خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع فیزیک نظام جدید

رأی دهندگان
    118. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • میکرو گاج

57 48.31%
    • خیلی سبز

61 51.69%
    • مبتکران

8 6.78%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 102
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      خوب جالبه یعنی چجوریه؟
      برای شروع خوبه رات میندازه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bits نمایش پست ها
      من به درسنامه احتیاج ندارم. از لحاظ تستی میکرو طبقه بندی گاج بهتره یا خیلی سبز؟
      بعد منظورتون از خیلی سبز کدومشونه؟
      میکرو زیادی آسونه
      خیلی سبز سوالاش واقعا عمیقه و با زدن تستای هر بخش کلا درک بهتری از مطلب به دست میاری
      منظورم هم کتاب "پرسش های چهارگزینه ای فیزیک خیلی سبز" عه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط IdaM نمایش پست ها
      میکرو زیادی آسونه
      خیلی سبز سوالاش واقعا عمیقه و با زدن تستای هر بخش کلا درک بهتری از مطلب به دست میاری
      منظورم هم کتاب "پرسش های چهارگزینه ای فیزیک خیلی سبز" عه
      بی زحمت بگید زیست چن زدید و منبعتون؟ درسنامه میخوندید یا مستقیم میرفتید رو تست؟

4. Top | #34
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای دوازدهم امسال تغییراتی نسبت به پارسال داشتن؟
      میکرو فیزیک دوازدهم دارم یه خط توش نرفته میخوام اگه تغییری نمیکنن همینو استفاده کنم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

60 درصد کتاب درسی +پایه واقعا میکرو گاج واسم مثر بود اقای زارع دوازدهم هم از سر تبنبلی خیلی کمتر تست زدم ولی الکو رو نصفو نیمه تستایه یه درسایش هم نتونستم بزنم ولی پایه الگو و میکرو رو کار کردم تقریبا 90درصد تستایه پایه کنکورو زدم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

60 درصد کتاب درسی +پایه واقعا میکرو گاج واسم مثر بود اقای زارع دوازدهم هم از سر تبنبلی خیلی کمتر تست زدم ولی الکو رو نصفو نیمه تستایه یه درسایش هم نتونستم بزنم ولی پایه الگو و میکرو رو کار کردم تقریبا 90درصد تستایه پایه کنکورو زدم
      مگه زیست دوازدهم هم مولفش اقای زارع بوده؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه زیست دازدهم زارع رو نزدم الگو گاج طلایی که گاجه اشغال بود
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

زیست رو متاسفانه به علت این که وقت گم اوردم برای تورق نهایی زیاد جالب نشد و زدم 81 درصد
      در مورد زیست کتاب فوق العاده مهمه باید تسلط 100 درصدی رو کتاب درسی داشته باشین. دقت کنید خود کتاب درسی نه درسنامه ها. باید جمله بندی کتاب ملکه ذهنتون بشه
      هرچی بیشتر کتاب دوره و خلاصه نویسی شه بهتر. نکات تست ها رو کنار صفحات کتاب یادداشت کنید. عکس هارو زیر و رو کنید و هر مطلب مهمی به نظرتون میاد کنار عکس ها بنویسید
      همبن بی توجهی نسبی من به کتاب تقریبا به اندازه قبولی دانشگاه مورد علاقه ام برام گرون تموم شد. اشتباه من رو تکرار نکنید
      بعد از تسلط رو کتاب که مهمترین موضوعه میریم سراغ تست. اگه زیاد با زیست شناسی خوندن آشنایی ندارید بهتره با خیلی سبز شروع کنید که هم سوالاتش نکته ایه و هم جداول جمع بندی بسیار خوبی در پاسخنامه اش داره
      بعدش میکرو گاج نوشته آقای زارع که سوالاش مفهومی تر و سخت تره و عمق درک مطلب شما رو بالا میبره. حتی اگه مقدوره میکرو رو دوبار بزنید
      ولی باز هم تاکید اولیه من متن کتاب درسی و شکل هاش هست هرچه بیشتر کتاب درسی رو مسلط باشید تست هم بهتر میزنید.
      سوال دیگه ای هم هست خوشحال میشم جواب بدم

9. Top | #39
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منتظر مصاحبه هستیم
      من دهم رو تو تابستون با میکرو خوندم الان شما گفتید اسونه خیلی سبز بهتره
      من هم خیلی سبز داشتم هم گاج با نظر دوستان تابستون رو با گاج شروع کردم

زیست رو متاسفانه به علت این که وقت گم اوردم برای تورق نهایی زیاد جالب نشد و زدم 81 درصد
      در مورد زیست کتاب فوق العاده مهمه باید تسلط 100 درصدی رو کتاب درسی داشته باشین. دقت کنید خود کتاب درسی نه درسنامه ها. باید جمله بندی کتاب ملکه ذهنتون بشه
      هرچی بیشتر کتاب دوره و خلاصه نویسی شه بهتر. نکات تست ها رو کنار صفحات کتاب یادداشت کنید. عکس هارو زیر و رو کنید و هر مطلب مهمی به نظرتون میاد کنار عکس ها بنویسید
      همبن بی توجهی نسبی من به کتاب تقریبا به اندازه قبولی دانشگاه مورد علاقه ام برام گرون تموم شد. اشتباه من رو تکرار نکنید
      بعد از تسلط رو کتاب که مهمترین موضوعه میریم سراغ تست. اگه زیاد با زیست شناسی خوندن آشنایی ندارید بهتره با خیلی سبز شروع کنید که هم سوالاتش نکته ایه و هم جداول جمع بندی بسیار خوبی در پاسخنامه اش داره
      بعدش میکرو گاج نوشته آقای زارع که سوالاش مفهومی تر و سخت تره و عمق درک مطلب شما رو بالا میبره. حتی اگه مقدوره میکرو رو دوبار بزنید
      ولی باز هم تاکید اولیه من متن کتاب درسی و شکل هاش هست هرچه بیشتر کتاب درسی رو مسلط باشید تست هم بهتر میزنید.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام میشه درصدی که تو هر درس کسب کردی و منابع مورد استفاده واسه هر کدومشونو بگی ممنون
      نظرت راجع به حل سوالات آزمونای آزمایشی مثل گاج و قلم چی چیه؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. درسنامه های ریاضی جامع خیلی سبز چطورن ؟ کتاب خوبیه ؟ میخوام بخرم.

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      منتظر مصاحبه هستیم
      من دهم رو تو تابستون با میکرو خوندم الان شما گفتید اسونه خیلی سبز بهتره
      من هم خیلی سبز داشتم هم گاج با نظر دوستان تابستون رو با گاج شروع کردم
      من خودم به دلایلی وقتی تابستون شروع کردم فقط شیمی و فیزیک و زبان بلد بودم و باقی درسام صفر کیلومتر بود
      برای زیست اصلا نمیدونستم چه جوری بخونم و از کجا شروع کنم
      خیلی سبز برای شروع به من کمک کرد که متن کتابو ریز به ریز بررسی کنم و فصل هارو ترکیبی بخونم
      اما میکرو واقعا یه لول از خیلی سبز بالاتره
      اگه شما با میکرو شروع کردی بعدا میتونی خیلی سبز هم بزنی که دقتت رو سوالای متنی هم بالا بره
      نگرانی نداره آخرش همه این کتاب هارو تاقبل عید میزنید

13. Top | #43
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی شما از تابستون دوازدهم کنکوری خوندین؟
      من فیزیک رو گفتم نه زیست
      بالا گفتید که میکروفیزیک اسونه من اون رو منظورم بود که یادم رفت ریپلای کنم
      من خودم به دلایلی وقتی تابستون شروع کردم فقط شیمی و فیزیک و زبان بلد بودم و باقی درسام صفر کیلومتر بود
      برای زیست اصلا نمیدونستم چه جوری بخونم و از کجا شروع کنم
      خیلی سبز برای شروع به من کمک کرد که متن کتابو ریز به ریز بررسی کنم و فصل هارو ترکیبی بخونم
      اما میکرو واقعا یه لول از خیلی سبز بالاتره
      اگه شما با میکرو شروع کردی بعدا میتونی خیلی سبز هم بزنی که دقتت رو سوالای متنی هم بالا بره
      نگرانی نداره آخرش همه این کتاب هارو تاقبل عید میزنید

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarbaz khasre نمایش پست ها
      سلام میشه درصدی که تو هر درس کسب کردی و منابع مورد استفاده واسه هر کدومشونو بگی ممنون
      نظرت راجع به حل سوالات آزمونای آزمایشی مثل گاج و قلم چی چیه؟
      ادبیاتم رو فوق العاده پایین زدم و کلا کسی رو در این زمینه راهنمایی نکنم بهتره
      عربی 78 درصد که میتونست بهتر باشه ولی به علت تاثیر بدی که ادبیات اول آزمون روم داشت یکم اومد پایین براش خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم
      دینی 86 درصد خیلی سبز و میکرو جفتش خوبه ولی من پیام آیاتی که خیلی سبز تو درسنامه داشت رو به میکرو ترجیح میدم
      زبان 90 درصد خیلی سبز خوبه
      ریاضی 85 درصد من ریاضی رو تقریبا با 30-20 درصد شروع کردم و تقریبا هر کتابی پیدا میشد زدم مهر و ماه،آبی کانون، نشرالگو، گاج iq، موج آزمون و...
      زیست هم که گفتم
      فیزیک 96 درصد خیلی سبز خوبه بعدش میکرو طلایی و برای جمع بندی هم موج آزمون
      شیمی 100 درصد میکرو برای پایه خیلی سبز برای دوازدهم
      حل سوالای آزمون ها هم خیلی خوبه اگه وقتشو داری ارزششو داره

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      یعنی شما از تابستون دوازدهم کنکوری خوندین؟
      من فیزیک رو گفتم نه زیست
      بالا گفتید که میکروفیزیک اسونه من اون رو منظورم بود که یادم رفت ریپلای کنم
      بله من از تابستون شروع کردم
      برای فیزیک بستگی به سطح خود شما داره
      اگه فیزیک رو بالای 80 جواب میدی به نظرم خیلی سبز خوبه
      اگرنه همون میکرو رو تو تابستون تا اواسط پاییز تموم کن و بعد برو سراغ خیلی سبز
      درمورد فیزیک تا قبل عید میرسین هم میکرو رو بزنید و هم خیلی سبز و حتی میکرو طلایی رو شروع کنید

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن