خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ممنون خانم دکتر بابت وقتی ک گذاشتین توی این مدت باقی مونده چه مباحثیو پیشنهاد میدید کارکنیم بیایم جلو و اینکه حتما باید برناممون هفتگی باشه(مثلا هر یه هفته یا دوهفته یه بار) که یه مباحثی بزارم تو برنامه امم کارکنم کدومشو پیشنهاد میدید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      من فقط خراب اون گاج توسی شدم
      در خصوص دی وی دی های موسسات هم اگر استفاده کردید علی الخصوص در دروسی مثل عربی و زیست یا شاید ادبیات توضیحاتی بفرمایید بنده ممنون میشم.
      سپاس

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عجب حوصله ای که این همه تایپ کردید !! دمتون گرم . من از تیکه آخر صحبتتون خیلی خوشم اومد. در کل ممنونم بابت وقتی که گذاشتید و کمک به کنکوریهایی هست که همه خودمون از اوضاع روحیمون بیشتر خبر داریم که چقدر داعونیم.

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون✌

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      سلام ممنون خانم دکتر بابت وقتی ک گذاشتین توی این مدت باقی مونده چه مباحثیو پیشنهاد میدید کارکنیم بیایم جلو و اینکه حتما باید برناممون هفتگی باشه(مثلا هر یه هفته یا دوهفته یه بار) که یه مباحثی بزارم تو برنامه امم کارکنم کدومشو پیشنهاد میدید
      جواب دادم

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juliette نمایش پست ها
      با سلام
      من فقط خراب اون گاج توسی شدم
      در خصوص دی وی دی های موسسات هم اگر استفاده کردید علی الخصوص در دروسی مثل عربی و زیست یا شاید ادبیات توضیحاتی بفرمایید بنده ممنون میشم.
      سپاس
      سلام
      چرا؟! چند نفر اینو گفتن خب اینا ما به میکرو میگیم گاج توسی
      دی وی دز من فقط از سایت آلا استفاده کردم
      عربی ناصح زاده ک عالیه
      برای ریاضی فقط یه مبحث فرمول های مثلثلتی از امینی راد نگا کردم خوب بود
      همبنا دیگ

در کل زیاد دی وی دی برای خوندن کامل پیشنهاد نمیکنم فقط بعضی قسمتا ک مشکل داریک ببینید وگرنه وقت تلف کردنه

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal1993 نمایش پست ها
      عجب حوصله ای که این همه تایپ کردید !! دمتون گرم . من از تیکه آخر صحبتتون خیلی خوشم اومد. در کل ممنونم بابت وقتی که گذاشتید و کمک به کنکوریهایی هست که همه خودمون از اوضاع روحیمون بیشتر خبر داریم که چقدر داعونیم.
      ممنون
      انشاءالله ک همگیتون موفق باشین

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

ممنون از وقتی که گذاشتین ...

-راستی یادمه شما پزشکی بین الملل سال 97 قبول شده بودین و قرار بود که واسه 98 هم دوباره شانستون رو امتحان کنین ... درسته ؟
      -خب امسال کنکور دادین ... ؟ اگه دادین به نظرتون امسال احتمالا پزشکی دولتی رو می یارین یا نه ؟
      -راستی با این اوضاع تراز گیری مشترکی که امسال پیش اومده ، به بچه های نظام قدیم که باید پشت کنکور بمونن ، پیشنهاد می کنین که با همین نظام قدیم ادامه بدن یا اینکه سوییچ کنن به سمت نظام جدید ؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام

ممنون از وقتی که گذاشتین ...

-راستی یادمه شما پزشکی بین الملل سال 97 قبول شده بودین و قرار بود که واسه 98 هم دوباره شانستون رو امتحان کنین ... درسته ؟
      -خب امسال کنکور دادین ... ؟ اگه دادین به نظرتون امسال احتمالا پزشکی دولتی رو می یارین یا نه ؟
      -راستی با این اوضاع تراز گیری مشترکی که امسال پیش اومده ، به بچه های نظام قدیم که باید پشت کنکور بمونن ، پیشنهاد می کنین که با همین نظام قدیم ادامه بدن یا اینکه سوییچ کنن به سمت نظام جدید ؟
      سلام
      بین المملل پردیسه...من مازاد قبول شدم
      بله درسته....با وضع موجود نمیدونم واقعا چی بشه
      نظام قدیم اگر در سطح متوسط و به بالا بشن نظام خودشون امتحان بدن اما اگر صفر باشن و هیچی نخوندن و توانایی تهیه منابع جدید دارن نظام جدید باشن بهتره
      البته هنوز حق تعیین نظام تصویب نشده

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان ازین پیج میتونید کلیپ های انگیزشی و نکات مهم کنکوری رو دنبال کنید
      be_myth_99

اگر اینستا هم ندارید من پیج رو عمومی کردم ک از مرورگر هم بدون داشتن اکانت بتونید دنبالش کنید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neo.Healer نمایش پست ها
      سلام
      بین المملل پردیسه...من مازاد قبول شدم
      بله درسته....با وضع موجود نمیدونم واقعا چی بشه
      نظام قدیم اگر در سطح متوسط و به بالا بشن نظام خودشون امتحان بدن اما اگر صفر باشن و هیچی نخوندن و توانایی تهیه منابع جدید دارن نظام جدید باشن بهتره
      البته هنوز حق تعیین نظام تصویب نشده
      ایشالا که موفق باشین ....
      راستی الآن پزشکی مازاد سنندج هزینه ی هر ترمش چند در میاد ... ؟
      بازمممنون بابت وقتی که گذاشتین و این تاپیک رو زدین .

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      ایشالا که موفق باشین ....
      راستی الآن پزشکی مازاد سنندج هزینه ی هر ترمش چند در میاد ... ؟
      بازمممنون بابت وقتی که گذاشتین و این تاپیک رو زدین .
      ممنون
      خواهش میکنم وظیفس
      متغیره اما کلا ۷سال حدود ۱۵۰ _۱۷۰ میل میشه

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hin نمایش پست ها
      ممنون از معرفی منابع خیلی عالی بود.

یه سوال، من با زیست خیلی سبز خیلی ارتباط خوبی برقرار کردم، اینکه تست هاش اول خط به خط هست و بعد مفهومی داده و بعد رفته سراغ ترکیبی ها برام بهتره اما نشر الگو یهو تست هاش ترکیبی هست و من که اول بسم الله دارم فصل یک زیست رو می خونم هیچی نمی فهمم.

به نظرتون زیست خیلی سبز اینقدری خوب هست بتونه منبع اولم بشه و بعدها اگه نیاز شد به تست های بیشتر از نشر الگو استفاده کنم؟ یا کلا منبع مناسبی برای کنکور نیست؟

اولا که از استارتر بابت تاپیک خوبش تشکر میکنم
      دوما منم اولش که شروع کردم نشرالگو برام گنگ بود تقریبا تا درس ۳ با خیلی سبز کار کردم که کم کم دستم اومد چجوری باید زیست رو بخونم بعدش واسه گوارش دیگه خودم رفتم کتاب درسی رو درست و حسابی خوندم و بعدش مراجعه کردم به نشرالگو...
      همه ی تستای نشرالگو ترکیبی نیست باید کنارشون یادداشت کنی مثلا تستای ترکیبی رو کنارش مینوشتم ترکیبی با ۶،۷!

از طرفی پاسخنامه ی نشرالگو از درسنامه ش کاملتره و دائما نیاز به هایلایت داره من واسه مرور هم تستای نشان دار رو میزدم و هم میرفتم هایلایتارو میرفتم چک میکردم کدوم سواله تستشو میزدم بعدشم میرفتم سراغ پایخنامه که ببینم نکته شو هنوز یادمه یا نه!

ترکیبی خوندن یه مزیتی داره اونم اینه که ناخوادگاه این مطالب حفظت میشن حتی قبل از خوندن اون فصل
      مثلا من قبل از خوندن درس ایمنی میدونستم باب اسفنجی و پاتریک(اسفنجها و ستاره ی دریایی) پیوند بافت بیگانه رو پس میزنن!!! ناخوداگاه حفظم شده بود!! چون چندجا نشرالگو تو کتاب دومش بهش اشاره میکنه

از طرفی اگه بخوای خیلی سبز رو ادامه بدی به نظر من خوبه ولی بهتره سوم و چهارم رو نشر الگو کار کنی چون خیلی سبز توی دومش عالی بود ولی سوم و چهارمش سطح ضعیفی داشت یکم گیر الکی میده و حاشیه میره تو درسنامه هاش...!

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم عربییو با اقای ناصح زاده خوب کردم..خدا حفظشون کنه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن