اول غلط زیاد میزنی و پاسخنامه رو حتما بخون ولی هرچی جلو بری مطلب رو یواش یواش یاد میگیری و هر تستی رو میتونی حل کنی(مثلا (مدار حدود 200 تا تست داشت)من حدود 50 تا تست اول مدار رو خیلی غلط میزدم بعد داشتم کلافه میشدم که از بعد حدود 50 تا تست تازه مطلب رو فهمیدم و تست های بعدش با اینکه سخت تر شد ولی بیشتر درست حل کردم که البته من فقط با همین کتاب پیش رفتم و چون شما پیش زمینه قوی دارید و مطلب رو بلدید بنظرم این روند سریعتر باشه) سطح تستا نسبتا بالا هست تنوع تستی خوبی داره تست ها الکی سخت نیست درکل تستای قشنگی داره و بنظرم تک منبع کفایت میکنه . فقط تست ها رو علامتدار کن که بعدا مرور کنی ..

مرسی
      شما که فیزیک شو داشتین ؛ ریاضیش رو هم داشتین؟
      ریاضیش چطوره؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      مرسی
      شما که فیزیک شو داشتین ؛ ریاضیش رو هم داشتین؟
      ریاضیش چطوره؟
      3 نوع کتاب تست الگو داده .

نوع یک : تست الگو تک پایه دهم ، تست الگو تک پایه یازدهم ، تست الگو تک پایه دوازدهم
      نوع دو : موج آزمون جامع
      نوع سه : تست جامع + موج آزمون جامع

کتاب های نوع اول به شدت خوب هستند اما نه برای سال کنکور . باید تو سال های پایه کار بشن و به دلیل حجم بالای تست ها و خلاقیتی بودن زیاد تست ها نمیشه سال آخر زد .
      کتاب نوع دوم به شکل آزمونی و دارای آزمون های به تعداد خوب هست و کم و بیش منتخب و چکیده تست های کتاب های نوع اول با اعمال تغییرات و کیفیت مطلوب هست .
      کتاب نوع سوم علاوه بر موج آزمون یکسری تست آموزشی اضافه کرده و در ادامه موج رو اورده . تست های آموزشی که اضافه شدند به تعداد کم و محدود و با کیفیت پایین تر از برآیند تست های کتاب های نوع اول هستند .

پیشنهاد من :
      خیلی سبز جامع + کتاب نوع دوم الگو ( صرفا موج آزمون ) + آزمون پلاس مهروماه
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن