خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا کنکور 98 به ضرر نظام قدیم خواهد بود یا خیر

دوستان یه چیزی به عرض برسونم،من خودم نظام قدیمم و قصد شرکت تو کنکور سال دیگه رو دارم،
      یه مسئله ای که هست اینه که هیچوقت توی تاریخ کنکور اتفاق نیفتاده که نصف یا اکثریت شرکت کننده ها سود کنن و بخشی هم متضرر بشن،درسته که سازمان سنجش همیشه افتضاح عمل کرده و همیشه حق اکثریت شرکت کننده هارو خورده و اقلیتی همیشه سود بردن مثل سهمیه ها و تقلب و لو رفتن و...ولی هیچوقت نبوده که حداقل نصفی از داوطلب ها با ضرر کردن نصف دیگه ای سود بکنن(داوطلبین معمولی نه از ما بهترون)،از این نظر مطمئن باشید که یا با همین تراز مشترک مشکلی پیش نمیاد و اگر هم بیاد قطعا با اعتراض دوستان یک فکر دیگه میکنن و حق کسی خورده نخواهد شد،سنجش کشته مرده ی نظام جدید نیست،کما اینکه همیشه هم در جریانید که سنجش نظرشو عوض کرده و قوانین مسخره شو عوض کرده مثل دو کنکوره شدن و تاثیر معدل و...
      و یک نکته اینکه اصلا خودتونو درگیر حواشی نکنین که فقط ضرر می‌کنید
      والا من از بعضی دوستانم که همگی نظام قدیمن و قطعا رتبه سه رقمی میارن در رابطه با این بحثهای حواشی نظام قدیم و جدید می‌پرسیدم اصلا نمی‌دونستن همچین حواشی هم وجود داره
      موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون از این حواشی خبر ندارن فکر میکنن سه رقمی میشن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminr2 نمایش پست ها
      چون از این حواشی خبر ندارن فکر میکنن سه رقمی میشن
      نه دوست عزیز فکر نمیکنن،مطمئنن،خودم باهاشون پاسخنامه ها شون رو بهمراه کلید سوالات صحیح کردیم میانگین درصد هاشون خیلی بالا بود در حد زیر پانصد سال های پیش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به قول اقای عبدالمحمدی هرکاری بکنن وقتی دو تا ازمون جداس و عین هم نیست نمیشه عدالت 100 درصد برقرار بشه الان خب معلوم نیست که چه کسانی ضرر میکنن ممکنه مثلا زیر 1000 نظام جدید سود کنه ولی مثلا 5-10 هزار نظام قدیم سود کنه ، یا مثلا شیمی که گویا نظام قدیم سخت تر بوده اما عمومی که نظام قدیم روتین تر بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      نه دوست عزیز فکر نمیکنن،مطمئنن،خودم باهاشون پاسخنامه ها شون رو بهمراه کلید سوالات صحیح کردیم میانگین درصد هاشون خیلی بالا بود در حد زیر پانصد سال های پیش
      نه داداش زیاد جدی نگیر من نظام جدیدم و اکثر تراز برترها درصد ندادن و تو کانون هم کسایی که نظر میدادن با اسم نبود و به عنوان کاربر نظر میدادن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      من خودمم با تخمین رتبه های سالای قبل زیر 800 میشم اما بعد از اطلاعیه سازمان سنجش اصلا مطمئن نیستم چه اتفاقی میفته

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      به قول اقای عبدالمحمدی هرکاری بکنن وقتی دو تا ازمون جداس و عین هم نیست نمیشه عدالت 100 درصد برقرار بشه الان خب معلوم نیست که چه کسانی ضرر میکنن ممکنه مثلا زیر 1000 نظام جدید سود کنه ولی مثلا 5-10 هزار نظام قدیم سود کنه ، یا مثلا شیمی که گویا نظام قدیم سخت تر بوده اما عمومی که نظام قدیم روتین تر بود
      بله خب ،قطعا صد در صد برقرار نمیشه عدالت،ولی این بلبشو ای که نظام قدیم ها درست کردن هم اصلا درست نیست

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وقتی ترازها رو‌با هم حساب کنن قطعا و بدون شک به ضرر نظام قدیمی ها میشه حتی همون دوستانتون هم اگر حقشونه رتبه مثلا پونصد بیارن هزار خواهند اورد .

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر قرار بود نتونن جداگانه تراز کنن نباید میومدن اصلا دو‌تا ازمون برگزار میکردن وقتی کل زیست ۱۴ تا سوال مشترک داره و اکثرا هم معتقدن نظام جدید سبکتر بوده یا شیمی که حتی ازین کمتره حق ندارن با هم تراز کنن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      وقتی ترازها رو‌با هم حساب کنن قطعا و بدون شک به ضرر نظام قدیمی ها میشه حتی همون دوستانتون هم اگر حقشونه رتبه مثلا پونصد بیارن هزار خواهند اورد .
      حرفم این نبود که سوالات در یک سطح بودن،من سوالارو ندیدم ولی این‌طور که معلومه قطعا سوالات نظام جدید آسون تر بوده،در واقع حرف من اینه که یا از تراز مشترک استفاده نمیکنن،یا اگه هم استفاده کنن و نظام قدیم ها ضرر بکنن حتما یک فکر دیگه میکنن که تا حد ممکن عدالت برقرار شه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن