خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 84
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مهم مستند « ظلم به نظام‌قدیم آموزشی در کنکور 98 »

سلام
      مستند « ظلم به نظام‌قدیم آموزشی در کنکور 98 »
      جهت جلوگیری از فاجعه نشردهید.خودتون ببینید و قضاوت کنید حجمش هم کمه.فقط حوصله کنید و کامل ببینید چون سرنوشتتونه.
      بدون شک و هر تردیدی هرکس میگه نظام جدید خوندن به ضررتونه ،خودشون نظام جدید تمام.

Mostanadddddddd

فعالیت ها:
      1ـ تماس تلفنی با کارشناسان سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور
      2ـ ارسال درخواست رگباری به سیستم پاسخگویی سایت سنجش سیستم ارسال درخواست
      3ـ در جریان گذاشتن خبرگزاری ها جهت پیگیری موضوع
      4ـ امضا کردن کمپین » https://my.farsnews.com/c/9545
      5ـ آگاه کردن اعضای تاثیرگذار کمیسیون آموزش مجلس
      6ـ و هر راه دیگری که فکر میکنید مفید هستش اقدام کنید.(تماس با نماینده های شهرتون تلفنی یا صفحات اجتماعی)

اقدامات بالا رو هم برای اعتراض به نابرابری 98 و تراز گیری مشترک انجام بدید.(بعد از به نتیجه رسیدن و اعلام نتایج 98 انوقت روی حق انتخاب تمرکز کنید فعلا الویت دست یابی به عدالت برای 98یا)
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong
      ویرایش توسط Mariyana : 24 تیر 1398 در ساعت 16:00

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حرکت خوبیه
      واسه همه ی خبرگزاری ها باید بفرستیم
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98
      https://my.farsnews.com/c/9545

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همین الان یه نفر که رفته بود جلوی سازمان سنجش بهش جواب داده بودند که همینه که هست و برید به نماینده های مجلستون بگید و اینم گفتن ممکنه با این وضع اعتراضا اصلا سال بعد فقط واسه نظام جدید سوال بدن و نظام قدیمی ها هم باید همون کنکور رو بدن
      حمایت از کمپین زیر پا گذاشتن حق دانش آموزان نظام قدیم در طراحی سوالات کنکور سراسری سال 98

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا این قضیه تموم نمیشه-_____-
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      چرا این قضیه تموم نمیشه-_____-
      تازه شروع شده
      بی خیال بشیم فاجعه اصلی وسطای مرداده یعنی زمان اعلام نتایج

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      سلام
      مستند « ظلم به نظام‌قدیم آموزشی در کنکور 98 »
      جهت جلوگیری از فاجعه نشردهید.خودتون ببینید و قضاوت کنید حجمش هم کمه.فقط حوصله کنید و کامل ببینید چون سرنوشتتونه.
      بدون شک و هر تردیدی هرکس میگه نظام جدید خوندن به ضررتونه ،خودشون نظام جدید تمام.

Mostanadddddddd

من نظام قدیمم و میگم نظام جدید خوندن به ضرره چون باید کلی محتوی و مطلب جدید بخونی
      تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی تمام مطالبشو که به کلللللللل عوض شده رو یاد بگیری؟

لابد بعدش که نظام جدید کنکور دادی میایی میگی کمپین نه به سهمیه بزنیم چون سهمیه ایی ها حقمو خوردن؟ یا میگی تو کنکور تغلب شد؟

یا شایدم میگی خب من سال اولمه کنکور نظام جدید میدم با محتوی ش اشنا نبودم ایشالله سال بعد سال بعدم دوباره میگی نه به سهمیه نه به تراز نه به فلان

داری خودتو بازی میدی عزیزم

اینایم که طرفدار این هستن که نظام قدیمی ها نظام جدید کنکور بدن شک نکنین از این موسسه های کنکوری نون میخورن چون شما بخاید نظام جدید کنکور بدید قطعا کلی منبع باید بخرید که هرکدوم خدا تومن قیمتشونه

همین نظام قدیم رو بخونین
      آدم اگه واقعا بخون بود همین 98 کارشو میکرد (در صورتی که کنکور سال دومتونه) اگر کنکور سوم به بالاتون بود که هیچ فقط دنبال بهونه ایید

تمام

=====ویرایش=========

راستی بنظرم این فایل رو نشر ندید چون سازنده ش میزاره تو رزومه ش یا راحت باهاش خبرنگاری مسولی چیزی میشه خداتومن پول میزنه به جیب

یا باهاش راحت میره اونور و خبرنگار میشه

بعضیام هستن که تو لباس آدم خوب میان کار انجام میدن ولی با هدفی که تهش یه جا دیگه س و زمین تا آسمون فرق میکنه

این نظرمه حالا دوست داشتید پخش کنین
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت
      ویرایش توسط V_buqs : 24 تیر 1398 در ساعت 14:11

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تراز مشترک بدن به خاک میریم
      خداوند آن خویش خویش است

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها

من نظام قدیمم و میگم نظام جدید خوندن به ضرره چون باید کلی محتوی و مطلب جدید بخونی
      تو چند ساله داری زیست خودتو میخونی هنوز 70 نزدیش اونوقت توی 1 سال چطوری میخایی تمام مطالبشو که به کلللللللل عوض شده رو یاد بگیری؟

لابد بعدش که نظام جدید کنکور دادی میایی میگی کمپین نه به سهمیه بزنیم چون سهمیه ایی ها حقمو خوردن؟ یا میگی تو کنکور تغلب شد؟

یا شایدم میگی خب من سال اولمه کنکور نظام جدید میدم با محتوی ش اشنا نبودم ایشالله سال بعد سال بعدم دوباره میگی نه به سهمیه نه به تراز نه به فلان

اینایم که طرفدار این هستن که نظام قدیمی ها نظام جدید کنکور بدن شک نکنین از این موسسه های کنکوری نون میخورن چون شما بخاید نظام جدید کنکور بدید قطعا کلی منبع باید بخرید که هرکدوم خدا تومن قیمتشونه

همین نظام قدیم رو بخونین
      آدم اگه واقعا بخون بود همین 98 کارشو میکرد (در صورتی که کنکور سال دومتونه) اگر کنکور سوم به بالاتون بود که هیچ فقط دنبال بهونه ایید

تمام

=====ویرایش=========

راستی بنظرم این فایل رو نشر ندید چون سازنده ش میزاره تو رزومه ش یا راحت باهاش خبرنگاری مسولی چیزی میشه خداتومن پول میزنه به جیب

بعضیام هستن که تو لباس آدم خوب میان کار انجام میدن ولی با هدفی که تهش یه جا دیگه س و زمین تا آسمون فرق میکنه

همه چیو از جنبه منفیش نبیبن
      اصلا دنبال این چیزا هم باشه
      مهم اینه خیلی شسته رفته و با مدرک داره میگه در حق نظام قدیما ظلم میشه و تراز مشترک دادن روش ناعادلانه ای است

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بعضی نظام جدیدا خودشون معذرت میخام جر دادن تو تاپیک قدیما
      حاجی خجالت بکشین 5 تا فیک میزنن میان کامنت میدن همشونم تازه ثبتنام
      خجالت داره
      قباحت داره
      شرم کنین
      نمیخام اسم ببرم خودتون میدونین
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      همه چیو از جنبه منفیش نبیبن
      اصلا دنبال این چیزا هم باشه
      مهم اینه خیلی شسته رفته و با مدرک داره میگه در حق نظام قدیما ظلم میشه و تراز مشترک دادن روش ناعادلانه ای است
      این درسته که خیلی بد میشه

ولی خب عاقلانه فکر کنین
      تراز مشترک ندن ظرفیت های رشته هام باید دو برابر بشه و تراز مشترک بدن به ضرر نظام قدیم
      کنکور نظام قدیم رو بردارن نظام جدید کنکور بدی به نفع موسسه ها کنکوریه و باید کلی منبع جدید بخری که ضررشو تو میبینی و سودشو اونا و اونا هرروز دم کلفت تر از دیروز میشن

در هر صورت نظام قدیمی ضرر میبینه

بهترین حالتش اینه تراز جدا باشه و بری دانشگاه دیگه نمونی
      اگرم میخایی بمونی که دیگه به تراز چیکار داری برو نظام قدیم رو بخون واسه 99

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza...kh78 نمایش پست ها
      بعضی نظام جدیدا خودشون معذرت میخام جر دادن تو تاپیک قدیما
      حاجی خجالت بکشین 5 تا فیک میزنن میان کامنت میدن همشونم تازه ثبتنام
      خجالت داره
      قباحت داره
      شرم کنین
      نمیخام اسم ببرم خودتون میدونین

منو میگه بچه ها

من نظام قدیم هستم عسیسم برو تاپیک ها و پستامو بخون متوجه میشی

یکی از عادت ایرانی ها از روی جو نظردادنه

یا از موسسه های کنکوری پول میگیرن اونایی که یک موج عظیم راه انداختن و هی میگن نظام جدید کنکور بدیم چون به نفع موسسه هاست و کلی پول در میارن . و یا مامی و ددی (ننه بابا ) شون پولدارن و این قیمت کتابا واسشون پول خوردم نیست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

منو میگه بچه ها

من نظام قدیم هستم عسیسم برو تاپیک ها و پستامو بخون متوجه میشی

یکی از عادت ایرانی ها از روی جو نظردادنه

یا از موسسه های کنکوری پول میگیرن اونایی که یک موج عظیم راه انداختن و هی میگن نظام جدید کنکور بدیم چون به نفع موسسه هاست و کلی پول در میارن . و یا مامی و ددی (ننه بابا ) شون پولدارن و این قیمت کتابا واسشون پول خوردم نیست
      حاجی چی میگی برا خودت
      اونی ک هی داره لایکت میکنه ک کارش حاد تره
      من چکار 99 دارم

من مشکلم 98 هست
      گند زدن بما ک 97 اولین کنکورمون بود

جمع کنین باوا این چرت پرتا

من دنبال اینم
      یکی بیاد بگه
      چ خاکی سرمون کنیم حداقل مرداد بگیم تلاشمون کردیم براش
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همین نظام قدیم رو بخونین

تمام

=====ویرایش=========

اول از همه لطفا هر مخالف نظام قدیمی یه مدرک مستدل از نظام قدیم بودنش بزاره بعد نظر بده راجع بهش
      دوم میشه بگی کدوم مطالب جدید دقیقا؟ریاضی و فیزیک تا اونجا خبر دارم قوانین فیزیک و ریاضی عوض نشده نظام جدید اضافه نداشته که فقط حذفیاته حالا چهارتا تمرین ساده و حتی متوسط عوضش مباحث سبک شده حتی اگه بحث منبع و هزینه اش باشه که منبع قدیم کامل تره زیستم که ببخشید فقط کافی کنکوری نه دبیرستان در حد پاس کردن خونده باشی اسونیشو بدونیزیست فقط 255 صفحه کمتر شده.255 صفحه خودت حسابشو بکن چقدر راحت تره و البته مرور و دوره و مطالب جدید که اضافه شده خیلی کمه بله زیست 70 قدیو زدن سخته اما جدید نه
      در مورد هزینه من شخصا همه dvd ها تدریس و کتب هرکی خواست نظام قدیم(با ارائه مدرک) پیام بده براش لینکاشو میفرستم نهایت کتب کاغذی هم بگیرید انقدر اف میزارن از 600 تومن فکر نکنم بیشتر شه که اونم میشه راحت جور کرد
      خیلی از نظام قدیما چند سال دور بودن الان لیسانس یا فوق هستند بعضیا سربازی و... به شما ربطی نداره که میخوان کنکور بدن و حقشونه که حق انتخاب باشه
      نهایت همینطور که خیلی ها گفتن اگه بعضیا به خاطر هزینه یا هر دلیلی نمیخواند اوکی قدیمو بدن اما حق انتخاب باید بمونه اونیم مخالفه نظام جدیدیه که میدونه کم میاره نه قدیم شما از هر درس بگیر کم کردن چه مطالب جدیدی اضافه شده شما خبر دارید ما نه؟
      برای نشر این ویدیو فقط میتونم بگم یه نظام جدید مخالفه چون میترسه اعتراضات تو نتایج 98 و حق انتخاب 99 تاثیر بزاره اقا میخواد معروف شه باشه حداقل حقو میگه شما چه نفعی میبری سکوت باشه؟
      لطفا تایپیک رو به بی راهه نکشید و پست نزارید دیگه اینجا برای معترضانه خیلی نگران نظام قدیمید جداگونه تایپیک بزنید اونجا دلایلتون رو بگید
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این اعتراضا واسه قدیمای۹۹ خیلی خوبه دیگه حداقل سنجش اونارو اذیت نمیکنه ها کُکا؟درست میگم؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من با تضمین میگم اگر تک نظامه بشه بشدت قدیم ها ضرر میکنن.
      متاسفانه مافیا کنکور بخاطر فروش سی دی و دی وی دی ها وکتابای ات و اشعالشون دارن توی تنوری می دمن که سرانجامش اتش زدن زندگی شماست.
      اگر بهمین منوال پیش بره وو هرروز جلو سازمان تجمع داشته باشید و سیستم پرسشوپاسخو اشغال کنید احتمالا پرونده کنکور قدیم تا اخر تابستان بسته شه.
      سنجیده کار کنید.

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن