خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مهندسي كامپيوتر دانشگاه ازاد

سلام دوستان خسته نباشيد حقيقتش تا چند روز پيش ميخواستم پشت كنكور رياضي بمونم ولي با مشورت هاي زياد تصميم گرفتم خودمو از شر اين كنكور لعنتي خلاص كنم و برم دانشگاه ازاد تا بتونم سريعتر وارد بازار كار بشم به نظرم اينجوري بيشتر ارزش داره به هرحال يه سوال داشتم ازتون رشته مهندسي كامپيوتر دانشگاه ازاد بدون كنكور ثبت نام ميكنه ؟ و سوال دوم اينه كه اگه بدون كنكور باشه كسي كه ديپلم تجربي داره ميتونه براي اين رشته ثبت نام كنه ؟ ممنون از راهنماييتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشيد حقيقتش تا چند روز پيش ميخواستم پشت كنكور رياضي بمونم ولي با مشورت هاي زياد تصميم گرفتم خودمو از شر اين كنكور لعنتي خلاص كنم و برم دانشگاه ازاد تا بتونم سريعتر وارد بازار كار بشم به نظرم اينجوري بيشتر ارزش داره به هرحال يه سوال داشتم ازتون رشته مهندسي كامپيوتر دانشگاه ازاد بدون كنكور ثبت نام ميكنه ؟ و سوال دوم اينه كه اگه بدون كنكور باشه كسي كه ديپلم تجربي داره ميتونه براي اين رشته ثبت نام كنه ؟ ممنون از راهنماييتون
      جواب هر دو سوالت آره اس، البته دانشگاه ها متفاوتن ممکنه یکی کامپیوتر بگیره یکیم نگیره منم خودم با دیپلم تجربی میخوام مهندسی بدون کنکور ولی پیام نور ثبت نام کنم برای ثبت نام آزاد 40 هزار تومن باید کارت اعتباری بخری ولی پیام نور مجانیه، شهریه های آزاد و پیام نور هم تقریبا یکیه فکر کنم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayandrama نمایش پست ها
      جواب هر دو سوالت آره اس، البته دانشگاه ها متفاوتن ممکنه یکی کامپیوتر بگیره یکیم نگیره منم خودم با دیپلم تجربی میخوام مهندسی بدون کنکور ولی پیام نور ثبت نام کنم برای ثبت نام آزاد 40 هزار تومن باید کارت اعتباری بخری ولی پیام نور مجانیه، شهریه های آزاد و پیام نور هم تقریبا یکیه فکر کنم.
      شهريه ها ترمي چقد ميشه حدودا ؟ اطلاع داري شما؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein7 نمایش پست ها
      شهريه ها ترمي چقد ميشه حدودا ؟ اطلاع داري شما؟
      خب شهریه ثابتش که زیره 1 ملیونه ترم های بالاتر با تعداد واحد بیشتر شهریه اش احتمالا بین 2 تا 2.5 میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن