خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      من الان گیج شدم
      چی بخرم بالاخره
      والامث دوستانی ک گفتن منم شیائومی دارم redmi note6 خعلی راضیم(باتری4000ک باصفحه نوربالاو24ساعته اینستا ی روز دووم میارع+حافظه هم64 واینکع هیچ هنگی نداشتع تاحالا حتی بااجرای بازیهایی مثلpubg+ظاهرشیک وخوشدس+نسبت ب بقیه برندا قیمتش انصافا خیلی مناسبه)
      حالا ی سرچنتا سایت برومثلmobile.ir چنتا لیست سایت گوشی فروشی میازع ببین کدومشون باکارتت میتونی بخری

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب چنده؟؟؟ این سایتی که میگی قابل اعتماده؟ دیجی کالا چی؟ اخه هر جا با حکمت کارته اصلا چند تا دونه بیشتر ندارن اینی که میگید نیس
      من از دوستم یه شیائومی ردمی ۳ گرفتم اون پدرشو دراورده بود منم دارم همین کارو میکنم
      گوشی خوبیه ولی قدیمیه. من خودم گوشی جدید بخام بخرم شیائومی و هواوی و نوکیا رو مدنظر دارم. تو نت سرچ کن گوشی مورد علاقه تو پیدا فقط این معیارا رو مد نظر داشته باش:
      حافظه داخلی حداقل ۳۲ گیگ باشه.
      اگه دو سیم کارت میخای بگیری بعضی گوشیا اینجوریه که یا باید دو سیم کارت با هم استفاده کنی یا یه سیم کارت و یه رم. نمیشه هم دو سیم کارت استفاده کنی هم رم بندازی روش.
      به سی پی یو دقت کن که قوی باشه. یکم سرچ کنی تو نت میفهمی کدوم سی پی یو ها کدوم مارک ها خوبن.
      رم حد اقل سه گیگ باشه.
      باتری حداقل سه هزار.
      دوربین نیاز به تحقیق داره باید تو نت سرچ کنی.
      حالا با این معیارا چند تا گوشی انتخاب کردی. برو تو یوتیوب مقایسه هاشو نگاه نکن.
      سر اخر تصمیم بگیر. چون الان زمانی نیس که تو خرید گوشی اشتباه کنی.
      گوشی های شیائومی حواست باشه رام جهانی باشه نه وین. اینو میتونی مستقیم از فروشنده بپرسی. رام چین اذیت میمنه.
      از حکمت چجوری گوشی میخری؟ منم میخام

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      من از دوستم یه شیائومی ردمی ۳ گرفتم اون پدرشو دراورده بود منم دارم همین کارو میکنم
      گوشی خوبیه ولی قدیمیه. من خودم گوشی جدید بخام بخرم شیائومی و هواوی و نوکیا رو مدنظر دارم. تو نت سرچ کن گوشی مورد علاقه تو پیدا فقط این معیارا رو مد نظر داشته باش:
      حافظه داخلی حداقل ۳۲ گیگ باشه.
      اگه دو سیم کارت میخای بگیری بعضی گوشیا اینجوریه که یا باید دو سیم کارت با هم استفاده کنی یا یه سیم کارت و یه رم. نمیشه هم دو سیم کارت استفاده کنی هم رم بندازی روش.
      به سی پی یو دقت کن که قوی باشه. یکم سرچ کنی تو نت میفهمی کدوم سی پی یو ها کدوم مارک ها خوبن.
      رم حد اقل سه گیگ باشه.
      باتری حداقل سه هزار.
      دوربین نیاز به تحقیق داره باید تو نت سرچ کنی.
      حالا با این معیارا چند تا گوشی انتخاب کردی. برو تو یوتیوب مقایسه هاشو نگاه نکن.
      سر اخر تصمیم بگیر. چون الان زمانی نیس که تو خرید گوشی اشتباه کنی.
      گوشی های شیائومی حواست باشه رام جهانی باشه نه وین. اینو میتونی مستقیم از فروشنده بپرسی. رام چین اذیت میمنه.
      از حکمت چجوری گوشی میخری؟ منم میخام
      از یکی پرسیدم گفت قطعات شیائومی گیر نمیاد و خریدنش خ.ریته

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید من راستش هم خودم میخام بخرم هم برادرم
      اون چون عقلش نمیکشه و سنش کمه گیر داده بود به اپل و گوشیای 10میلیونی
      الان بودجه بابام 5تومنه خودمم 2 تومن دارم
      اول میخواستم قسطی با حکمت برذارم
      اما الان نظرم رفت رو شیائومی
      فقط اون دوربینش مث اس 5 که 16 بود باشه و صفحشم بزرگ باشه. میخوام دو تا ازش بخرم دیگه تهش الان 7تومن نقد داریم
      خب با 7 تومن همون دو مدلی رو که گفتم میتونید بخرید...
      این مدلش تو بازار آزاد 3.3 3.5 هست...
      اگه از چین بخواید سفارش بدید 2.7 در میاد...
      این مدل هست که میگم.چک کنید : https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7-9513.php
      کانفیگ 64/6 عالیه.اینو خودم از نزیدک هم دیدم.محشره...
      تا میتونید پک گلوبال رام گلوبال بگیرید...اگه هم نشد که رام چین هم خوبه ولی اولویت با پک گلوبال رام گلوبال باشه
      اینم لینک خرید مستقیم با قیمت ب صرفه از چین (سایت معتبریه) :https://bestchina.ir/product/xiaomi-redmi-note-7-6-64gb/
      سوالی بود در خدمتم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از یکی پرسیدم گفت قطعات شیائومی گیر نمیاد و خریدنش خ.ریته
      تقریبا درست گفته...ب نسبت برند های دیگه کمتر گیر میاد ولی مشکل خاصی از لحاظ قطعات نیست...
      هیچ ربطی هم به خریدش نداره.قیمت مناسب امکانات بالا...رو دست هواوی رو هم زده...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میخوام یه گوشی بگیرم برا دانشگام خودم یه ال جی نابود دارم قبل گرونیا خریده بودم خیلی به درد نخوره
      احتمالا نوت 8 بخوام بخرم
      اگر از دوستان کسی یه گوشی درست و حسابی که قیمتش بالا نباشه ولی دوربینش و کاراییش به درد دانشجو بخوره میشناسه بگه . البته فقط میخوام اینترنتی با کارت حکمت بخرم چون نقد ندارم
      تا سقف 3 میلیون گوشی Huawei P Smart 2019 با اختلاف زیادی بهترین گوشی میان رده محسوب میشه (با توجه به نمرات سایت antutu)

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام .
      منم یک هفتست که دارم سایتای موبایل فروشی رو میگردم که با 3 تومن گوشی خوب پیدا کنم
      تا حالا ده بار نظرم عوض شده ، فعلا روی هواوی y9 2019موندم
      پشت کنکورم ......
      روزگارم بد نیست ،
      برگه تستی، خرده هوشی، سر سوزن مغزی........!

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن